Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
- 0
@horrendous: mmm czerwone światełko z przodu
824
Pierwszy na świecie Tailwhip 360 Double Backflip na BMX!

Po ponad 20 próbach i miesiącach przygotowań w końcu podszedłem do pierwszego na świecie 360 Double Backflip na BMX. To chyba jedna z najtrudniejszych sztuczek.
z- 116
- #
- #
- #
- #
- #
17
Paweł jumper poziom pierwsze piętro oraz skarpa

prawie się udało
z- 7
- #
- #
- #
- #
Koła 24 cale, to są normalne dla dorosłego człowieka, czy to rozmiar dziecięcy?
Za atrakcyjna cena za to co widzę. Jestem w błędzie, czy to możliwa zarzutka i jakiś wałek?
#rowery
Za atrakcyjna cena za to co widzę. Jestem w błędzie, czy to możliwa zarzutka i jakiś wałek?
#rowery
źródło: comment_1596464128jqkX6fSQ9yGJQioOkuF8ji.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@TimmiTimmiV2: przy takim wzroście to 27,5" czasami za mało... a cena jest adekwatna to (byle) jakości jaka taki ulep oferuje
Od pewnego czasu widzę mocny trenda na #rower #roweryelektryczne . Kilku moich znajomych kupiło rowery elektryczne nawet za ponad 22k. Co o tym myślicie? Dodam, że nie są to dziadki a ludzie w przedziale 30 - 50.
#rowery #rowerelektryczny #ebike
#rowery #rowerelektryczny #ebike
@Adamus_xxx: Miałem i polecam, nie trzeba wydawać 20k już rockrider z deca jest super za 5k
@Adamus_xxx: sam kupiłem (wydałem ok 15) i to mój najlepszy zakup od lat. Tyle frajdy, szaleństwa po górach, podjeżdżam tam, gdzie wcześniej nie mogłem marzyć. Radość na podjazdach, zjazdach... Ktokolwiek by się na nim nie przejechał nie może przestać myśleć o elektryku. Przyjaciel pożyczył go kiedyś na cały dzień i wrócił przeszcześliwy, bo tak to działa, szczególnie w górach. Niestety ceny wciąż zaporowe...
- 1
Mirki od #rower #rowery. Myślicie, że te buty z oferty #lidl nadają się na rower czy raczej podeszwa pójdzie po tygodniu?
https://www.lidl.pl/pl/p/moda/buty-sportowe-meskie/p111276
#buty #kiciochpyta
https://www.lidl.pl/pl/p/moda/buty-sportowe-meskie/p111276
#buty #kiciochpyta
źródło: comment_1596455781bPJtLvAHCYrZpbDILSQ7oH.jpg
Pobierz- 1
@moby22:
Nie wiem jak Ci Vialle leżą cenowo (na alle dorwiesz za mniej niż 200 zł) i stylistycznie ale z gorącym sercem mogę polecić. Tak jak tyram każde buty w pół roku tak w tych od początku zeszłego sezonu chodzę na co dzień dzień w dzień nawet w tę "zimę", którą mieliśmy w tym roku na wybrzeżu. Ostatnie buty, które tak długo u mnie wytrzymały to nieprodukowane już od niemal
Nie wiem jak Ci Vialle leżą cenowo (na alle dorwiesz za mniej niż 200 zł) i stylistycznie ale z gorącym sercem mogę polecić. Tak jak tyram każde buty w pół roku tak w tych od początku zeszłego sezonu chodzę na co dzień dzień w dzień nawet w tę "zimę", którą mieliśmy w tym roku na wybrzeżu. Ostatnie buty, które tak długo u mnie wytrzymały to nieprodukowane już od niemal
źródło: comment_1596458903fIcl1hpKpoUBrXKiZPntaz.jpg
Pobierz@moby22: IMO buty rowerowe powinny mieć twardszą podeszwę dla twojej wygody i dla ich wytrzymałości. Z doświadczenia wiem, że wszelkie piankowe podeszwy szybko się poddają na pedałach. Ja osobiście używam Etnies Lo-Cut II LS i to najlepsze buty rowerowe jakie kiedykolwiek miałem właśnie dzięki podeszwie która jest sztywniejsza niż w sneakersach
źródło: comment_1596460354oKyZh1ppYnOYeCqcmI8Nwk.jpg
Pobierz- 0
Jak to jest z doborem rozmiaru ramy do wzrostu? Poluję na jeden model roweru (Kands the One Acera), ale są dostępne jedynie 19tki (były jeszcze 21 ale póki co są niedostępne, albo nie znalazłem). Wg. spisu w internecie 19" pasuje pod wzrost 179-185, a z kolei 21" 191-195 cm, a ja mam wzrost 188 cm xd W jaki sposób najlepiej to zaokrąglić, czy szukać lepiej innego modelu idealnie skrojonego pod mój rozmiar
18
Rowerzysta wyjaśnia bezczelnego typa w samochodzie

Dla niektórych kierowców rowerzysta na drodze to najgorsza rzecz jaką może spotkać. Tutaj jednak karma wróciła szybko...
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Zakop
- 0
Macie doświadczenie z takimi torbami/bagażnikami?
Zobacz ofertę: ROSWHEEL 131414L-A Sakwa pod Siodełko Pojemna 10l https://allegro.pl/oferta/roswheel-131414l-a-sakwa-pod-siodelko-pojemna-10l-9271848433?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
Zobacz ofertę: Roswheel 62408 BAGAŻNIK Rowerowy tylny na sztycę https://allegro.pl/oferta/roswheel-62408-bagaznik-rowerowy-tylny-na-sztyce-9290365471?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
Nadadzą
Zobacz ofertę: ROSWHEEL 131414L-A Sakwa pod Siodełko Pojemna 10l https://allegro.pl/oferta/roswheel-131414l-a-sakwa-pod-siodelko-pojemna-10l-9271848433?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
Zobacz ofertę: Roswheel 62408 BAGAŻNIK Rowerowy tylny na sztycę https://allegro.pl/oferta/roswheel-62408-bagaznik-rowerowy-tylny-na-sztyce-9290365471?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
Nadadzą
@non-serviam: to był kampinos i gładkie asfalty. Przerwe sobie na obiad zrobiłem to i zdjęcie przy okazji strzeliłem na pamiątkę
@lukaszzz: tak myślałem. Muszę w tym roku rozpacować ten kampinos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Korci mnie taka kolarka ale po ostatniej przejażdżce nad Zegrze niestety musze chyba zrezygnować. To tylko do sportowej jazdy. Z kolegą albo różową taka wycieczka nie wypali. I mega wkur... by mnie omijanie lasów i cudów tylko po to żeby po asfaltach jeździć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Korci mnie taka kolarka ale po ostatniej przejażdżce nad Zegrze niestety musze chyba zrezygnować. To tylko do sportowej jazdy. Z kolegą albo różową taka wycieczka nie wypali. I mega wkur... by mnie omijanie lasów i cudów tylko po to żeby po asfaltach jeździć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@LegoCiemnyLas: Z tysiąca to może jeszcze, ale nie 1400. Miej na uwadze, że to jest rower z 2012 roku
@LegoCiemnyLas: Na moje - ani trochę
- 12
Coraz bliżej setki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pierwsza część trasy to rekreacja z kumplem, cel #jaworzno i tamtejsze ścieżki rowerowe razem z #velostradajaworzno. Oczywiście musiała się trafić jakaś madka z gówniakiem na hulajnodze poruszający się środkiem drogi, a nawet bym powiedział pod prąd xD Druga część to tradycyjnie Tenczynek na dojechanie. Dzisiaj to casualami w------o ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1596388576DhAUzu6SDq44SPv6Zf9WZh.jpg
Pobierz- 0
Hello wykopki
Bardzo powoli zbieram się do zakupu nowego roweru, a chciałbym kupić coś sensowniejszego niż mam teraz i trochę droższego.
Szukam czegoś do jazdy 95% drogi asfaltowe, dziurawe, wyboiste, ale asfaltowe i te 5% to jakieś polne drogi, wysypane kamieniami ew. jakieś drobne laski.
Aktualnie mam Lazaro Integral v3 z 2014. Chciałbym przeznaczyć na rowerek 2000 zł - plus minus 500 zł.
Polecilibyście coś?
Kolarzówki odpadają raczej.
#rower #
Bardzo powoli zbieram się do zakupu nowego roweru, a chciałbym kupić coś sensowniejszego niż mam teraz i trochę droższego.
Szukam czegoś do jazdy 95% drogi asfaltowe, dziurawe, wyboiste, ale asfaltowe i te 5% to jakieś polne drogi, wysypane kamieniami ew. jakieś drobne laski.
Aktualnie mam Lazaro Integral v3 z 2014. Chciałbym przeznaczyć na rowerek 2000 zł - plus minus 500 zł.
Polecilibyście coś?
Kolarzówki odpadają raczej.
#rower #
- 0
atwo się wyebać ale można na wariata lecieć za miasto i 50 od tak strzelisz i pod mocny wiatr da radę jechać.
odpo
@4x80: Wiem do czego jaki typ roweru służy. Raczej chodziło mi o propozycje aktualnych modeli crossowych. Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź :)
- 0
Raczej chodziło mi o propozycje aktualnych modeli crossowych.
@Weiki06: A taki dobry? kato2.9 po przeróbkach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/wpis/51143015/rower-mtb-kilka-razy-wam-wspominalem-ze-nie-mieszk/
- 9
- 3
@PozorVlak: coś się dzieje z napędem? Przeskakuje? Jak nie ma objawów to najlepiej nic nie ruszać. W praktyce najlepiej wymieniać łańcuch razem z kaseta.
- 1
Hej rowerowe świry. Potrzebuję kupić sobie taką saszetkę na telefon montowaną na ramę roweru z przeźroczystym wierzchem. Tylko nie za bardzo wiem pod jaką nazwą czegoś takiego szukać. Jak szukam saszetka rowerowa to mi wyskakują takie na biodra lub pod siodełko. A może ktoś coś takiego ma i może jakąś markę polecić? Bo szczerze mówiąc to mam małe wątpliwości czy to będzie się dobrze ramy trzymało i nie kręciło dookoła niej jak
konto usunięte via Zakop
- 0
Szukam lampki rowerowej na ogniwa 18650.
Zależy mi głównie na długim działaniu. Mam latarkę, która na maksymalnej mocy swieci 2-3h co mnie trochę nie zadowala - jest ładowana przez USB.
Chciałbym wyciągnąć 4-6h (w myślach mam 10h :D) na średniej albo maksymalnej mocy.
Pewnie będę musiał mieć 2x ogniwo.
Zależy mi głównie na długim działaniu. Mam latarkę, która na maksymalnej mocy swieci 2-3h co mnie trochę nie zadowala - jest ładowana przez USB.
Chciałbym wyciągnąć 4-6h (w myślach mam 10h :D) na średniej albo maksymalnej mocy.
Pewnie będę musiał mieć 2x ogniwo.
- 2
@stassma: @Rouksa: @Wirtuoz: @Jelon7:
Conv odpada - naczytałem się, że wertepy ja rozłączaja, a w dodatku mocno zużywa energię i na 100% przy dobrych ogniwach to 1h.., więc gorzej niż mam. Oślepianie kierowców. Nie nie i nie. Może 5 lat temu spoko, ale teraz na 100% jest coś ciekawszego.
@dymel: dzięki sprawdzę :)
Conv odpada - naczytałem się, że wertepy ja rozłączaja, a w dodatku mocno zużywa energię i na 100% przy dobrych ogniwach to 1h.., więc gorzej niż mam. Oślepianie kierowców. Nie nie i nie. Może 5 lat temu spoko, ale teraz na 100% jest coś ciekawszego.
@dymel: dzięki sprawdzę :)
- 1
@kryptomanix: albo latarka świeci dobrze albo długo.
Mam w planach sprzedać swój stary złom za symboliczną kwotę i zakupić nowe dwa kółka. Budżet to ok. 2 tysiące złotych. Zastanawiam się pomiędzy "góralem" a szosówką. W Decathlonie wyhaczyłem dwa typy:
https://www.decathlon.pl/rower-rc120-id_8545836.html
https://www.decathlon.pl/rower-mtb-st-530-s-275-id_8555876.html
Ogólnie
https://www.decathlon.pl/rower-rc120-id_8545836.html
https://www.decathlon.pl/rower-mtb-st-530-s-275-id_8555876.html
Ogólnie
- 0
- 1
@Mikser_wieczorny: Topeak Backloader 6L?
@Mikser_wieczorny: JackPack Tobołek
- 0
@itolek100: dzięki :) kupiłem w media. Czarny ! Dobra duszyczka z ciebie.
@LuCzadoreQ ja kupilem niebieski. Z wiatrem!





























mam 188cm wzrostu i 88,5cm długość nogi (mierzone sposobem z książką, od wewnątrz).
w który myślicie iść rozmiar? Czy bez przymiarki ciężko stwierdzić?
źródło: comment_15965289539m2MlW7MVsXV00KGKK16OR.jpg
Pobierz@Pan_Mysz
@PanJaszczur
hm, a jakieś porady jak to sprawdzić? Kwestia subiektywna tylko i wyłącznie wygody w trakcie siedzenia czy może jakiś dystans od krocza do rurki górnej ramy powinienem mieć?