Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Zwykle dużo pytam, ale dzisiaj polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Polecam wszystkich zainteresowanym lusterko rowerowe, montowane na dropach w rowerach z barankiem.
Lusterko to BEAM Corky Bike's rear window (różnie je nazywają, ale znajdziecie), koszt około 70-90zł.
Widać auta z zapalonymi światłami za dnia z ok. 150 metrów. Z 30 metrów jestem w stanie określić model auta. W nocy nie jeżdżę więc nie wiem.
Może się zamknąć, ale miałem już dwa modele (drugi dosłali za darmo po tym jak pierwszy mi ukradli, więc duży plus) i oba miały z tym problemy, ciężko było je otworzyć i zatrzasnąć.
Zginanie działa fantastycznie, bardzo lekko można je przesunąć i dopasować, a podczas jazdy nie opada.
#rower #rowery #szosa #przelaj #gravel
Pobierz NoNameNoIdeaNoLife - Zwykle dużo pytam, ale dzisiaj polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Polecam wszy...
źródło: comment_1619262793vpTDhUYbp6bzt6mU4e6zxQ.jpg
  • 3
@NoNameNoIdeaNoLife: też mam i Corky jest najbardziej ok z tych małych, które testowałem, ALE ma kilka wad:
- jest stosunkowo małe, zwłaszcza w porównaniu z Cateye BM45
- w związku z powyższym - trudniej się je ustawia, bo ma mniejszy efektywny obszar
- bardzo łatwo jest je uderzyć częścią ciała/potrącić i odpada cześć z lusterkiem

Różnica w użytkowaniu jest taka, że o ile Cateye ustawiałem 2-3 razy na sezon, tak Corky