Wpis z mikrobloga

@bialymisio: Wyszedł jakiś nowy Xenon?
Bo z tego co pamiętam, to wycofali go jakieś 10 lat temu a już wtedy był przestarzały i miał złe opinie.
Jak to ta grupa, to raczej od niej uciekaj, będzie awaryjna, droga w naprawie i trudna w naprawie (prawdopodobnie będziesz musiał sobie sam sprowadzać z zagranicy używane części)
  • Odpowiedz
@bialymisio:
Microshift jest dostępny w rowerach obecnie tylko dlatego, że jest dostępny. Sam mam małe doświadczenia z microshiftem, ale nie robi dobrego wrażenia. Opinie w necie są takie, że wymaga częstego serwisowania + to nie jest osprzęt który wytrzyma lata. Raczej dla osób które rzadko jeżdżą na rowerze i nieintensywnie.
  • Odpowiedz
a osprzęt microshift ?


@bialymisio: Claris i Sora czy tiagra to bije na głowę. Ludzie teraz kupują Sensah i ponoć chwalą. Miałem microszejta 3x8 to jak mi się zwaliła przerzutka od korby to musiałem przerobić na 2x8 bo nie opłaca się wymieniać/naprawiać.
  • Odpowiedz
@4x80: Mam w rockrider 1x11 z korbą sram i po 3500km uważam, że jest to rewelacyjna przerzutka. Chodzi płynnie, żadnych problemów. Jakby mi się zepsuła to kupiłbym nową, a nie bawił się w naprawy.
  • Odpowiedz
@van_der_bike: Znaczy Sensah? Ale to podobno chodzi tylko z klamkami sram. Może zrób temat i wrzuć foty bo ten chińczyk zaczyna mi w głowie siedzieć tylko 1x12.
  • Odpowiedz