@stanley___: to nie nam się ma lekko żyć
źródło: 1000080419
Pobierz
stanley___ via Android
- 0
@bezzebnywampir: Bez ironi - chłop miałby ogromne wzięcie u naszych witaminek.
stanley___ via Android
- 0
@pianinka: Ślizgałaś już palucha do jego zdjęć?
stanley___ via Android
- 0
@WolnyBLN: Pokażesz przykład?
stanley___ via Android
- 0
@WolnyBLN: Piotek ma tam dziewuchę?
- 10
źródło: 1000080418
Pobierz
źródło: 1000080362
Pobierz
źródło: 1000080212
Pobierz
stanley___ via Android
- 0
@Marek_Tempe: *kotlecików - spójrz jakie to małe.
- 93
źródło: 1000080014
Pobierz
stanley___ via Android
- 3
@Jednorenki_Bandyta: Dwa łyse cwaniaczki.
źródło: 1000080007
Pobierz
stanley___ via Android
- 0
@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: Ta? Ile obstawiasz białka ma ten ser?
stanley___ via Android
- 0
@koneser_progresywnego_discopolo: Białka rzeczywiście dużo więcej ale kalorii również.
stanley___ via Android
- 0
@xyz_xyz: O tym mówię - różnica zauważalna ;)
stanley___ via Android
- 2
@sprzedawcataniejwhyski: Nieee - o myszkę ze ślicznym pyszczkiem.
stanley___ via Android
- 0
@asdfghjkl: Nie taka babcia - max. 62-62 lata.
stanley___ via Android
- 1
@Kulfonix: Nie urus ale ciepłej się zrobiło na serduszku.
stanley___ via Android
- 1
@Kulfonix: Też lubujesz się w milfach+ ?
stanley___ via Android
- 0
@Kulfonix: A sam ile masz lat? ;)
stanley___ via Android
- 0
@Kulfonix: Czyli 39. Ciekawe kiedy ja będę wstydził się swojego wieku (33) ;)
stanley___ via Android
- 0
@Kulfonix: Ja chętnie informuję ile mam lat bo bronię się tym przed postarzeniem mnie - ludzie dają mi nawet 40! A jeszcze mam jakieś włosy a siwe póki co na bokach..
stanley___ via Android
- 0
@Kulfonix: Kolega pije że niczym się nie przejmuje? ;)
stanley___ via Android
- 0
@Kulfonix: Albo jesteś okazem zdrowia jak i Twoi najbliżsi i do tego masz pieniądze więc rzeczywiście możesz niczym się nie przejmować albo coś ćpiesz skoro nie pijesz ;)
stanley___ via Android
- 1
@Kulfonix: Szczęściarz. I jeszcze znajdzie czas dla Mirków ;)
stanley___ via Android
- 0
@Kulfonix: Ja tak nie zaglądam bo już wystarczająco świat dołuje jednak tego na czarnej nie mam więc nie raz się poczyta gorzkie żale kolegów.
#jedzenie
Nietypowy obiad ale smaczny i wartościowy.
Botwinka z kurczakiem, kanapki z tatarem i jogurt białkow choć już dwie pierwsze pozycje dostarczają sporo protein.
Nietypowy obiad ale smaczny i wartościowy.
Botwinka z kurczakiem, kanapki z tatarem i jogurt białkow choć już dwie pierwsze pozycje dostarczają sporo protein.
źródło: 1000079980
Pobierz
stanley___ via Android
- 0
@Basiura89: Niedawno wróciłem do domu. Bywają i nieco późniejsze obiady.
stanley___ via Android
- 0
@Basiura89: Kolacja będzie symboliczna - dojem drugą połowę chrupków serowych i Grześka toffi ;)
źródło: 1000079718
Pobierz
stanley___ via Android
- 1
@moll: Bo to widać resztę może niekoniecznie ;)
stanley___ via Android
- 1
@moll: Nie brakuje osób dla których śledź w śmietanie z ziemniakami to jakaś abstrakcja (co jest dla mnie niezrozumiałe). A buraczki należało doprecyzować o jakie chodzi.
stanley___ via Android
- 1
@moll: Ja akurat nie poszczę ale chciałem w końcu zjeść coś innego a nie tylko mięcho i mięcho.
stanley___ via Android
- 3
@moll: Ostatnio kilka razy kupowałem sobie taką rybkę ;)
źródło: 1000079461
Pobierz
stanley___ via Android
- 1
@moll: To nie są żadne paluszki rybne! To są steki rybne. W Biedronce życzą sobie 18zł za takie cztery "paluszki"...
źródło: 1000079720
Pobierz
stanley___ via Android
- 0
@videl49: Wszędzie tylko czasami pojawiają się takie wielce zdziwione osobniki jak Ty.
Na zimno. Spróbuj a zobaczysz że to cholernie smaczne połączenie. Tylko pamiętaj żeby te śledzie wcześniej wymoczyć przez kilka godzin bo sól wyżre Ci gębę.
Na zimno. Spróbuj a zobaczysz że to cholernie smaczne połączenie. Tylko pamiętaj żeby te śledzie wcześniej wymoczyć przez kilka godzin bo sól wyżre Ci gębę.
stanley___ via Android
- 1
@Rad-X: PRZEPIS ;)
Filety śledziowe wymocz w misce wody przez 2, 3 godziny bo inaczej będą cholernie słone. Pokrój je w paski. Dodaj pokrojoną w piórka cebulę, kilka łyżkek śmietany (ja daję 12%), pieprz. To wszystko. Osobiście już nie solę ziemniaków do tych śledzi bo jest wystarczająco słono ale to sobie po pierwszym razie sprawdzisz jak Ci pasuje - wszystko zależy jak długo będziesz je moczył. Myślę że buraczki zasmażane
Filety śledziowe wymocz w misce wody przez 2, 3 godziny bo inaczej będą cholernie słone. Pokrój je w paski. Dodaj pokrojoną w piórka cebulę, kilka łyżkek śmietany (ja daję 12%), pieprz. To wszystko. Osobiście już nie solę ziemniaków do tych śledzi bo jest wystarczająco słono ale to sobie po pierwszym razie sprawdzisz jak Ci pasuje - wszystko zależy jak długo będziesz je moczył. Myślę że buraczki zasmażane
źródło: 1000079948
PobierzOglądam #film
Wiecie jaki?
Wiecie jaki?
źródło: 1000079947
Pobierz
stanley___ via Android
- 0
@WykopToHiv2: Ministranci - dostępny np. na Prime.
stanley___ via Android
- 0
@Rad-X: A tego to nie widziałem. Włączyłem bo ma dobrą ocenę no i ja "z branży" :P
stanley___ via Android
- 0
@Rad-X: Wszystkiego dobrego ;)
#gotujzwykopem
Makaron, warzywa, szczypior, szynka, kiełbasa, jajka, przyprawy - taki śmietniczek. Smaczny i odżywczy.
Na deser COCKtail truskawkowy.
Makaron, warzywa, szczypior, szynka, kiełbasa, jajka, przyprawy - taki śmietniczek. Smaczny i odżywczy.
Na deser COCKtail truskawkowy.
źródło: 1000079935
Pobierz
stanley___ via Android
- 1
@Soothsayer: Dzięki;)
- 35
źródło: 1000079887
Pobierz
stanley___ via Android
- 1
@matixrr: Takie proste a takie dobre ;)
stanley___ via Android
- 0
@tumiwisizm: Są zdrowsze obiady choć czikena i kiełbasę przygotowałem w piekarniku, bez dodatkowego tłuszczu - przynajmniej tyle ;)
stanley___ via Android
- 3
@kwiatJaboli: Bo jabłko swietnie tu pasuje - zrób tak i przekonaj się sam ;)
stanley___ via Android
- 1
@kwiatJaboli: No w warzywnej to już obowiązkowo!
Do mięs nigdy nie dodawałem jabłka ale jak będzie okazja na spróbowanie takiego połączenia to z przyjemnością.
Dzięki ;)
Do mięs nigdy nie dodawałem jabłka ale jak będzie okazja na spróbowanie takiego połączenia to z przyjemnością.
Dzięki ;)
stanley___ via Android
- 0
@rzaden_problem: A wątróbka? Do wielu opcji pasuje - wierz mi że z taką kiełbasą i ziemniakami smakuje doskonale ;)
Obejrzałbym sobie jakiś dobry polski #film .
Od Vegi wszystko już widziałem a Smarzowskiego znam na pamięć. Chciałabym sobie po 20 latach przypomnieć Dług ale jest dostępny tylko na Canal+ :/
Od Vegi wszystko już widziałem a Smarzowskiego znam na pamięć. Chciałabym sobie po 20 latach przypomnieć Dług ale jest dostępny tylko na Canal+ :/
źródło: 1000079891
Pobierz
stanley___ via Android
- 2
@KocurYT: Zrobiłeś mi wieczór, dzięki :P
Osiągnięcia
Komentator
od 15.08.2014Komentator Rocznica
od 28.11.2025Rocznica Gadżeciarz
od 06.05.2018Gadżeciarz Mikroblogger
od 29.06.2021Mikroblogger

Komu pomidorowej?
źródło: 1000080544
Pobierz