#psiarze #psiegryw Marek – w sieci @SamotnyWilk99 – poprawił kurtkę i zacisnął spocone palce na gazie pieprzowym i tanim nożu taktycznym. Przez lata karmił się frustracją. Każde życiowe niepowodzenie i odrzucenie dusił w sobie tak głęboko, że w końcu zamieniły się w chłodną nienawiść. Dzisiaj wyszedł na miasto, by w końcu wylać ten toksyczny osad. Szukał idealnego pretekstu.
Żeby zminimalizować ryzyko, na celownik wziął wyłącznie ludzi wyprowadzających psy
Żeby zminimalizować ryzyko, na celownik wziął wyłącznie ludzi wyprowadzających psy











Czy to jakaś nowa moda?
Wychodzę na balkon a tam każdy z psem z--------a, jeszcze z taką manierą że ten pies jest najważniejszy. Wiecie, jak ludzie wychodzą z psem to głównie ze sobą rozmawiają i na sobie skupiają uwagę a tutaj ludzie normalnie ludzi nie widzą tylko cała uwaga jest skupiona na psie.
Jeden chłop to nawet ciągnął po dwa psy takie