@ethern: no szkoda, to był ich model jeszcze na poprzedni sezon, teraz mają nowe ciuchy ale oczywiście cena w górę. Po sezonie pewnie będą jakieś promki
  • Odpowiedz
Jakie byście polecali rowery typowo do miasta tak do 3500 zł?

- możliwie bezawaryjne i bezobsługowe
- dobrze wyposażone (błotniki, dynamo)

Myślałem np o Cube Town Pro ale jest porażka z dostępnością.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eldhash: Bezobsługowe to coś na pasek Gatesa ten wynalazek wytrzymuje kilkakrotnie dluzej od lancucha i mozna jezdzic w kazdych warunkach bez zawracania sobie glowy smarowaniem i czyszczeniem napedu, przykładowo https://www.marinbikes.com/pl/bikes/2021-presidio-3 tylko to nie ten budżet

Tu jest jakas powystawowa Koga w twoim budzecie z "miejskim wyposazeniem" https://www.olx.pl/d/oferta/koga-supermetro-2020-pasek-gates-hydraulika-nexus-powystawowy-wysylka-CID767-IDJiRam.html
Cos takiego szukaj.
  • Odpowiedz
Dzięki wszystkim węgierkom i mirkom z tagu #rower udało się kupić.. nie gravela a krosową bestię!
Byłem dzisiaj na pierwszej przejażdżce po Jurze do zamku Ogrodzieniec i jeju ten rower sam jedzie!
Dużo daje blokada amortyzatora na podjazdach, na asfalcie te kółka jakoś same się toczą w porównaniu do 2,25" z mojego dirtowego przyjaciela na którym jeździłem moje ostatnie 15 lat. Jedyna różnica na minus to że na piachu można
Niebadzlosiem - Dzięki wszystkim węgierkom i mirkom z tagu #rower udało się kupić.. n...

źródło: comment_1618945357vjEY5Qov9ZOud0GhWpi4XH.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jaki telefon jako nawigacja na rower polecacie?
Coś używanego, taniego aby tylko GPS działał lux i w miarę świeży soft co by appki działały. Na dłuższe trasy i nocki i tak biorę powerbanka więc bateria to sprawa drugorzędna.
Im mniejszy tym lepiej 4-5 cali

Narazie mam 2 kandydatów:
iPhone se 2016 - ktoś wie jak w nim GPS działa?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@valko77: W SE I GEN gps łapie bez problemu. Gorzej z baterią bo ma 1600mah co przy włączonym ekranie może oznaczać wożenie powerbanka. Wiem ze na Allegro nowe aku kosztuje 50zl. Ja dalej użytkuje na codzień ten IP choć wolałbym troszeczkę większy ekran przy tak kompaktowych wymiarach
  • Odpowiedz
ponieważ rynek rowerowy w PL jest zniszczony przez złodziei


@Mr-Slimak: xDDD Stąd złodzieje wyszli. Fajnych masz znajomych. O numerach ram słyszeli? O paragonach i książkach gwarancyjnych też? Po prostu za 2,5k nie kupisz nic poza dekatlonem i w tej kwocie się szuka wyłącznie używek.
  • Odpowiedz
#rower #mtb #rowery
Potrzebuję kupić małą ramę do 29era ale na ośkę 135mm...
mam obecnie corrateca superbow 3x9 29er... w którym zgiąłem ramę... rower jest w sumie w niezłym stanie - oczywiście poza ramą. kupiłem sobie nowy ale wpadł mi do głowy pomysł by podmienić ramę i dać rower córce (170cm). niestety - poszukałem trochę na znanym portalu aukcyjnym i wszystkie ramy jakie widzę są na
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siona: nie wiem jaka jest linia łańcucha, nie mam tej ramy :( Podrzuciłem ją bo zamawiałem inną (gravelową) i jestem bardzo zadowolony. Z wysyłki interesuje Ciebie "Duty free shiping to Europe" - wysyłają do swojego magazynu w EU, tutaj przepakowanie i idzie dalej bez dodatkowych podatków, około miesiąca to trwa.
  • Odpowiedz
Poszukiwany ciekawy punkt w okolicach Poznania (do 30-35 km). Nie lubię robić pętli bez celu, a wydaje mi się, że wszystko dookoła komina już zjechałem. (,)
W weekend zazwyczaj wybieram się gdzieś dalej albo wsiadam w pociąg, ale w tygodniu brakuje mi pomysłów na ciekawe 50-70 km po robocie. Szosa, lasy, łotewer, byle ciekawie.
#rower #poznan #rowery #turystyka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peanut_whu: wystawka świętych figur z papieżem pośrodku w Gaju Wielkim przy drodze 92.
Stara linia kolejowa do Osowej Góry pod Mosiną.
Wieża widokowa w Szreniawie.
  • Odpowiedz
@bibsz: Dodam, że chce na raty wziąc, więc tutaj idealna opcja. No to chyba zamawiam, bo z bebzona chcę zejść do wakacji :D
  • Odpowiedz
@kodecss:
a czy ja ci obraziłem?
tłumacze co znaczy ”śmierdzi jumą" bo to chyba o zrozumienie tego zwrotu chodzi:
3 letni rower w doskonałym stanie w sprzedawany za 1/4 wartości nowego wzbudza poważne podejrzenia co do legalności pochodzenia.
  • Odpowiedz
Mam rower miejski do "zregenerowania" ale nigdy nie bawiłem się w rowery. Czy bezproblemowo mogę zgrać przełącznik przerzutek przy kierownicy firmy SRAM z napinaczem Shimano czy najlepiej wszystko jednej firmy?
#rower #rowery
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeszcze zależy czy to model porządny a zaniedbany, czy jakiś chińczyk jednorazowy - niestety ostatnio bardzo często się takie zdarzają....posprawdzaj luzy, warto rozkręcić wszystko co się da, łącznie z supportem, nowe smary dać na łożyska itp. zabawa fajna i przy dobrym modelu jazda też przyjemna. Gorzej jak się chińczyk trafi tani....
  • Odpowiedz
Mirki, ostatnio przymierzałem się do kupna nowego roweru, ale patrząc po rynku to jestem bardziej skłonny wyremontować starego szrota z garażu.

Kupiony gdzieś z 7 lat temu za pierwszą wypłatę: http://www.karbon-rowery.pl/rowery/racing-r15,produkt-45

I tutaj mam kilka pytań:
Obręcze do wymiany - czy muszę na coś uważać, czy mogę bez obaw zwiększyć rozmiar obręczy do 29 cali, bo szczerze to głównie takie są dostępne.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrząc na zainteresowanie rowerami w tym roku ceny nie spadną, ale może rynek się przesyci i w przyszłym roku będą niższe ceny?


@botereq: Patrząc co się dzieje na rynku oraz coraz śmielej poczynają sobie majfrendy z ramami karbonowymi czy napędami jak Sensah bardzo się dziwie, że jeszcze ze swoim gotowym produktem do Europy nie wjeżdżają.
  • Odpowiedz
@botereq: nie wierzę, że spadną. Skoro podnoszą ceny i widzą, że klientela się nie buntuje, a wręcz przeciwnie, to po co obniżać? To zależy też od długości rowerowego "boomu" - jeśli potrwa długo, ktoś na górze może dojść do wniosku, że ludzie się przyzwyczaili do wysokich cen, to po co obniżać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tomek_27: Ensuro trails w Bielsku, ścieżki w Szczyrku, wilcze ścieżki na magurce wilkowickiej, gaiki, straconka. Wybrałeś region że gdzie się nie ruszysz to masz zajebiste single
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Rowerowe mirki od jakiś 15 lat w rodzinie jest ten rower KTM Veneto Alu 7005 osprzęt Deore, pytanie czy rozglądać się za czymś innym w przedziale 2000-3000zl czy nie kupię nic ciekawszego i warto dalej go serwisować i ujeżdżać. Z rowerem ogólnie nic złego się nie dzieje, siódełko do wymiany ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pytanie #rower #rowery #pytaniedoeksperta
pifpawko - Rowerowe mirki od jakiś 15 lat w rodzinie jest ten rower KTM Veneto Alu 70...

źródło: comment_1618849378JiD2hy7akaKsSs7KWnlQGc.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pifpawko: naprawić, jeździć, obserwować. Wymiana dla samej wymiany nie ma sensu. Jak zaczniesz więcej korzystać, to będziesz wiedział czego chcesz i wtedy chyba najlepiej jakieś decyzje podejmować.
  • Odpowiedz