@tomwick55: Dynamina to jednak nie wszystko. Bez odpowiedniego wyglądu (przynajmniej 5/10) dynamina nie jest odbierana przez społeczeństwo pozytywnie, a wręcz negatywnie. Stajesz się w ich oczach pretensjonalny i zdesperowany, a w najlepszym wypadku możesz zostać zabawiającą ich pacynką jak jakiś Tomasz Terka.
  • Odpowiedz
Wylądował już chyba finałowy finałowy promos ostatniego sezonu ST - pierwsza z trzech części będzie miała premierę już za niespełna miesiąc.

Z tej okazji właśnie chciałbym Was zapytać - jak sądzicie, co się wydarzy? Przewidujecie jakieś konkretne twisty czy nawet konkretny finał serialu? Czyjąś śmierć? Czyjś powrót? Może wydaje Wam się, że czytacie twórców między wierszami i dostrzegacie buildup jakiegoś konkretnego wydarzenia które zaserwują nam twórcy?
Podzielcie się swoimi mniej lub bardziej
Kremufka2137 - Wylądował już chyba finałowy finałowy promos ostatniego sezonu ST - pi...

źródło: temp_file8399342172069775315

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#budowadomu #projektydomow #budowa #architektura #kiciochpyta #pytanie #budujzwykopem #budownictwo #dom

Planuję rozpocząć budowę domu w ciągu najbliższego roku i mam wstępnie wybrany projekt (Dom w Balsamowcach 7 (E). Już wiem, że na parterze pomieszczenia 1 i 2 chcę połączyć. Jako, że nigdy jeszcze swojego domu nie budowałem i doświadczenia nie mam to ciekaw
Minner22 - #budowadomu #projektydomow #budowa #architektura #kiciochpyta #pytanie #bu...

źródło: balsamowce_7_E

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Minner22 jeśli pomieszczenie gospodarcze obniżysz i dasz 3 schodki w dół zrobi Ci się zdecydowanie dużo więcej miejsca.
Pomieszczeń bym nie łączył, znajomi chwalą mają identyczne pomiędzy garażem, a sienią i sobie chwalą jako fajną separację od pomieszczeń gospodarczych.
W moje opinii kominek wrzucony trochę na siłę. W tym miejscu, nie będziesz miał przestrzeni nawet żeby składować kilka kawałków drzewa.
Pokój 7 jest malutki, zastanów się czy potrzebujesz tam wyjścia na
  • Odpowiedz
@Minner22: 1. pamiętaj że wymiary to są podane bez tynku i innych okładzin, więc w garażu o szerokości 320cm samochód osobowy raczej nie wejdzie szczególnie że zapewne będziesz chciał tam mieć jakąkolwiek szafkę.
2. Drzwi tarasowe w sypialniach są niepraktyczne. Wyłączają ci ścianę z ustawnosci, są potężnym mostkiem cieplnym i musisz trzymać je zasłonięte żeby nie zaglądał Ci ktoś z tarasu.
3. Okno narożne jest drogie w wykonaniu, często problematyczne
  • Odpowiedz
#jedzenie
Niby głupie #pytanie ale może nie tak do końca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupujecie czasem produkty gorszej jakości tylko dlatego, że kojarzą Wam się z czasami i smakami dzieciństwa?

Ja tak mam na przykład z tanimi, wodnistymi ketchupami oraz kremami czekoladowymi w plastikowych opakowaniach.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy myślicie że #usa zdążą uniezależnić się od #tsmc do czasu aż #chiny gdzieś tam w 2026-2027 mieliby coś zacząć kombinować przy tej wyspie? To prawda że #intel faktycznie zrobił procesory w procesie 2nm czy tam 1,8nm? Bo jak rozumiem aktualnie tajwanczycy i koreanczycy tylko mają zdolność do tego?
#gielda #pytanie #technologia #komputery #samsung
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@interpenetrate: Kiedyś widziałem prognozy odnośnie produkcji półprzewodników i wyszło, że najbardziej mają rozwijać się Chiny. Przy założeniu, że Tajwan jest największym producentem półprzewodników a do tego Chiny chcą być na 2 miejscu to przy jakimkolwiek konflikcie Chiny-Tajwan zrobi się naprawdę gorąco i dla USA i dla Europy.
  • Odpowiedz
✨️ Co zrobić, gdy spotkałeś tą jedyną, ale ona ma inne zdanie?
Co mam zrobić, jeśli spotkałem tą jedyną i czuję że to ta jedyna, ale ona uznała że do siebie nie pasujemy i są zbyt duże różnice pomiędzy nami?
#pytanie

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie gram na pianinie, ale potrzebuje wyćwiczyć serdeczny palec głównie lewej ręki, jakie ćwiczenia polecacie? Mogę nawet jakieś gumy i ciężarki kupić
#pianino #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vv4vv4: srsly, co konkretnie chcesz osiągnąć? i jaki masz problem? bo czasem można sobie rozwalić ścięgna na resztę życia, robiąc niewłaściwe ćwiczenia przy konkretnych problemach.
  • Odpowiedz
Mój syn ma 9 lat. Czy jeszcze ma szansę, żeby sobie ułożyć życie? Czy to już granica, że reszta będzie się sypać lub iść w górę?

Kiedy jest ku temu granica Waszym zdaniem?
#pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach