Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Horrorystyczny_Demon_Pagona bestia z Vadovitz
- 24
- 2
#pytanie #pytaniedoeksperta #audytobywatelski
Mirki od kiedy tyle miejsc zostało wyblurowanych w google?
niżej przykład lotniska Balice pod Krakowem, ale jak patrzę na google to mnóstwo innych miejsc, głównie jakieś jednostki wojskowe są wyblurowane,
czy to efekt ustawy o zakazie fotografowania miejsc strategicznych? i wszystkie takie rzeczy teraz wyblurują?
od
Mirki od kiedy tyle miejsc zostało wyblurowanych w google?
niżej przykład lotniska Balice pod Krakowem, ale jak patrzę na google to mnóstwo innych miejsc, głównie jakieś jednostki wojskowe są wyblurowane,
czy to efekt ustawy o zakazie fotografowania miejsc strategicznych? i wszystkie takie rzeczy teraz wyblurują?
od
źródło: image
PobierzCześć. Mam pytanie odnoście sposobu zakończenia pracy w kołchozie.
Od 2 lat pracuję w gastro. Nie jestem kelnerką, tylko przygotowuję dania. Mam umowę o pracę na cały etat, czas pracy to 40h / tydzień, pensja to minimalna krajowa + jakieś dzienne napiwki 20-40 zł / dzień. Znalazłam sobie (przez znajomości) lepszą pracę, też w gastro. Trochę więcej płatną, jednak w o wiele lepszej atmosferze, i z lepszymi warunkami dla pracownika (mniej stresu,
Od 2 lat pracuję w gastro. Nie jestem kelnerką, tylko przygotowuję dania. Mam umowę o pracę na cały etat, czas pracy to 40h / tydzień, pensja to minimalna krajowa + jakieś dzienne napiwki 20-40 zł / dzień. Znalazłam sobie (przez znajomości) lepszą pracę, też w gastro. Trochę więcej płatną, jednak w o wiele lepszej atmosferze, i z lepszymi warunkami dla pracownika (mniej stresu,
źródło: smutny-janusz-alfa-ale-jak-to-wypowiedzenie-panie-areczku
Pobierz@brainmixer: A tak z drugiej beczki to czemu zawsze pracodawca ma iść na rękę z wypowiedzeniem, to jest formą zabezpieczenia dla obu stron, fajnie by było gdyby Janusz Alfa przyszedł I powiedział wypad z pracy, kończymy rób co chcesz, no nie moze tak zrobić w przypadku umowy o pracę ale zawsze Janusz zły bo składając wypowiedzenie oczekuje ze wypełnisz umowę do końca xD
: Dać wypowiedzenie, ale wtedy na pewno obecny szef nie udzieli mi zgody na wykorzystanie zaległego urlopu, w związku z czym będę musiała tam się jeszcze 1 miesiąc męczyć. (wtedy iść na chorobowe?)
@brainmixer: a czy miałaś podczas tych dwoch lat obowiazkowy urlop 14 dni kalendarzowych bez przerwy? BO pracodawca jest zobligowany takiego udzielic raz do roku, takie FYi ktore moze byc karta przetargową. Ja bym probował zwolnienia z obowiązków
W jakim sklepie mogę kupić tytoń Amber Leaf? Taki w żółtych paczkach. Sam nie palę, ale mam przywieźć dla kogoś i nie mogę nigdzie znaleźć. Może ktoś się orientuje czy na lotnisku w #bydgoszcz jest taki tytoń na bezcłowym?
#tyton #pytaniedoeksperta #lotnisko
#tyton #pytaniedoeksperta #lotnisko
konto usunięte via Wykop
- 2
@panzmarszrutkiwbiszkeku: w polsce chyba nie ma, pamiętam go z uk
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy macie może do polecenia jakiś GPS do roweru na wypadek kradzieży, tak żeby mniej więcej do kilku/kilkunastu metrów można było zlokalizować?
Czy coś takiego w ogóle istnieje?
#rower #rowery #roweryelektryczne #pytaniedoeksperta #elektronika
Czy coś takiego w ogóle istnieje?
#rower #rowery #roweryelektryczne #pytaniedoeksperta #elektronika
- 2
@MarianoaItaliano: @ShpxLbh
Elo rowerowe świry, jakiś czas temu zamówiłem takie ustrojstwo od Majfrenda
https://a.aliexpress.com/_EvIOOOw
No i nawet działa to dobrze, jest trochę zabawy z konfiguracją ale jak się już zestroi to potrafi naprawdę dobrze wskazać pozycję, wiadomo że czasami z błędem do maks 15m, ale zazwyczaj to i tak do maks +- 5m.
Przede wszystkim jest do tego aplikacja i strona web + możliwość komunikacji przez SMS.
Jak macie
Elo rowerowe świry, jakiś czas temu zamówiłem takie ustrojstwo od Majfrenda
https://a.aliexpress.com/_EvIOOOw
No i nawet działa to dobrze, jest trochę zabawy z konfiguracją ale jak się już zestroi to potrafi naprawdę dobrze wskazać pozycję, wiadomo że czasami z błędem do maks 15m, ale zazwyczaj to i tak do maks +- 5m.
Przede wszystkim jest do tego aplikacja i strona web + możliwość komunikacji przez SMS.
Jak macie
źródło: 1000023013
Pobierz- 1
@Nighthuntero i ile trzyma bateria, jaka to bateria i czy jest wymienialna?
@ShpxLbh: To tak naprawdę zależy od trybu bo są trzy podstawowe,
1. Ciągle wysyłanie lokalizacji np. co 30s (da się zmienić interwał) to pewnie można by w 24h zajechać.
2. Lokalizator działa tylko jeśli się porusza, jeśli nie to się usypia no i tutaj kilka dni niby.
3. Ciągle jest w uśpieniu i po tym jak się wyśle SMS/zadzwoni na
źródło: 1000023038
Pobierz
źródło: stawianie-baniek-9b6269d
PobierzŻyję w bańce
- tak, jestem z it 22.7% (10)
- tak, jestem lekarzem 2.3% (1)
- tak, jestem bogatym przedsiebiorcą 11.4% (5)
- tak, jestem bogatym synem 18.2% (8)
- tak, jestem z bankowości 2.3% (1)
- tak, ale żadne z powyższych 43.2% (19)
- 2
@pearl_jamik: kulwa, zapomniałem NIE , NIE plusujo tutaj
Test: ile na mirko zostało jeszcze ludzi, którzy SĄ redpillami, blackpillami, nienawidzą wszystkich dookoła, są "prawakami", "lewakami", po prostu nienormalni ludzie, którzy nie przychodzą tutaj pośmiać się ze śmiesznych obrazków, nie wdać się w ciekawe, merytoryczne dyskusje, nie poczytać coś na tagach ze swoich zainteresowań itp.
Zapraszam do plusowania.
#pytaniedoeksperta
Zapraszam do plusowania.
#pytaniedoeksperta
@pearl_jamik: połowy z tych kategorii nie rozumiem i nie chce mi się uczyć. co to oznacza?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@drakan8: Są, mi się zdarzało kupić 6 paczek neo w cenie 4.
- 0
@stevenhunter: ja już tej promki dawno nie widziałem, a na zwykłe fajki to już z parę lat
Halo, dzień dobry. #krakow od strony południowej albo okolice #wieliczka ma jakieś spoko trasy na rolki? Tak, żeby jakieś 15-20 km wpadlo bez jeżdżenia w kółko. Kiedyś jeździłam tak po błoniach, ale nudne to było jak nie wiem przez te ciągle pętle. Bagry? #pytaniedoeksperta #rolki
@January-zwiedza-szpary weź nawet nie w------j z tymi rolkarzami na drogach rowerowych, gibie się to jak p--------y rezus, ani tego wyprzedzić ani za tym jechać bo za wolno
@niepokonany_kotecek: wislana trasa rowerowa, od mostu wandy w strone niepolomic
Dlaczego nie lubicie tabletozy w autach? Przecież gdyby klienci tego nie chcieli, to by producenci tego nie robili !! A wg mnie narzeka tylko jakiś mały promil odchyleńców, a reszta właśnie lubi tę nowoczesność. Czemu nie lubicie wygody tableta i jakości / rozdzielczości / aplikacji?
Nie rozumiem tego. Zapraszam do dyskusji.
#motoryzacja #pytaniedoeksperta
Nie rozumiem tego. Zapraszam do dyskusji.
#motoryzacja #pytaniedoeksperta
@pearl_jamik: ja lubię ekrany ale wbudowane w deskę tak jak np zrobiło to Audi, wystające płaskie i doklejone na siłę wyglądają obleśnie i bez gustu
Przecież gdyby klienci tego nie chcieli, to by producenci tego nie robili !!
@pearl_jamik: nom, to tak samo jak z SUVami. Albo "przejściem w górę rynku". Albo z błyszczącym plastikiem we wnętrzach.
A tak bardziej serio:
Tablety są generalnie ok. Współczesne auta mają tyle funkcji i ustawień, że nie da się zrobić do wszystkiego przycisku. Co nie zmienia faktu, że podstawowe. często używane funkcje powinny być ZAWSZE dostępne w postaci fizycznego przełącznika, a
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jueun: moze najpierw zloz tam cv i przejdz rozmowe o prace i wtedy sie zacznij zastanawiac xd. Bo po pierwsze nie ma duzych szans ze akurat ty dostaniesz ta prace z wielu kandydatow, nie wiesz co tam trzeba umiec robic i nie wiesz nawet jak placa xd
- 1
@lubie-solnik dobrze, że zwróciłeś na to uwagę, bo nie wyjaśniłem w poście. Znajomy pracuje w jednym z oddziałów tej firmy i polecił mnie do kierownika. Byłem na razie na wstępnej rozmowie, szykuje się na rozmowę rekrutacyjną, żeby się dowiedzieć szczegółów, ale potencjalnie mogę mieć tę pracę jeśli wyrażę taką gotowość
źródło: pol_pl_Media-Rodzina-Kicia-Kocia-i-Nunus-Co-robisz-82047_2
PobierzCo robisz?
- siedzę w pracy i mirkuje 63.0% (34)
- jestem bezrobotny i mirkuje 16.7% (9)
- jestem na wakacjach/urlopie i mirkuje 13.0% (7)
- inne, zamirkuję w komenci co 7.4% (4)
Jakie znacie inne darmowe/płatne strony z zdjęciami satelitarnymi, jak np Streetmap.pl albo google maps?
#pytanie, #pytaniedoeksperta, #nawigacja, #mapy
#pytanie, #pytaniedoeksperta, #nawigacja, #mapy
@Waz_ogrodowy: geoportal?
Czy za ostatnie morderstwa odpowiedzialność ponoszą polscy przedsiębiorcy ściągający podejrzany element z całego świata, czy Polacy o wykształceniu podstawowym i średnim nie chcący pracować u przedsiębiorcy na czarno za mniej niż minimalna. Gdyby nie oni, tych imigrantów by nie było. #pytaniedoeksperta
@Janusz_herbu_sKoryBut_Wisnioweczka: za ostatnie morderstwa odpowiedzialność ponoszą mordercy
@CzaikaRuchaika: bzdura!
Tak realnie: jakie są szanse, że 35-latka będzie miała jeszcze dziecko? Nie zakładamy desperacji, jeżdżenia po klinikach, in vitro, ale raczej: poznaje faceta, nie bierze tematu na twarz, zachodzi i rodzi zdrowe dziecko.
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #dzieci #rodzina #zwiazki #macierzynstwo
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #dzieci #rodzina #zwiazki #macierzynstwo
źródło: 636238896217738956-GettyImages-538322965
Pobierz- 5699
Test: ile na mirko zostało jeszcze ludzi, którzy nie są redpillami, blackpillami, nie nienawidzą wszystkich dookoła, nie są "prawakami", "lewakami", po prostu normalni ludzie, którzy przychodzą tutaj pośmiać się ze śmiesznych obrazków, wdać się w ciekawe, merytoryczne dyskusje, poczytać coś na tagach ze swoich zainteresowań itp.
Zapraszam do plusowania.
#pytaniedoeksperta
Zapraszam do plusowania.
#pytaniedoeksperta
@Aqua_Tofana: niewielu ;] nienawisc na tym portalu i plucie jadem to norma, z reszta my polacy tacy jestesmy. No i jeszcze kobiet nienawidza, one sa najgorsze, serwis dla psychicznie chorych z namiastka normlanych ludzi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
🚗 Znalazłeś za szybą „mandat” spod marketu? To nie mandat.
📌 Brak biletu? Przekroczony czas? Nie wpisałeś tablic w apce?
To NIE policja. To NIE mandat. To NIE punkty karne.
👉 Kliknij i dowiedz się, kiedy naprawdę musisz płacić, a kiedy to tylko „straszak”:
📌 Brak biletu? Przekroczony czas? Nie wpisałeś tablic w apce?
To NIE policja. To NIE mandat. To NIE punkty karne.
👉 Kliknij i dowiedz się, kiedy naprawdę musisz płacić, a kiedy to tylko „straszak”:

@adwokat-lukasz-okomski: usuń konto
Więc czy po prostu nie można jak człowiek zapłacić za korzystanie z czyjegoś terenu, a nie zachowywać się jak pajac
@markhausen: Tyle że nie dlatego ludzie się w-------ą, że chcą parkować za darmo. W większości przypadków te opłaty nie trafiają do ludzi, którzy unikają płacenia. Najczęściej jest tak, że idziesz do sklepu, przysługuje ci 1-2h darmowego parkowania, ale zapomniałeś papierka, bo się spieszysz, a potem wracasz po 5 minutach i
Hej mirki.
Jak to strasznie brzmi. Żołnierka. Jakby niepełny żołnierz. Zadziwia mnie lewica.
Z jednej strony nie chcą stygmatyzować i przypisywać płeć. Stąd nie studentka tylko osoba studencka a jednocześnie promują żołnierki, kapralki, ministry, psycho-lożka też dobre albo plutonówka xd
Przecież to się wyklucza. Albo chcą promować brak określenia płci albo chcą promować wyróżnienie na płeć w każdej płaszczyźnie życia.
Wydaje
Jak to strasznie brzmi. Żołnierka. Jakby niepełny żołnierz. Zadziwia mnie lewica.
Z jednej strony nie chcą stygmatyzować i przypisywać płeć. Stąd nie studentka tylko osoba studencka a jednocześnie promują żołnierki, kapralki, ministry, psycho-lożka też dobre albo plutonówka xd
Przecież to się wyklucza. Albo chcą promować brak określenia płci albo chcą promować wyróżnienie na płeć w każdej płaszczyźnie życia.
Wydaje
źródło: temp_file6245044188480344595
Pobierz@Simfecstio: Ja mówię o języku potocznym. No i pamiętajmy o rogatywce :)
- 0
@Altar: I powinno być Panie i Panowie żołnierze. Tak swoją drogą. A dlaczego rogatywka?
- 0
#wykop #pytaniedoeksperta
Co sie stalo z kategoriami? Były a teraz nie ma i mam "Zapisane wyszukiwania" zamiast tego
Co sie stalo z kategoriami? Były a teraz nie ma i mam "Zapisane wyszukiwania" zamiast tego
@Varin: Przejrzyj ostatnie wpisy z oficjalnego konta wykop. Piszą tam, że zmienili to, nie ma już kategorii, bo nikt z nich nie korzystał i zamiast tego wprowadzili zapisane wyszukiwania.

































Duzo pomoze psycholog i terapeuta bo pomoga stres zredukowac, moze na ten czas warto zeby psychotropy wziac na uspokojenie? Nie wazne i tak pewnie gowno