Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Co ile zmieniacie pościel?
- 1-2 tygodnie 34.5% (10)
- 3-4 tygodnie 27.6% (8)
- 2 miesiące 13.8% (4)
- ponad 2 miesiące 24.1% (7)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tomwick55: Dynamina to jednak nie wszystko. Bez odpowiedniego wyglądu (przynajmniej 5/10) dynamina nie jest odbierana przez społeczeństwo pozytywnie, a wręcz negatywnie. Stajesz się w ich oczach pretensjonalny i zdesperowany, a w najlepszym wypadku możesz zostać zabawiającą ich pacynką jak jakiś Tomasz Terka.
@tomwick55:
Już jest? Poczytaj o DHEA (prasteron). Przebadany, bezpieczny dostępny w każdej aptece, mało kto o nim wie.
Spróbuj może to ten twój lek na dynamine
Ciekawe kiedy zrobią jakiś lek na dynaminę.
Już jest? Poczytaj o DHEA (prasteron). Przebadany, bezpieczny dostępny w każdej aptece, mało kto o nim wie.
Spróbuj może to ten twój lek na dynamine
Wylądował już chyba finałowy finałowy promos ostatniego sezonu ST - pierwsza z trzech części będzie miała premierę już za niespełna miesiąc.
Z tej okazji właśnie chciałbym Was zapytać - jak sądzicie, co się wydarzy? Przewidujecie jakieś konkretne twisty czy nawet konkretny finał serialu? Czyjąś śmierć? Czyjś powrót? Może wydaje Wam się, że czytacie twórców między wierszami i dostrzegacie buildup jakiegoś konkretnego wydarzenia które zaserwują nam twórcy?
Podzielcie się swoimi mniej lub bardziej
Z tej okazji właśnie chciałbym Was zapytać - jak sądzicie, co się wydarzy? Przewidujecie jakieś konkretne twisty czy nawet konkretny finał serialu? Czyjąś śmierć? Czyjś powrót? Może wydaje Wam się, że czytacie twórców między wierszami i dostrzegacie buildup jakiegoś konkretnego wydarzenia które zaserwują nam twórcy?
Podzielcie się swoimi mniej lub bardziej
źródło: temp_file8399342172069775315
Pobierz@Kremufka2137: czarny zginie na bank
@Kremufka2137: Wygląda jakby miał zginąć Will, więc umrze Mike
- 0
#mirkokoksy #silownia #pytaniedoeksperta #pytanie Wie ktos gdzie znajdę takie coś szukałem pod nazwa chwyt uchwyt i inne duperele ale nic to nie daje
źródło: IMG_2618
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: średni bejt, ale odpiszę, zmiana płci przynosi szereg innych kłopotów i problemów, chociażby straciłbym kolegów, rodziców czy pracę
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
#budowadomu #projektydomow #budowa #architektura #kiciochpyta #pytanie #budujzwykopem #budownictwo #dom
Planuję rozpocząć budowę domu w ciągu najbliższego roku i mam wstępnie wybrany projekt (Dom w Balsamowcach 7 (E). Już wiem, że na parterze pomieszczenia 1 i 2 chcę połączyć. Jako, że nigdy jeszcze swojego domu nie budowałem i doświadczenia nie mam to ciekaw
Planuję rozpocząć budowę domu w ciągu najbliższego roku i mam wstępnie wybrany projekt (Dom w Balsamowcach 7 (E). Już wiem, że na parterze pomieszczenia 1 i 2 chcę połączyć. Jako, że nigdy jeszcze swojego domu nie budowałem i doświadczenia nie mam to ciekaw
źródło: balsamowce_7_E
Pobierz@Minner22 jeśli pomieszczenie gospodarcze obniżysz i dasz 3 schodki w dół zrobi Ci się zdecydowanie dużo więcej miejsca.
Pomieszczeń bym nie łączył, znajomi chwalą mają identyczne pomiędzy garażem, a sienią i sobie chwalą jako fajną separację od pomieszczeń gospodarczych.
W moje opinii kominek wrzucony trochę na siłę. W tym miejscu, nie będziesz miał przestrzeni nawet żeby składować kilka kawałków drzewa.
Pokój 7 jest malutki, zastanów się czy potrzebujesz tam wyjścia na
Pomieszczeń bym nie łączył, znajomi chwalą mają identyczne pomiędzy garażem, a sienią i sobie chwalą jako fajną separację od pomieszczeń gospodarczych.
W moje opinii kominek wrzucony trochę na siłę. W tym miejscu, nie będziesz miał przestrzeni nawet żeby składować kilka kawałków drzewa.
Pokój 7 jest malutki, zastanów się czy potrzebujesz tam wyjścia na
@Minner22: 1. pamiętaj że wymiary to są podane bez tynku i innych okładzin, więc w garażu o szerokości 320cm samochód osobowy raczej nie wejdzie szczególnie że zapewne będziesz chciał tam mieć jakąkolwiek szafkę.
2. Drzwi tarasowe w sypialniach są niepraktyczne. Wyłączają ci ścianę z ustawnosci, są potężnym mostkiem cieplnym i musisz trzymać je zasłonięte żeby nie zaglądał Ci ktoś z tarasu.
3. Okno narożne jest drogie w wykonaniu, często problematyczne
2. Drzwi tarasowe w sypialniach są niepraktyczne. Wyłączają ci ścianę z ustawnosci, są potężnym mostkiem cieplnym i musisz trzymać je zasłonięte żeby nie zaglądał Ci ktoś z tarasu.
3. Okno narożne jest drogie w wykonaniu, często problematyczne
Czy myślicie że #usa zdążą uniezależnić się od #tsmc do czasu aż #chiny gdzieś tam w 2026-2027 mieliby coś zacząć kombinować przy tej wyspie? To prawda że #intel faktycznie zrobił procesory w procesie 2nm czy tam 1,8nm? Bo jak rozumiem aktualnie tajwanczycy i koreanczycy tylko mają zdolność do tego?
#gielda #pytanie #technologia #komputery #samsung
#gielda #pytanie #technologia #komputery #samsung
@interpenetrate: Kiedyś widziałem prognozy odnośnie produkcji półprzewodników i wyszło, że najbardziej mają rozwijać się Chiny. Przy założeniu, że Tajwan jest największym producentem półprzewodników a do tego Chiny chcą być na 2 miejscu to przy jakimkolwiek konflikcie Chiny-Tajwan zrobi się naprawdę gorąco i dla USA i dla Europy.
- 0
@Wujek_McKwacz: A w zasadzie czemu Tajwan nie jest jeszcze zajęty od dekady przez Chiny? Jest tak blisko nich, przecież wiedzieli jak jest ważny.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@midnightwanderer: z nerwicy, albo rąk albo co innego
✨️ Co zrobić, gdy spotkałeś tą jedyną, ale ona ma inne zdanie? Ⓘ
Co mam zrobić, jeśli spotkałem tą jedyną i czuję że to ta jedyna, ale ona uznała że do siebie nie pasujemy i są zbyt duże różnice pomiędzy nami?
#pytanie
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
Co mam zrobić, jeśli spotkałem tą jedyną i czuję że to ta jedyna, ale ona uznała że do siebie nie pasujemy i są zbyt duże różnice pomiędzy nami?
#pytanie
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
@mirko_anonim olać, co ci mam powiedzieć, poczekaj aż krew wróci z dolnej do górnej głowy i pomyśl jeszcze raz
@mirko_anonim pozostaje tylko stalking i finalnie porwanie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@midnightwanderer: jak zaznaczyć oba?
- 2
- 1
@TobiaszSuchy jeśli juz dlubie to wskazującym, może się przerzuce
@vv4vv4: srsly, co konkretnie chcesz osiągnąć? i jaki masz problem? bo czasem można sobie rozwalić ścięgna na resztę życia, robiąc niewłaściwe ćwiczenia przy konkretnych problemach.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SendMeAnAngel: obczaj mieszkania typu resi4rent
Edit: nie mieszkałem w takim ale np w Waw jest tego trochę
Edit: nie mieszkałem w takim ale np w Waw jest tego trochę
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@tomwick55: jak zasnę to idę spać
konto usunięte via Wykop
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
Mój syn ma 9 lat. Czy jeszcze ma szansę, żeby sobie ułożyć życie? Czy to już granica, że reszta będzie się sypać lub iść w górę?
Kiedy jest ku temu granica Waszym zdaniem?
#pytanie
Kiedy jest ku temu granica Waszym zdaniem?
#pytanie
konto usunięte via Wykop
- 1
@DziadLab: Mój syn w tym wieku miał już 11 i pisał tomiki powieści po łacinie
konto usunięte via Wykop
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora




































#damskiprzegryw czy może jednak #wygryw
#pytanie #ankieta
?????