Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@essos korea polnocna i poludniowa. Bedzie rownie wybuchowa. Straci nagle jedyne narzedzie do odpedzania stresu. Musisz tez zrozumiec ze im starszy czlowiek tym bardziej uparty. Nie rzucisz palenia za nich jesli tego nie chca. To MUSI wyjsc od nich, inaczej odrzuci na 2 dni i wroci.

Duzo pomoze psycholog i terapeuta bo pomoga stres zredukowac, moze na ten czas warto zeby psychotropy wziac na uspokojenie? Nie wazne i tak pewnie gowno
  • Odpowiedz
#pytanie #pytaniedoeksperta #audytobywatelski

Mirki od kiedy tyle miejsc zostało wyblurowanych w google?
niżej przykład lotniska Balice pod Krakowem, ale jak patrzę na google to mnóstwo innych miejsc, głównie jakieś jednostki wojskowe są wyblurowane,
czy to efekt ustawy o zakazie fotografowania miejsc strategicznych? i wszystkie takie rzeczy teraz wyblurują?

od
bn1776 - #pytanie #pytaniedoeksperta #audytobywatelski

Mirki od kiedy tyle miejsc zo...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć. Mam pytanie odnoście sposobu zakończenia pracy w kołchozie.
Od 2 lat pracuję w gastro. Nie jestem kelnerką, tylko przygotowuję dania. Mam umowę o pracę na cały etat, czas pracy to 40h / tydzień, pensja to minimalna krajowa + jakieś dzienne napiwki 20-40 zł / dzień. Znalazłam sobie (przez znajomości) lepszą pracę, też w gastro. Trochę więcej płatną, jednak w o wiele lepszej atmosferze, i z lepszymi warunkami dla pracownika (mniej stresu,
brainmixer - Cześć. Mam pytanie odnoście sposobu zakończenia pracy w kołchozie.
Od 2 ...

źródło: smutny-janusz-alfa-ale-jak-to-wypowiedzenie-panie-areczku

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brainmixer: A tak z drugiej beczki to czemu zawsze pracodawca ma iść na rękę z wypowiedzeniem, to jest formą zabezpieczenia dla obu stron, fajnie by było gdyby Janusz Alfa przyszedł I powiedział wypad z pracy, kończymy rób co chcesz, no nie moze tak zrobić w przypadku umowy o pracę ale zawsze Janusz zły bo składając wypowiedzenie oczekuje ze wypełnisz umowę do końca xD
  • Odpowiedz
: Dać wypowiedzenie, ale wtedy na pewno obecny szef nie udzieli mi zgody na wykorzystanie zaległego urlopu, w związku z czym będę musiała tam się jeszcze 1 miesiąc męczyć. (wtedy iść na chorobowe?)


@brainmixer: a czy miałaś podczas tych dwoch lat obowiazkowy urlop 14 dni kalendarzowych bez przerwy? BO pracodawca jest zobligowany takiego udzielic raz do roku, takie FYi ktore moze byc karta przetargową. Ja bym probował zwolnienia z obowiązków
  • Odpowiedz
  • 2
@MarianoaItaliano: @ShpxLbh
Elo rowerowe świry, jakiś czas temu zamówiłem takie ustrojstwo od Majfrenda
https://a.aliexpress.com/_EvIOOOw

No i nawet działa to dobrze, jest trochę zabawy z konfiguracją ale jak się już zestroi to potrafi naprawdę dobrze wskazać pozycję, wiadomo że czasami z błędem do maks 15m, ale zazwyczaj to i tak do maks +- 5m.
Przede wszystkim jest do tego aplikacja i strona web + możliwość komunikacji przez SMS.
Jak macie
Nighthuntero - @MarianoaItaliano: @ShpxLbh 
Elo rowerowe świry, jakiś czas temu zamów...

źródło: 1000023013

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Nighthuntero i ile trzyma bateria, jaka to bateria i czy jest wymienialna?


@ShpxLbh: To tak naprawdę zależy od trybu bo są trzy podstawowe,
1. Ciągle wysyłanie lokalizacji np. co 30s (da się zmienić interwał) to pewnie można by w 24h zajechać.
2. Lokalizator działa tylko jeśli się porusza, jeśli nie to się usypia no i tutaj kilka dni niby.
3. Ciągle jest w uśpieniu i po tym jak się wyśle SMS/zadzwoni na
Nighthuntero - >@Nighthuntero i ile trzyma bateria, jaka to bateria i czy jest wymien...

źródło: 1000023038

Pobierz
  • Odpowiedz
Test: ile na mirko zostało jeszcze ludzi, którzy SĄ redpillami, blackpillami, nienawidzą wszystkich dookoła, są "prawakami", "lewakami", po prostu nienormalni ludzie, którzy nie przychodzą tutaj pośmiać się ze śmiesznych obrazków, nie wdać się w ciekawe, merytoryczne dyskusje, nie poczytać coś na tagach ze swoich zainteresowań itp.

Zapraszam do plusowania.

#pytaniedoeksperta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego nie lubicie tabletozy w autach? Przecież gdyby klienci tego nie chcieli, to by producenci tego nie robili !! A wg mnie narzeka tylko jakiś mały promil odchyleńców, a reszta właśnie lubi tę nowoczesność. Czemu nie lubicie wygody tableta i jakości / rozdzielczości / aplikacji?

Nie rozumiem tego. Zapraszam do dyskusji.

#motoryzacja #pytaniedoeksperta
pearl_jamik - Dlaczego nie lubicie tabletozy w autach? Przecież gdyby klienci tego ni...

źródło: 0Opk9lBaHR0cHM6Ly9vY2RuLmV1L3B1bHNjbXMvTURBXy9lMTMwMjhiNDYzYjViZjNlMmU4OWU4NGY0MTg1OWRmMC5qcGeRlQLNAaQAwsPeAAKhMAehMQQ

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przecież gdyby klienci tego nie chcieli, to by producenci tego nie robili !!


@pearl_jamik: nom, to tak samo jak z SUVami. Albo "przejściem w górę rynku". Albo z błyszczącym plastikiem we wnętrzach.

A tak bardziej serio:
Tablety są generalnie ok. Współczesne auta mają tyle funkcji i ustawień, że nie da się zrobić do wszystkiego przycisku. Co nie zmienia faktu, że podstawowe. często używane funkcje powinny być ZAWSZE dostępne w postaci fizycznego przełącznika, a
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jueun: moze najpierw zloz tam cv i przejdz rozmowe o prace i wtedy sie zacznij zastanawiac xd. Bo po pierwsze nie ma duzych szans ze akurat ty dostaniesz ta prace z wielu kandydatow, nie wiesz co tam trzeba umiec robic i nie wiesz nawet jak placa xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@lubie-solnik dobrze, że zwróciłeś na to uwagę, bo nie wyjaśniłem w poście. Znajomy pracuje w jednym z oddziałów tej firmy i polecił mnie do kierownika. Byłem na razie na wstępnej rozmowie, szykuje się na rozmowę rekrutacyjną, żeby się dowiedzieć szczegółów, ale potencjalnie mogę mieć tę pracę jeśli wyrażę taką gotowość
  • Odpowiedz
Test: ile na mirko zostało jeszcze ludzi, którzy nie są redpillami, blackpillami, nie nienawidzą wszystkich dookoła, nie są "prawakami", "lewakami", po prostu normalni ludzie, którzy przychodzą tutaj pośmiać się ze śmiesznych obrazków, wdać się w ciekawe, merytoryczne dyskusje, poczytać coś na tagach ze swoich zainteresowań itp.

Zapraszam do plusowania.

#pytaniedoeksperta
  • 177
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aqua_Tofana: niewielu ;] nienawisc na tym portalu i plucie jadem to norma, z reszta my polacy tacy jestesmy. No i jeszcze kobiet nienawidza, one sa najgorsze, serwis dla psychicznie chorych z namiastka normlanych ludzi
  • Odpowiedz
🚗 Znalazłeś za szybą „mandat” spod marketu? To nie mandat.

📌 Brak biletu? Przekroczony czas? Nie wpisałeś tablic w apce?
To NIE policja. To NIE mandat. To NIE punkty karne.

👉 Kliknij i dowiedz się, kiedy naprawdę musisz płacić, a kiedy to tylko „straszak”:
adwokat-lukasz-okomski - 🚗 Znalazłeś za szybą „mandat” spod marketu? To nie mandat.
...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Więc czy po prostu nie można jak człowiek zapłacić za korzystanie z czyjegoś terenu, a nie zachowywać się jak pajac


@markhausen: Tyle że nie dlatego ludzie się w-------ą, że chcą parkować za darmo. W większości przypadków te opłaty nie trafiają do ludzi, którzy unikają płacenia. Najczęściej jest tak, że idziesz do sklepu, przysługuje ci 1-2h darmowego parkowania, ale zapomniałeś papierka, bo się spieszysz, a potem wracasz po 5 minutach i
  • Odpowiedz
Hej mirki.
Jak to strasznie brzmi. Żołnierka. Jakby niepełny żołnierz. Zadziwia mnie lewica.

Z jednej strony nie chcą stygmatyzować i przypisywać płeć. Stąd nie studentka tylko osoba studencka a jednocześnie promują żołnierki, kapralki, ministry, psycho-lożka też dobre albo plutonówka xd
Przecież to się wyklucza. Albo chcą promować brak określenia płci albo chcą promować wyróżnienie na płeć w każdej płaszczyźnie życia.

Wydaje
Simfecstio - Hej mirki. 
  Jak to strasznie brzmi. Żołnierka. Jakby niepełny żołnierz...

źródło: temp_file6245044188480344595

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach