-podatek pogłówny od siersciuchow na JUZ min z 50-100 tys od łebka ROCZNIE,
-mandaty po 10 tys zl za nasrany chodnik/trawnik,
-nagroda za p------------e wlasciciela gownojada z 5 tys zl wyplacana przez wlasciciela
#psiarze
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kosma666: bezpanskie psy to akurat szpadlem mozna zaiebac, jak jakis wlasciciel "zgubi psa", to bedzie wiadomo czyj to pies, oczywiscie obowiazkowa rejestracja sierciuchow, mozna wprowadzic obowiazkowe obroze elektroniczne, mozna tez wypalac numery rejestracyjne psow na ciele albo na lapach, jest sporo mozliwosci, zeby wlascicela "zgubionego psa" zidentyfikowac, oczywiscie najlepsza jest motywacja finansowa wszechobecne nagyrwanie wszystkiego telefonami, jakby komus przyszlo do glowy "zgubic psa"
  • Odpowiedz
Oj tam, cyrków ze zwierzętami, głaskania egzotycznych zwierząt też zakazali wielce obrońcy praw zwierzątek. Tylko że nikt na Wykopie o tym nie drze ryja. A teraz mamy zakaz fajerwerków, a pies to coś lepszego niż lwy i tygrysy na posesji.



https://wykop.pl/link/7877501/fajerwerki-na-swiatelku-do-nieba-sa-ok-a-w-sylwestra-nie-kuriozalna-sytuacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie są województwa w polsce z najmniejszą ilością psiarzy? W małopolsce a konkretnie #krakow sytuacja jest tragiczna, zresztą widać, że połowa odklejonych tagowych psiarzy tutaj mieszka.
#psiarze
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Future is now, old man

@Nemayu: Zgodnie z nowym prawem obowiązującym w Hiszpanii status prawny zwierząt zmienił się z "rzeczy" na "istoty żywe obdarzone wrażliwością". Zwierzęta towarzyszące stają się prawnymi członkami rodzin, a sędziowie mają uwzględniać je przy rozwodach, spadkach i opiece nad dziećmi.

@simpiara niee, wciaz pies to czesto lepiej
  • Odpowiedz
@Nadia_: Tak jest w postsowieckich i postkomunistycznych krajach. Pies w domu to "powiew wolności i niezależności" oraz debilna moda przywleczona z tv, gdzie celebryci mają szczuropsy.
No i nuda oraz samotność, zwłaszcza u starych bab/rozwódek i samotnych bab.
Mało kto normalny trzyma psa w bloku, bo to naprawdę wielkie utrudnienie życia. Pies też się męczy jak siedzi sam, bo właściciel jest w pracy.
  • Odpowiedz
  • 33
@Basiura89: zaraz przyjdzie jakiś psiegryw z ujemnym IQ i będzie AEAEAEYAAE W JAKIEJ TY PATOLOGICZNEJ DZIELNICY MIESZKASZ, PATRZCIE GO, MA PSIE GÓWNA NA TELEFONIE
A tak wygląda cała Polska. Teraz dopiero widać jak wszystko jest zaszczane i zasrane przez kundle
  • Odpowiedz
  • 6
@kosma666: Umiesz Pan czytać ze zrozumieniem? Pies zaqgryzł CZŁOWIEKA - pies musi ponieść KONSEKWENCJE!

Nie rozróżniam który pies jest lepszy od którego, wojenki ludzi to nie wojenki psów... porównanie jak kawa do herbaty
  • Odpowiedz