Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
p-jerzy
p-jerzy

p-jerzy

Dołączył 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1390
  • Znaleziska 416
  • Mikroblog 974
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 5
p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 08.06.2026, 09:53:19
  • 3
#psiarze

Przypomnę że piękny rajd na piekarnia Domagała spadł z Google z miesiąc temu. Można już powoli koncie wstawiać od nowa :)

https://share.google/OZpp0NhKGcNC1oVYX
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WielkiNos
WielkiNos
08.06.2026, 11:30:57 via Android
  • 5
@p-jerzy: to samo tu zrobili.
WielkiNos - @p-jerzy: to samo tu zrobili.

źródło: 1000131569

Pobierz
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
09.06.2026, 19:02:51 via Android
  • 1
@arapv: Wrzeciono 2.
  • Odpowiedz

689

Uprzywilejowana grupa Polaków. "Nieuzasadnione" reguły ws. emerytur

Uprzywilejowana grupa Polaków. "Nieuzasadnione" reguły ws. emerytur

Komisja Europejska bije na alarm w sprawie polskich finansów. W ramach działań naprawczych zaleca m.in. zmiany w systemie emerytalnym.

konkarne
z
money.pl
dodany: 05.06.2026, 16:51:23
  • 139
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    ekonomia
p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 07.06.2026, 06:56:46 via Wykop
  • -1
@Let_Me_2_Be: 2jka dzieci, robię lekko 50% :).

Pierwszy rok zyci robię mniej bo nie mam wolnego ani cycka (ani cierpliwości) ale potem już nadrabiam :)
kankes
kankes
kankes
05.06.2026, 09:43:14
  • 20
Przypominam: jeśli pies, zwłaszcza bez smyczy i bez kagańca, skoczy na was lub wasze dziecko, a co gorsza je ugryzie, z miejsca wzywacie policję i zgłaszacie sprawę. Żadnych dyskusji z psiarzami. Od razu urzędowo.

#psiarze #psy #bekazpodludzi #prawo
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 05.06.2026, 12:00:20 via Wykop
  • 1
@kankes: no i co rzuci się pies typ powiedzmy zdarzy odciągnąc i co? I nic raz że nie mam dowodu dwa niska szkodliwość czy coś c---a zrobią.
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
05.06.2026, 06:05:04
  • 535
No co wy, dlaczego nikt jeszcze nie adoptował z palucha biednego amstaffa newtonka, który tam trafił bo pogryzł właściciela a potem wolontariuszkę ze schroniska? Nikt z was nie chce się uczyć jego granic i unikać zachowań oraz zwyczajnych sytuacji, które spowodują, że wam się nagle rzuci na mordę? Przecież to poświęcenie, które warto ponieść żeby ratować pieska. Jego życie jest warte więcej niż wszystkich pogryzionych! #pdk

#psiarze #
WielkiNos - No co wy, dlaczego nikt jeszcze nie adoptował z palucha biednego amstaffa...

źródło: 1000131409

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 05.06.2026, 06:50:21 via Wykop
  • 19
@WielkiNos: no właśnie piesek sąsiada przez którego muszę schodzić na drugą stronę też jest po przejściach. XD. Wiem inny psiarz mi mówił
  • Odpowiedz
12lat25cm
12lat25cm
04.06.2026, 11:30:07
  • 8
Powiem szczerze że ja nie mam nic do katolików, ale czy serio muszą się z tym tak obnosić? Może nie każdy ma ochotę to oglądać, jak ja to dzieciom wytłumaczę?

Wgl jacyś faceci w sukienkach, to już się nie można normalnie ubrać? No to już jest przesada.

Dzisiaj stałem przez nich w korku, bo zachciało im się manifestować swoje poglądy.

Mam
12lat25cm - Powiem szczerze że ja nie mam nic do katolików, ale czy serio muszą się z...

źródło: FB_IMG_1780571467740

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 04.06.2026, 12:00:01 via Wykop
  • 2
@Pomorski_Wilk: chyba w urojonym lewakolandzie XD.

Btw nie mam nic przeciw procesjom, społeczeństwo potrzebuje tych bzdur - niestety ale tak mi się zdaje.
Powoli do tego dorastam że konserwatyzm i tradycja działają, są głupie durne i denne ale społecznie działają.
  • Odpowiedz

423

Mapa kościelnej pedofilii w Polsce.

Mapa kościelnej pedofilii w Polsce.

To są dane z 2018r i po 8 latach temat został zakopany. Przez kogo - PSL?

Paradajek
z
oko.press
dodany: 03.06.2026, 08:35:43
  • 108
  • #
    zbrodnia
  • #
    dzieci
  • #
    kosciol
  • #
    prawo
  • #
    psl
  • #
    polityka
p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 04.06.2026, 06:08:16 via Wykop
  • 3
@tenji: no to zrób te mape kto ci broni xD
p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 03.06.2026, 20:00:13
  • 0
#bekazprawakow #bekazlewactwa #polityka

Ej a jak wierzę w “konserwatywne wartości” takie jak rodzina tj “podstawowa komórka społeczna” i nie ma znaczenia czy jest to rodzina z dwoma gejami i adoptowanym dzieciakiem to lewak czy prawak jestem ?

A psiecko i #psiarze to dla mnie to chorzy ludzie i tyle.

Jestem

  • Prawak konserwa 40.0% (12)
  • Lewak degenerat 60.0% (18)

Oddanych głosów: 30

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SaperX
SaperX
03.06.2026, 20:32:17 via Android
  • 0
@p-jerzy: "Więc chodź pomaluj mój świat. Na czarno i na bialoooo"
  • Odpowiedz

695

Królowa krawężników Edyta Pazura pokazała wyjątkowy film z córką

Królowa krawężników Edyta Pazura pokazała wyjątkowy film z córką

Edyta Pazura, znana z konsekwentnej ochrony prywatności swoich dzieci, podzieliła się wyjątkowym nagraniem z okazji ósmych urodzin najmłodszej córki, Rity.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
plejada.pl
dodany: 02.06.2026, 06:34:45
  • 137
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 03.06.2026, 19:42:12 via Wykop
  • 3
@DuchZoliborza: głównie znana z filmiku konfitury inaczej nikt nie dawał o niej j-----a. Przynajmnej tak mi się zdaje
p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 03.06.2026, 13:23:04
  • 10
#psiarze

Miałem usunąć konto w ramach totalnego odcięcia się od sociali (tylko wykop został). No ale tego tagu jednak zostaje.

Tak czy inaczej, idę wąskim chodnikiem. Idzie znajomy piesek z jakimś śmieciem właścicielem piesek juz raz sie na mnie rzucił.
Tym razem szedłem z synem lvl 2,5, wiec musiałem jak robak zejść z chodnika i iść drugą stroną XD.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy
Autor
03.06.2026, 15:18:46 via Wykop
  • 5
@Average-CottonWorld-Enjoyer: wlasnie to najsmutniejsze. Koło nie był totalna piz**a ale raczej bym mu wklepał bo dosyć bitny jestem.

A tak to mu schodzę z drogi jak jakiś robak XD.
  • Odpowiedz

804

Jak manipuluje Krzysztof Stanowski

Jak manipuluje Krzysztof Stanowski

Opis zbędny

sosiwoczostkowe
z
youtube.com
dodany: 25.05.2026, 15:20:39
  • 207
  • #
    bekazestanowskiego
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    tvpiscodzienny
p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 26.05.2026, 18:57:42 via Wykop
  • -5
@Spocony_Zbigniew: nie wiem ten wysryw z Michalik XD

426

"Nie masz układu, nie masz pracy". Telefon widza wywołał burzę

"Nie masz układu, nie masz pracy". Telefon widza wywołał burzę

W programie Dobry Wieczór Polsko dominowała dyskusja o rynku pracy, trudnościach młodych w znalezieniu zatrudnienia i rosnącym poczuciu, że bez doświadczenia albo znajomości trudno wejść na lepsze stanowiska. Pojawiły się też mocne głosy o nierównościach między dużymi miastami a Polską lokalną, prob

danuel_korwin_mikke
z
youtube.com
dodany: 24.05.2026, 20:28:59
  • 186
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 25.05.2026, 17:07:54 via Wykop
  • -2
O nie wiedziałem że mam znajomości xddd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

38

Nieskoszony trawnik postrachem psiarzy

Nieskoszony trawnik postrachem psiarzy

Już niedługo na psiarzy padnie blady strach. Na nieskoszonych trawnikach wyrośnie morderczy Jęczmień płonny, który w sposób agresywny wbija się pieskom w oczy i łapy. Ta bestia nie ma litości i stała się wyjątkowo zajadła w czasach rozwoju social mediów.

Argiope
z
tvn24.pl
dodany: 24.05.2026, 10:02:18
  • 27
  • #
    psy
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    heheszki
  • #
    polska
  • #
    psiarze
p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 24.05.2026, 12:30:13 via Wykop
  • 5
Kurde nie da się kupić nasion chyba :/
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

i-marszi
i-marszi
24.05.2026, 08:20:15
  • 28
#psiarze
Coś czuję, że będzie zadyma, ale co tam, niech się pali!
i-marszi - #psiarze 
Coś czuję, że będzie zadyma, ale co tam, niech się pali!

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-24 101325

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 24.05.2026, 12:15:14 via Wykop
  • 9
@kosma666: o kolejny debil, tym razem chcecie symetrycznie (a jak!) odpowiedzieć bo w waszym z------m umyśle prawo człowieka=prawo psa.

Pluc na was i obrażać to obowiązek. Niestety.

Oczywiście symetria jest domyślnie w waszym mniemaniu bo prawdziwa symetria polega na tym że osiedle b też wprowadza zakaz wprowadzania psa, nie ludzi.

Tfu.
  • Odpowiedz
p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 21.05.2026, 06:05:36
  • 1
#antynatalizm #bekazlewactwa #bekazpodludzi #przegryw

@efil: ej a w tym obrazku, dlaczego absence of pleasure jest jako “not bad” a absence of pain good? Oba powinny być równoważne,
Logicznie bez sensu, a wtedy cały obrazek i ta macierz tracą kompletny
p-jerzy - #antynatalizm #bekazlewactwa #bekazpodludzi #przegryw

@efil: ej a w tym ob...

źródło: IMG_6126

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy
Autor
21.05.2026, 06:20:16 via Wykop
  • 0
@KolakPatolik2137: oba neutral. (Lub oba good jak już ktoś chce robić k---e z logiki to symetrycznie)
  • Odpowiedz
p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy
Autor
21.05.2026, 20:52:38 via Wykop
  • 0
@Colossc: dobrem samym w sobie dla kogo XD, skał? Grawitacji?

Już nie wspominając to pokrętne wartościowanie ze “nieistniejący nie czujący bólu jest “good” ale nieistniejący nie czujący szczęścia jest “not bad”. (Bo, skąd ta asymetria?)

No ale tak martwa skala w nicości de facto maksymalizuje dobro.
Marsz na terapię XD
  • Odpowiedz
p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy
Autor
22.05.2026, 14:06:14 via Wykop
  • 0
@Colossc: strasznie smieszne jest ze antynatalisci sa tak agresywni. ponadto, traktuja swoja pesymistyczna wizje swiata jako uniwersalna i obiektywna. a jedyne co jest obiektywne w tym wysrywie jest to ze nie można nazwać nicości „idealną” ani „bezbłędną”, ponieważ bez istniejącego człowieka nie ma kto tej oceny dokonać, a pusta przestrzeń nie posiada żadnych wartości.
dla Ciebie jest ona idealna, bez ciebie byla by po prostu martwa pustka wiec idealna byc
  • Odpowiedz
sneez_33
sneez_33
21.05.2026, 12:57:16
  • 111
Równe szanse to największy COPE jaki słyszałem.
Nie ma czegoś takiego - to w jakim środowisku się urodzisz definiuje całe twoje życie. Powiedźcie dziecku co się urodziło w biednej rodzinie z problemami na wsi, że ma takie same szanse jak Oskar z ustawionymi rodzicami, którzy studia opłacili mu jeszcze przed jego narodzeniem. Albo sierocie z domu dziecka, że w dorosłość wchodzi tak samo jak inni.
Może w kilku przypadkach to faktycznie nie ma wpływu,
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 21.05.2026, 13:15:03 via Wykop
  • 6
@sneez_33: tak, ale uznawania że wszystko samo się robi to też marność.

Mam wolne, mogę : robić skilla, uczyć się, biegać, myśleć nad biznesem czy side job.
Robię: oglądam streamera baus z leage of legend XD.

I Dlatego mój kolega robi karierę w Szwajcarii a ja gowno karierę pod Warszawą XDz
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
20.05.2026, 09:56:14
  • 17
✨️ Jak odnaleźć sens życia w dorosłości? Ⓘ
Jak odnaleźć sens życia w dorosłym życiu? Łapie się na tym że ten czas mija za szybko i na niczym właściwie. Praca+dojazdy i właściwie niewiele zostaje. Odgrzwanie obiadu, przygotowanie na kolejny dzień, obowiązki i jakieś "urozmacenia" typu przeglądanie wiadomości żeby być na bieżąco, może jakaś mała aktywnosć, książka o ile masz siłę albo po prostu scrollowanie internetu żeby odpocząć i wieczne czekanie "byle do weekendu"
mirko_anonim - ✨️ Jak odnaleźć sens życia w dorosłości? Ⓘ
Jak odnaleźć sens życia w d...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 20.05.2026, 10:09:07 via Wykop
  • 4
@mirko_anonim: jak masz dzieci to praca jest odpoczynkiem, przynajmniej u mnie i wśród moich znajomych zresztą też. Nawet memy takie krążą.

Ja lubię swoją pracę, pracuję z chaty. Jak nie mam weny to nie robię i c--j. Mam też wysoką etykę pracy (być może z powodu adhd, wiem brzmi kontr intuicyjnie ) czyli generalnie zależy mi tak wewnętrznie na tym co robię w robocie.
Przed home Office zawsze nadawałem priorytet
  • Odpowiedz
p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 20.05.2026, 13:34:26 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: to nie jest tak że się lubi pracować tak się lubi grać. Ale już nie będę się rozpisywał. W moim wypadku brak roboty = depresja.

Z adhd jest ciężej mieć c-----a prace. Pewnie dlatego byłem job hopperem… (tak człowiek jak se zdiagnozuje adhd, u mnie po 30 to zaczyna rozumieć pewne rzeczy XD.)
Gdzie pracujesz?
Bo albo zmiana pracy albo leki na adhd. Albo to i to. Jak masz
  • Odpowiedz

848

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

Tylko 9% Polaków chce równego wieku emerytalnego wynoszącego 65 lat

Najlepszy argument przeciwko demokracji. 91% Polaków chciałoby albo kontynuacji szaleństwa i niesprawiedliwości jakim jest nierówny wiek emerytalny albo szaleństwa w postaci obniżania wieku emerytalnego przy rosnącej średniej długości życia i rosnącym odsetku emerytów

Arlekin29
z
facebook.com
dodany: 18.05.2026, 13:40:41
  • 323
  • #
    demografia
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 20.05.2026, 09:58:48 via Wykop
  • -1
@Tesseract: ta tylko np w swoim domu ja robię więcej więc k---a wtf.

1269

Anna Maria Żukowska wyjeździła w rok po Warszawie 38 tys. zł

Anna Maria Żukowska wyjeździła w rok po Warszawie 38 tys. zł

Posłanka, zapytana przez "Fakt" o kilometrówki, nie udzieliła komentarza.

burzka
z
fakt.pl
dodany: 17.05.2026, 12:48:01
  • 212
  • #
    zukowska
  • #
    lewica
  • #
    kilometrowka
  • #
    polska
  • #
    polityka
p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 18.05.2026, 11:15:18 via Wykop
  • -1
@fliso: kawa nie wyklucza herbaty, tak duże firmy is the way to go. A dwa Janusze walą w c---a na podatkach , Jedni bardziej drudzy mniej ale ja nie znam ani jednego w 100% uczciwego :) a kilku znam
p-jerzy
p-jerzy
p-jerzy 16.05.2026, 10:29:38
  • 3
#psiarze kurde pospadały reviewsy ;/ czaję się na resubmit tylko ustawię w kalendarzu za 2 tygi co by nie spadł znowu :p
p-jerzy - #psiarze kurde pospadały reviewsy ;/ czaję się na resubmit tylko ustawię w ...

źródło: IMG_6098

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
16.05.2026, 11:32:45 via Wykop
  • 2
@p-jerzy: Wrócił profil na facebooku, ale bez komentarzy
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
17.05.2026, 09:32:40 via Wykop
  • 0
@p-jerzy: niestety w tej kwestii google jest upośledzone, moja ocena z dissem na psiarzy również znikła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

P Jerzy

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.03.2026

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 21.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking