Mirki, razem z różową chcemy kupić sobie nowe rowery. Poleci ktoś coś? Mi osobiście spodobał się ten model:
https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-mtb/rower-indiana-x-pulser-2-9-m23-czarny-czerwony-r20 albo coś z kandsa https://allegro.pl/oferta/rower-mtb-29-kands-the-one-amor-24-biegi-2021-21-10514980601
Czy są one dobre? Nie znam się na rowerach. Maksymalnie mogę dać 1500-1800 zł. Mam 198 cm wzrostu i ważę 95kg, więc rozmiar ramy myślę 21-23, a koła 29 cali. Dla różowej zastanawiamy się nad jakimś damskim rowerem. Damka czy coś. Wzrost 180, waga 70kg ( ͡°
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kondzio500: 11249 normalnie u nich na stronie było promo, a potem 3% od kwoty promocyjnej urwałem.

W tym samym czasie sprzedawali moona 2020 z tą samą specyfikacją (dosłownie, bez żadnej różnicy) za 15k
  • Odpowiedz
Mirki od #rowery
Szukam zębatki z możliwością założenia jej na przednie koło. A najlepiej jakby miała "sprzęgło".
Niestety na portalach aukcyjnych nic nie znalazłem.
Pomożecie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepu #banggood które pojawiły się na stronie LowcyChin

Linki do przedmiotów na stronie LowcyChin/Grupie na Facebooku/Fanpagu na Facebooku/Telegramie (Linki znajdziesz tutaj) Lub napisz PW

Jeżeli podoba ci się dzisiejsze zestawienie kuponów i promocji zostaw
LowcyChin - Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do ...

źródło: comment_1617954721fQ3G8xWkGHWglnINLUpIGY.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@presburger: nie wiem jak garmin ale używam bolta od roku na MTB, głównie do jazdy po śladzie i jestem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz
@presburger: dziś kupiłem i konfigurowałem sobie wahoo roam. cały proces o niebo przyjemniejszy niż w garminie, wszytsko w aplikacji na smartfonie. zobaczymy jak będzie działać.
btw bolta już nie produkują, więc jak chcesz brać, to radziłbym się spieszyć i kupić póki są jakieś resztki
  • Odpowiedz
@Bruno_
To szosa z szersza oponą.
Napęd szosowy, geometria też, hamulce szczękowe.
Btw. To nie wygląda na ogłoszenie firmy, więc ciężko będzie wrzucić w koszty.
  • Odpowiedz
Czy są jakieś powszechnie stosowane standardy jeśli chodzi o haki tylnej przerzutki w rowerach popularnych? A może panuje totalny bajzel i każdy producent ram ma swój "genialny" standard i inne haki wtedy nie pasują? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rowery #rower
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@noffi nie ma sensu, ale jak kupisz rower (zwłaszcza MTB) to zamów sobie na zapas 2 haki. Jak jedziesz na dłuższy trip, to jeden do plecaka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest sens kupować teraz #rower ? Jeśli jest taka sytuacja jak z kartami graficznymi to ja mam to w dupie. Chciałbym kupić jakiegoś budżetowego crossa za około 1500 zł, ale jak czytam tag to w sumie niefajnie to wygląda. Słucham państwa.
#rowery
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, muszę zakupić nowy strój kolarski, a na allegro to jest jakaś padaka, 90% dropshipping z Chin XD
Polecicie jakiś sklep, gdzie mają towar na stanie i nie jest to jakaś podróbka co się zaraz rozpruje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #kolarstwo #rowery
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejny etap podejścia do kupna kółek do #triban ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Które?
https://fitwheels.eu/kola-dt-swiss-350-straightpull-cl-r460-db-1645g-p-35.html
https://shop.dandyhorse.cc/hiperion_sl
Jako drugi zestaw kół do szosy, celem jazdy po terenach mniej utwardzonych (i tak do tej pory miałem przełajówki założone).
Które byłyby lepsze? Generalnie poza szerokością obręczy i sposobem montowania tarczy to niewiele wiem co tam siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo, brałbym
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miałem kiedyś problemu z kulturą pracy tylnej przerzutki w szosie. Biegi wchodziły z trzaskiem, czasem łańcuch sam zeskoczył na sąsiednią zębatkę. Kombinowałem z przerzutką, sądziłem, że może hak krzywy. Mechanik popatrzył, zakręcił i orzekł: kaseta. Jak się okazało całkiem nowa Sunshine. Wymiana na jakiś model Shimano momentalnie wyeliminowała wszystkie problemy. Ja już więcej Sunshine nie kupię.
  • Odpowiedz
Hej, czy byłby ktoś w stanie ocenić stan tych rowerów i powiedzieć czy nadają się do kupna na pierwszy rower? Spodziewam się, ze po samym opisie i kilku zdjęciach być może będzie to trudne lub wręcz niemożliwe. Nie wiem absolutnie na co patrzeć, zastanawiam się jeszcze czy może nowy Romet Huragan 2020 za 1700zl nie byłby lepszym i bezpieczniejszym wyborem?

https://olx.pl/oferta/rower-szosowy-triban-500-stan-bdb-tanio-CID767-IDJjllb.html

https://olx.pl/oferta/rower-szosowy-kolarzowka-btwin-triban500-CID767-IDJjLlC.html

#rower #rowery
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dante15: Pierwszy ma opony 23c drugi 25, a tak to takie same rowery. Sprawdź jak się jeździ, biegi pracują i klamki nie mogą przepuszczać bo to microszejt. Przyłóż do powierzchni hamowania na obręczy coś płaskiego i oceń jak bardzo jest zjechana znaczy będzie większy lub mniejszy dołek. Nowe są na zero. Lepiej by koła nie biły bo będzie problem. Fajne rowery, w tamtym roku chodziły po 700-900 zeta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zgłupiałem, jak włączyć trening na #strava na #galaxywatch ? Ten znaczek lokalizacji sobie miga i nic sie nie dzieje. Treningi bez lokalizacji(trackowania) mogę włączyć na luzie. Byłem nawet na dworze zobaczyć czy to może w domu mi gps nie łapie.
Mapy here mi gps normalnie łapie i pokazuje moja pozycję.
#strava #smartwatch #rowery #rower #sport
NoNameNoIdeaNoLife - Zgłupiałem, jak włączyć trening na #strava na #galaxywatch ? Ten...

źródło: comment_1617815123piuqAf7XG1ep4IFY0EYiev.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jagodowy_krol: ja tu moge co najwyzej strzelac. Nie zastanawiales sie czy przypadkiem zegarek sparowany z telefonem, nie korzysta z danych o lokalizacji telefonu?

Sprobuj rozparowac oba urzadzenia, zostawic telefon w domu, wyjsc na zewnatrz odpalic GPS w zegarku i strave i zobacz czy bedzie lapac.

Przykro mi ale to jedyne co przychodzi mi do glowy, nie mam takiego zegarka, ani nic z tym systemem, zeby byc madrzejszym.
  • Odpowiedz
Moja różowa, ze względu na regenerację wiązadła w kolanie, dostała zalecenie od lekarza, aby ten sezon spędzić głównie na rowerze.
Zatem poszukuję czegoś, co łapie się pod te kryteria:
- do 3k
- musi to być damka (nie wiem jak przekonać ją do zwykłej ramy. Ale tak naprawdę są to jakieś większe różnice? To nie ma być rower wyścigowy, a na jakieś 20-30km trasy rekreacyjnej. Może raz na miesiąc trasa powyżej 40km)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra Mirki i Mirabelki z tagu #rower postanowiłem przygotować na wiosnę swojego staruszka który z 5 lat stał nieużywany w piwnicy z racji tego, że nie mogłem go zabrać ze sobą, ale jest w zadziwiająco dobrym stanie. Na pewno będę potrzebować nowych opon, dętki, lampka przednia oraz tylnia, jakiś środek do czyszczenia roweru i osprzętu i tym podobne rzeczy. Szukam jakiegoś sklepu, gdzie będę mógł zakupić potrzebne mi produkty. Ewentualnie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gp1600 rower to nie rakieta. To co potrzebujesz dostaniesz w każdym rowerowym. Tylko środki do czyszczenia kup gdzie indziej bo do tych z napisem "do roweru" trzeba dodatkowo dopłacić. Standardowy odtłuszczacz to benzyna ekstrakcyjna, a jak chcesz bardziej eko to brudpur od voigt
  • Odpowiedz
@gp1600: taki tylko joke, chciałem wzbudzić uczucie niepokoju i niepewności

rower jak rower, jak chcesz, żeby ktoś to zrobił to napisz gdzie

jak chcesz zamawiać online to dowolny pierwszy lepszy sklep

zastanów się tylko czy chcesz się w to bawić, typowe przygotowanie roweru do sezonu to koszt koło 150-200zł, możesz policzyć ile wydasz na części + narzędzia bo po takim czasie różne rzeczy mogły się dziać z napędem w potencjalnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zastanawiam się nad amortyzowaną sztycą sr suntour ncx. Macie jakieś doświadczenia pozytywne/negatywne?

rower crossowy

#rower #rowery
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eRTeJot: @macgar: to jest jedna z najgorszych rzeczy jakie można zamontować do roweru. Nie bez przyczyny nikt tego nie używa. W pierwszej kolejności zmierzcie sobie rozstaw kości kulszowych i dzięki temu dobierzecie odpowiednie siodełko pod swoje kapsko.
  • Odpowiedz