Szukam dla siebie roweru w miarę możliwości uniwersalnego, aby nadawał się i na trasę po mieście, jak i kawałek lasu. Wg mej najlepszej wiedzy cross chyba będzie najlepszy w tym wypadku, stąd też zacząłem szukać i trafiłem na takie cuś:
https://m.olx.pl/oferta/rower-gorski-hardtail-gt-transeo-elit-2019-crossowy-CID767-IDFaiw8.html?reason=
Warto za tą cenę, czy jednak można trafić coś lepszego? Brat dość mocno męczy że lepiej wziąć lazaro, ale z tego co czytam to strasznie ciężko będzie coś znaleźć przez braki
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Talvisota: Można. Powinna bez problemu wypełnić oponę. Może być łatwiejsza do przebicia, bo będzie bardziej rozciągnięta, ale jak masz normalne opony, to bym się tym nie przejmował.
  • Odpowiedz
Rowerowe mirki, nie znam się za bardzo na miejskich rowerach, a dziewczyna chce coś kupić do 1300.

Jesteście w stanie coś polecić?

#rower
#rowery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Deftonez ma dynamo w piascie na światełka z przodu i tylu, osłonę łańcucha jak pada itp mam i jestem zadowolony - albo coś innego z decathlonu. I są ratki 0%
  • Odpowiedz
Pany, sprawa wygląda tak, że obecnie mam crossa Lazaro X-Force V4, kupiony w zeszłym roku a obecnie marzy mi się gravel ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obecnie brakuje mi nieco bardziej sportowej pozycji, na razie odwróciłem mostek i kierownice, aby nieco wydłużyć pozycję. Generalnie zanim kupię gravela (a to dopiero w przyszłym roku jak coś) chce zmienić kierownicę na baranka, bez zmian na klamkomanetki, bo to za duży koszt,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WuERA: Ale ja chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uzasadnij dlaczego. Dużo nie ryzykuję, najwyżej będę stratny na kierownicy, którą może odsprzedam, a między czasie zobaczę jak się jeździ na baranku. A może się okazać, że będzie się mi tak dobrze jeździć, że nie będę więcej chcieć gravela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czy ktoś z was posiada może plecak Kross Crafter?
To chyba jedyny jak dla mnie warty uwagi plecak w tej cenie. Potrzebuję przewieźć ciuchy do pracy, a czasem i coś więcej, więc 25 litrów wydaje się optymalne. Do tego pas na biodrze gwarantuje stabilizację. A i wydaje się wszechstronny, że niekoniecznie muszę z nim na rowerze jeździć ale i w góry mogę skoczyć.
Tylko nie mogę znaleźć jakiejś recenzji. Trafiłem na reckę krossa
kiedysbylemfajny - Czy ktoś z was posiada może plecak Kross Crafter? 
To chyba jedyny...

źródło: comment_1595761618ljfzdRSy004AbBPlwWXEBx.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiedys_bylem_fajny: Mnie te pasy biodrowe denerwują w plecakach rowerowych ze względu na pot, który ten pas pochłania i oddaje na koszulkę. W upalne dni tez to wcale nie pomaga. Teraz jeżdżę z Rockriderem 520 właśnie z tego względu, że tego pasa nie ma.
  • Odpowiedz
pytam bo w każdym rowerze po jakimś czasie pierwsze pierdzielily się przerzutki.


@robert5502: bo przerzutki trzeba co chwilę regulować - taki ich urok, jeżeli chcesz tego uniknąć to kup sobie coś z biegami w piaście, ale to ma też swoje wady. Łańcuch trzeba regularnie smarować, wymieniać, a przerzutki szczególnie przez pierwsze kilometry użytkowania na nowych linkach - regulować.

Poza tym rower wydaje się ok. Duży plus za hydraulikę i dynamo,
  • Odpowiedz
ok pytam bo w każdym rowerze po jakimś czasie pierwsze pierdzielily się przerzutki. Ciągle coś ocierało i trzeba było regulować. Nie chcę wydać 2,5 k i za rok chodzić ze śrubokrętem..


@robert5502: W każdym tak będzie po jakimś czasie od nowości. To co ma wpływ na to w znacznym stopniu, to stan linek i pancerzy, je trzeba wymieniać co kilka tysięcy km, zwłaszcza gdy są tak prowadzone, że dostaje się
  • Odpowiedz