Wczoraj wyskoczyłem na rowerek, żeby trochę tych świątecznych sałatek zrzucić, pyknąłem ok 50km, ale najgorsze było pod koniec tak ok 20:30 na trasie zaczęło wiać jak cholera. Przerzutka prawie na najmniejszy i ogień pod wiatr. Czułem się jakbym ciągnął za sobą tira. Parę minut po dotarciu do domu zaczął padać śnieg. Super wiosna.
#rower #rowery
#rower #rowery




























#strava #rower #rowery
@NoNameNoIdeaNoLife: doinstaluj sobie sauce for strava (dla FF lub Chrome) i/lub Elevate (do Chroma) to nie pożałujesz oglądania stravy na kompie :)
@NoNameNoIdeaNoLife: luzik, zgłaszanie dzbanów to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek ( ͡° ͜ʖ ͡°)