Wpis z mikrobloga

  • 312
@Average-CottonWorld-Enjoyer: Dlatego ja wystawiłem 5 gwiazdek. Nieudacznicy życiowi, którzy zniszczą komuś jego pracę, bo on nie pozwoli wejść komuś z psem. Bo k---a pies nie potrzebuje pić kawy, czy jeść lodów. 9 rano, niedziela, a już się w-------m.
  • Odpowiedz
@mrsopelek: Byłem w Bilbao rok temu i tam każda restauracja miała naklejkę, że zakaz wstepu z psami. Do jakiej patologii doszło z tymi brudnymi kundlami, że paniusie zaczęły je wnosić do miejsc z jedzeniem i traktować na równi z człowiekiem. Miejsce gdzie można wchodzić z kundlami jest dla mnie skończone.

EDIT: Zerknąłem opinie i sporo jest od chłopów, którzy narzekają na słaby poziom, ze wzfględu na brak możliwości wejśćia z
  • Odpowiedz