Mirki polećcie jakąś minimalistyczną, lekką torbę podsiodłową. Całe życie się przed nią broniłem, ale już mam dość wożenia gratów w kieszonkach. Potrzebuję góra 12 x 6 x 6 cm miejsca (ciasno zwinięta dętka, łyżki, nabój co2 z pompką i przybornik). Przeglądanie allegro zahacza o masochizm z tymi dublującymi się aukcjami (°°

#rower #rowery #szosa
Paviarotti - Mirki polećcie jakąś minimalistyczną, lekką torbę podsiodłową. Całe życi...

źródło: comment_16186055452pvIN6y8ldk3djZZVuOBxD.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@boctok: > @Paviarotti: O jak ładnie, ja sie sam z siebie smieje czasami bo nawet klucz francuski wożę. Torba z narzędziami i dętkami waży ze 3kg. 5 dętek to minimum na wyjazd od czasu jak 30km od domu poleciały 4 w dwóch rowerach.


jeslo to nie troll to zmiencie opony :)
  • Odpowiedz
No i w końcu się udało kupić „wymarzony rower”
Jak dla mnie, to w dobie ogromnego zapotrzebowania i braków na rynku jest to dobry wybór.
Mianowice MTB XC Kross Level 5.0 ’21 sr
Trochę lepszy osprzęt, wizualnie też mi się podoba no i będzie u mnie jutro może w poniedziałek
#rower #rowery #mtb #kross
Jak myślicie? Dobry wybór??
stanley88 - No i w końcu się udało kupić „wymarzony rower”
Jak dla mnie, to w dobie o...

źródło: comment_1618569237CVJJwZpX8Mf12LZoRRAg35.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hej Mireczki
jaki rower dla kobiety 164cm, lekki cos w stylu hybrydowym (wygodny i szybki). na długie dystanse (50-100km), jazda po chodnikach, drodze ew jakieś ścieżki rowerowe. zależy mi żeby był lekki (9-11kg) i chyba bez amora (zbędny balast na nasze trasy?). Mieszkamy w Norwegii a tutaj dużo górek.
cos w stylu merida speedster lub canyon Roadlite 5 WMN
cena do 5-6000zl

dzięki
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki,
Zastanawiam się nad kupnem roweru. To będzie mój pierwszy zakup roweru w dorosłym życiu. Wybrałem rower crossowy. Spodobał mi się Kross Evado 4.0. Niestety nie widzę w żadnym sklepie (ogólnie to mam wrażenie że teraz jest krucho z rowerami), więc moją alternatywną jest Rower KELLYS Cliff 30.
Czy ktoś ma ten rower? Może podzielić się wrażeniami? Ewentualnie czy ktoś może zarekomendować rower crossowy do 2,5k?
#rower #rowery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy takie zwykłe okulary z wkładkami korekcyjnymi z allegro po 150zł marki Lorenzo będą spoko? Mam wadę -1, a szkoda mi jeździć w korekcyjnych i szukam jakiegoś zastępstwa, aby się nie zabić na rowerze #rower #rowery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć,

Mirki prosze o pomoc, potrzebuje kupic rower dwuosobowy Tandem dla osoby niepełnosprawnej. Niestety z tego co widzę kupno takiego roweru w Polsce jest chyba niemożliwe. Praktycznie nie ma zadnych wynikow w google, żaden sklep stacjonarny ani internetowy nie prowadzi takiej sprzedaży, ani nie mozna nigdzie zamowic. Jedyny sklep jaki znalazlem to rowery firmy jasid (które zupełnie mi sie nie podobają) albo używane modele na allegro/olx. Czy ktos z was sie orientuje
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kasjory: Mireczku, w Lublinie jest serwis prowadzony przez Andrzeja Stanowskiego - złoty facet, kompetentny i konkretny. Nie tylko serwisuje rowery (najróżniejsze), ale tez składa rowery na specjalne zamówienia, również dla osób niepełnosprawnych. Jego strona: https://rowerowy-serwis.pl/skladamy-rowery-na-zamowienie/
FB: https://www.facebook.com/naprawa.rowerow.lublin

Zadzwoń, zapytaj - myślę, że będzie Ci w stanie coś doradzić, ew. przyjąć zlecenie.
  • Odpowiedz
  • 2
Cześć, potrzebuje pomocy w wyborze rowera, kiedyś miałem MTB, ale teraz będę jeździł głównie po mieście.

Zastanawiam się, czy coś bez amortyzatora będzie lepszym wyjściem do miasta, parku, drogę rowerową. Czy może lepiej kupić MTB i zmienić opony na węższe?

Co sądzicie o czymś takim? Ma koło 13kg, więc MTB ma podobną wagę a przy tym amortyzator.

W
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@timigo:

ten marin to bardzo fajny i sensowny rower. Jeden z bardziej sensownych jakie w ogóle są.
Brak amortyzatora w tym budżecie to raczej zaleta niż wada.
do zastosowań jak piszesz będzie idealny.
  • Odpowiedz
@timigo:

wiec tak:
- zasadniczo tego marina nie ujeżdżałem ale mam innego ramą stalową i jest ok.

- amortyzator owszem jest fajny ale tylko jak działa. Z tymi tanimi to one na początku owszem trochę działają ale szybko przestają, łapią luzy i w sumie to jest z nimi gorzej niż bez. To oczywiście zalęzy to od dystansu. Mój kolega sobie kupił rower z czymś takim i jest zadowolony. Tyle ze przez
  • Odpowiedz
@xxx-xxx-xxx: propozycja może kontrowersyjna, ale jeśli do jazdy poza asfaltem chcesz ograniczyć się do jakichś cywilizowanych leśnych ścieżek, polnych dróg itd. to ja bym na Twoim miejscu brał fitnesa.
Na przykładzie Meridy do 3,5k - masz bardziej cywilizowany napęd 2x9 zamiast trzech blatów z przodu( wyższe modele na Tiagrze i 105 byłyby jeszcze lepsze oczywiście, z drugiej strony im wyższa grupa, tym droższe łańcuchy kasety, korby), które są kompletnie bez
  • Odpowiedz
Mam znajomego który chce schudnąć i kupił sobie rower za grube naście tysięcy by nabijać kilometry i spalać kalorie.
Bardzo go pochwaliłem i dopinguje w dążeniu do celu wszak to najlepsza inwestycja - w zdrowie.
Rower to karbonowa szosa na cienkich jak ostrze noża oponach.

Problem w tym że stwierdziłem że dla deficytu kalorycznego to nie ma znaczenia czy przejedzie 20km zwykłym rowerem mtb czy 30km szosa. Ba, jeśli ma ustalone trasy i
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 121
@victor89:

na tradycyjnym rowerze spali nawet więcej kalorii

Tyle że, jest spore prawdopodobieństwo, że skoro ma rower który mu się podoba i dobrze, lekko mu się nim jeździ, to będzie częściej po niego sięgał i spalał te kalorie.
  • Odpowiedz
@Vidiomina: w tym rowerze dobrej marki jest najwyżej łańcuch ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak dla mnie to dozbieraj jeszcze kilka stów i szukaj w ofercie Lazaro, Romet, Kross, ewentualnie Decathlonu jak pisze @k3lt.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, jaki rower crossowy polecicie do 3k?

Jazda na co dzień po mieście (do 30-50km dziennie), od czasu do czasu turystyczna na dalszych zasięgach (pow. 100km trasy).

Taki sobie znalazłem, ktoś się wypowie?
https://sklep.biker-house.pl/rowery/rowery-turystyczne/rowery-crossowe/rower-giant-roam-2-disc-charcoal-2021.html?fbclid=IwAR0DmcTO2V4ztF3yNiJsHFZZ1xSrcONx0N6HTPGf6nPHN7u0e-uYQMw4bg4
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Krajczar też kiedyś kupiłem rower crossowy do jeżdżenia po mieście + trochę turystycznie - wybrałem Krossa Evado 3.0. ogólnie spoko rower ale później doszedłem do wniosku, że skoro częściej jeżdżę po asfalcie to dam wąskie opony i koniec końców skończyłem z śmiesznie wyglądającym rowerem o ciężkiej ramie a patrząc na to jak używam rower to wyszło, że powinienem kupić rower gravelowy. Może też powinieneś pomyśleć o innym typie roweru bo crossy
  • Odpowiedz
@Pieron @Krajczar też mam cross evado 3.0 i również mogę polecić, chociaz za 3k to pewnieni 4.0 i wyzej dostaniesz. Jeżdżę głównie po miescie ale jakies piaszczyste i lesne tereny też się zdarzają i o ile nie bawisz się w jakieś mocno terenowe wypray, jakies góry, błota czy piasek to powinien dac radę.
  • Odpowiedz