via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adamus_xxx: sam kupiłem (wydałem ok 15) i to mój najlepszy zakup od lat. Tyle frajdy, szaleństwa po górach, podjeżdżam tam, gdzie wcześniej nie mogłem marzyć. Radość na podjazdach, zjazdach... Ktokolwiek by się na nim nie przejechał nie może przestać myśleć o elektryku. Przyjaciel pożyczył go kiedyś na cały dzień i wrócił przeszcześliwy, bo tak to działa, szczególnie w górach. Niestety ceny wciąż zaporowe...
  • Odpowiedz
@moby22:
Nie wiem jak Ci Vialle leżą cenowo (na alle dorwiesz za mniej niż 200 zł) i stylistycznie ale z gorącym sercem mogę polecić. Tak jak tyram każde buty w pół roku tak w tych od początku zeszłego sezonu chodzę na co dzień dzień w dzień nawet w tę "zimę", którą mieliśmy w tym roku na wybrzeżu. Ostatnie buty, które tak długo u mnie wytrzymały to nieprodukowane już od niemal
smk666 - @moby22: 
Nie wiem jak Ci Vialle leżą cenowo (na alle dorwiesz za mniej niż...

źródło: comment_1596458903fIcl1hpKpoUBrXKiZPntaz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak to jest z doborem rozmiaru ramy do wzrostu? Poluję na jeden model roweru (Kands the One Acera), ale są dostępne jedynie 19tki (były jeszcze 21 ale póki co są niedostępne, albo nie znalazłem). Wg. spisu w internecie 19" pasuje pod wzrost 179-185, a z kolei 21" 191-195 cm, a ja mam wzrost 188 cm xd W jaki sposób najlepiej to zaokrąglić, czy szukać lepiej innego modelu idealnie skrojonego pod mój rozmiar
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie doświadczenie z takimi torbami/bagażnikami?

Zobacz ofertę: ROSWHEEL 131414L-A Sakwa pod Siodełko Pojemna 10l https://allegro.pl/oferta/roswheel-131414l-a-sakwa-pod-siodelko-pojemna-10l-9271848433?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Zobacz ofertę: Roswheel 62408 BAGAŻNIK Rowerowy tylny na sztycę https://allegro.pl/oferta/roswheel-62408-bagaznik-rowerowy-tylny-na-sztyce-9290365471?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Nadadzą
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukaszzz: tak myślałem. Muszę w tym roku rozpacować ten kampinos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Korci mnie taka kolarka ale po ostatniej przejażdżce nad Zegrze niestety musze chyba zrezygnować. To tylko do sportowej jazdy. Z kolegą albo różową taka wycieczka nie wypali. I mega wkur... by mnie omijanie lasów i cudów tylko po to żeby po asfaltach jeździć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Coraz bliżej setki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pierwsza część trasy to rekreacja z kumplem, cel #jaworzno i tamtejsze ścieżki rowerowe razem z #velostradajaworzno. Oczywiście musiała się trafić jakaś madka z gówniakiem na hulajnodze poruszający się środkiem drogi, a nawet bym powiedział pod prąd xD Druga część to tradycyjnie Tenczynek na dojechanie. Dzisiaj to casualami w------o ( ͡° ͜ʖ ͡°)
guru8 - Coraz bliżej setki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pierwsza część trasy to rekreacja z kumplem, c...

źródło: comment_1596388576DhAUzu6SDq44SPv6Zf9WZh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hello wykopki
Bardzo powoli zbieram się do zakupu nowego roweru, a chciałbym kupić coś sensowniejszego niż mam teraz i trochę droższego.
Szukam czegoś do jazdy 95% drogi asfaltowe, dziurawe, wyboiste, ale asfaltowe i te 5% to jakieś polne drogi, wysypane kamieniami ew. jakieś drobne laski.
Aktualnie mam Lazaro Integral v3 z 2014. Chciałbym przeznaczyć na rowerek 2000 zł - plus minus 500 zł.
Polecilibyście coś?
Kolarzówki odpadają raczej.
#rower #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atwo się wyebać ale można na wariata lecieć za miasto i 50 od tak strzelisz i pod mocny wiatr da radę jechać.

odpo


@4x80: Wiem do czego jaki typ roweru służy. Raczej chodziło mi o propozycje aktualnych modeli crossowych. Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź :)
  • Odpowiedz
@PozorVlak: coś się dzieje z napędem? Przeskakuje? Jak nie ma objawów to najlepiej nic nie ruszać. W praktyce najlepiej wymieniać łańcuch razem z kaseta.
  • Odpowiedz
Hej rowerowe świry. Potrzebuję kupić sobie taką saszetkę na telefon montowaną na ramę roweru z przeźroczystym wierzchem. Tylko nie za bardzo wiem pod jaką nazwą czegoś takiego szukać. Jak szukam saszetka rowerowa to mi wyskakują takie na biodra lub pod siodełko. A może ktoś coś takiego ma i może jakąś markę polecić? Bo szczerze mówiąc to mam małe wątpliwości czy to będzie się dobrze ramy trzymało i nie kręciło dookoła niej jak
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam lampki rowerowej na ogniwa 18650.

Zależy mi głównie na długim działaniu. Mam latarkę, która na maksymalnej mocy swieci 2-3h co mnie trochę nie zadowala - jest ładowana przez USB.

Chciałbym wyciągnąć 4-6h (w myślach mam 10h :D) na średniej albo maksymalnej mocy.
Pewnie będę musiał mieć 2x ogniwo.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stassma: @Rouksa: @Wirtuoz: @Jelon7:
Conv odpada - naczytałem się, że wertepy ja rozłączaja, a w dodatku mocno zużywa energię i na 100% przy dobrych ogniwach to 1h.., więc gorzej niż mam. Oślepianie kierowców. Nie nie i nie. Może 5 lat temu spoko, ale teraz na 100% jest coś ciekawszego.

@dymel: dzięki sprawdzę :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mam w planach sprzedać swój stary złom za symboliczną kwotę i zakupić nowe dwa kółka. Budżet to ok. 2 tysiące złotych. Zastanawiam się pomiędzy "góralem" a szosówką. W Decathlonie wyhaczyłem dwa typy:

https://www.decathlon.pl/rower-rc120-id_8545836.html

https://www.decathlon.pl/rower-mtb-st-530-s-275-id_8555876.html

Ogólnie
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki potrzebuję porady, potrzebuję kupić nowy rower, dużo jeżdżę trasy ok 80km+, trasy zróżnicowane, trochę szosy, trochę terenu ale raczej typowo MTB, budżet ok 2,5k. Co polecacie ?
#rower #rowery #sport
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rowery
#kask
Jestem przed zakupem pierwszego w życiu kasku na rower :D Polecicie mi jakiś dobry ? nie chce kupować jakieś tektury tylko naprawde dobry kask który może mnie czasem uratować... :)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach