@staryhaliny: tylko "jutranie" to jest taka prokrastynacja już na bezczela.

Prawdziwa taka bardziej podstępna, to "za 10 minut", "a może najpierw zrobię zakupy", "no, po obiedzie to już na pewno", "teraz nie, ale wieczorem", "tylko obejrzę jeden odcinek serialu", a decyzja o "jutraniu" podejmowana jest dopiero późnym wieczorem, kiedy już za późno aby cokolwiek robić
  • Odpowiedz
Po pierwsze nie werz w to co pokazuja i pisza tutaj ludzie wiekszosc z tego to bajki na resorach. Owszem za granic amoze lepiej ale z---------c tez musisz czy to gownorobta czy lepsze stanowisko. Jednemu sie uda ale pierdylion innych z--------a po szklarniach i fabrykach. Ciesz sie ze nie musisz robic fizycznie przynajmniej zadnego uszczerbku na zdrowiu nie bedziesz mial w stylu bol plecom czy zlamany palec lub reka wpracy. takze nie
  • Odpowiedz
MocnyTygrys: Biedaczek xD

Bez kumpli, bez dziewczyny, co można robić innego w takim wieku jak marnowanie czasu przed kompem popijając harnasia? Raz na jakiś czas wyjdę sobie samotnie na rower, spacer czy coś tego typu.


A czego byś chciał? Żeby dobra wróżka przyleciała przez okno i zjechała ci na ręcznym na pocieszenie? Brak ci wrażeń to pojedź do Afganistanu. KTM

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@loginwolny: Dobre, 50 lat życia xD Chyba 20 lat życia, bo później jedyne co go czeka, to starość, wegetacja, bóle, choroby, chodzenie po lekarzach co tydzień, brak siły do wszystkiego, coraz gorsza pamięć i inne wspaniałości związane z gniciem starego ciała.
  • Odpowiedz
@L3stko: usuń z telefonu wszystkie aplikacje socjal media. Ja nie mam ani fb ani instagrama ani zadnych snapchatów na telefonie.

A na fb, jeżeli używasz go tak jak ja (czyli tylko komunikacja z niektórymi znajomymi + grupa studencka) to w uBlocku dodaj sobie reguły, żeby zablokować całą stronę główną i żeby nic ci się na niej nie wyświetlało.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Rozbiję wypowiedź na kilka części. Tak będzie łatwiej

Piszesz ze nie mozemy wszystko a co gdy randomowa osoba obierze sobie jeden cel ale bardzo jej odlegly?


Jeśli do danego typu aktywności nie masz warunków to cel staje
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Skąd wy macie siłę tak pracować? Mam 25 lat, a już totalnie nie mam ochoty robić cokolwiek. Coraz bardziej olewam pracę, kombinuje żeby zrobić jak najmniej. Właśnie skończyłem studia magisterskie. Wydawałoby się, że powinienem mieć teraz chęć na pracę, rozwój, zwłaszcza że mam więcej czasu po studiach dziennych. Z powodu pandemii wróciłem z miasta do domu rodzinnego (zdalne nauczanie i praca) i tak sobie siedzę w tym domu i
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Skąd wy macie siłę tak pracować? Ma...

źródło: comment_1627924129H3S7xLvR5ybMmhcYWq7Pwd.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Dokładnie, po co rypać u Janusza 5-6 dni w tygodniu po 8 godzin +2-3 godziny dojazd i przygotowanie do pracy jak cierpisz psychicznie bo wiesz, że jesteś niewolnikiem a jednocześnie nie potrzebujesz tylu pieniędzy by sobie spokojnie wegetować. Kiedyś nie było internetu to ludzie się nudzili. Teraz masz pełny dostęp do rozrywki 24/7 dni w tygodniu i możesz sobie oglądać co Cię interesuje.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja najbardziej w życiu żałuję, że miałem takich nieogarniętych rodziców. Całe dzieciństwo mnie wyzywali, że siędze przed komputerem i nie wychodzę na dwór. Ale nie pomyśleli, żeby mnie wysłać na jakiekolwiek zajęcia, kolonie, zielone szkoły, nic. Inne dzieciaki z----------y, grały w piłkę, ping ponga, tańczyły, jakieś dziecięce MMA czy Judo jak się udo hehe. A moi rodzice nigdzie mnie nie chcieli wysłać, ale pierdzielili, że cały dzień gram i
  • Odpowiedz
@Kotmirek: Musisz nauczyć się uczyć. Zapomnij o wielkich przemianach w tydzien. Dyscyplina i konsekwencja w działaniach. Codzienne poświęcanie czasu danej dziedzinie, choćby na krótki czas. Doświadczenie uczy, że większość sukcesów to po prostu wiele małych kroków ale konsekwetnie w jednym kierunku w dłuższym terminie.
Twoje życie minie tak czy siak więc co stoi na przeszkodzie aby iść swoim żółwim tempem i za 5 lat spojrzeć do tyłu i sprawdzić w
  • Odpowiedz
Potrzebuje motywacji Mircy! Jestem leniwą k---ą, a muszę coś koniecznie dzisiaj zrobić. Mam tendencje do odkładania rzeczy na później i gdy się to nazbiera nie radzę sobie. Jak się zmotywować? Moze jakaś kara, albo nagroda za wykonanie zadania?

#pomocy #prokrastynacja #gorzkiezale
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FajnyTypek: z szukaniem motywacji moze byc trudno, musisz nauczyc sie realizowac zadania bez niej - na tej samej zasadzie jak bierzesz prysznic, myjesz zeby, sprzatasz, czy naprawiasz cos w domu. Czasem Ci sie nie chce, jestes zmeczony albo masz ochote na cos innego - ale jednak to robisz i nie rozkminiasz przeciez czy warto naprawiac cieknacy kibel :D

W przyapdku braku motywacji do pracy/nauki/studiow, moze warto przemyslec czy to jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@morik: przede wszystkim- zrobić sobie nawyk,
możesz dzień wcześniej ustawić że od tej godziny pracujesz, reszta dnia-wolna,
trochę coachowo, zacznij to robić

jak już będziesz to robić to:
badz dla siebie cierpliwy, nie
  • Odpowiedz
@morik: a może właśnie dobrze zrobiłeś? Przecież pomagałeś rodzinie, spędziłeś czas na wyjście, poruszałeś się, dałeś sobie przerwę. Kiedy chcesz odpoczywać, skoro masz wyrzuty sumienia wobec weekendu? Kiedy odpoczniesz, po śmierci?
  • Odpowiedz