Mirki, na stragan wpada nowość od Lorenzo Pazzaglia - Gin Fusion. 11 zł/ml + szkło 3 zł. Do odlewania jest ... nie, no, żartuję, tak tylko chciałam się wpasować w trend.
Do rozlania Guerlain - L'Homme Idéal Cologne Forte czyli ciekawy świeżak porównywany jako bardziej słodki i migdałowy tygar, do rozdysponowania 70ml po 3.70 za ml + skromny straganik #perfumy
@G0ntar: będzie Pan zadowolony. Albo nie będzie. Różnie może być. Dziada tutaj raczej próżno szukać, ale jednak czuć, że to perfumy inne niż współczesna mizeria. Z drugiej strony też nie ma co przesadzać, że jest to dzieło sztuki. Chyba nie. To żem napisał, nic z tego nie wynika. XD Daj znać, co sądzisz o tym zapachu.
#perfumy Wybijcie mi z głowy mój pomysł, żeby kupić Naxosa i psikać się nim w te lenie wieczory, prawda, że lepszym wyborem będzie poczekać przynajmniej do sierpnia z zakupem ?
pomysł, żeby kupić Naxosa i psikać się nim w te lenie wieczory
@Cliencik: moim małym odkryciem było, że ciężkie, słodkie perfumy potrafią świetnie pachnieć latem. Z zastrzeżeniem, że nie można szarżować z aplikacją. Dzisiaj do roboty wziąłem Little song. Pieruńsko daleko mu do cytrusowego letniaka. Choć czułem je wyraźnie, to jednak nie męczyły.
Z cyklu "wspomnienia we flakonie". Jeżeli mielibyście chęć, żeby mieszaniną olejków z alkoholem przywołać wspomnienia picia nierozpuszczonej do końca tabletki polopiryny, to polecam zastanowić się nad sobą. W każdym razie rynek wychodzi naprzeciw nawet takim marzeniom. A będąc precyzyjnym to marka Toskovat, tworząc kompozycję o nazwie Inexcusable Evil. Zapach mineralny, metaliczny, nie sposób uciec od skojarzeń szpitalnych, aptecznych. Niesamowicie świdrujący w nosie. W miejsce tych wszystkich nut zapachowych, które są wymienione na fragrze, wystawiłbym zdjęcie szklanki,
@Ernis21: nie, nie, spokojnie. Ani samodzielnie, ani w połączeniu z SM, nie byłaby to b--ń masowego rażenia. Ale. Nie zaskoczyłoby mnie pytanie, co tu tak dziwnie pachnie. (⌐͡■͜ʖ͡■)
@czasowstrzymywacz: o, bardzo dobre wyczucie czasu. Obejrzane. Adam zaskakuje mnie zdolnością wydobywania akordów, podobnie tym razem. Mokry pies. Ślina. Kokos. Migdał. Absolutnie bym na to nie wpadł. Podoba mi się stwierdzenie, że to słony zapach, bo rzeczywiście czułem to, ale nie umiałem tego wrażenia nazwać.
Adam powtarza, że ten zapach jest obrzydliwy. Yyy. Jakoś nie siedzę bardzo mocno w obrzydliwych klimatach, ale są fekalne oudy, akordy zwierzęce, brudne, jest kmin.
@BorsuczaJama: @pomelobezkaca2 baby jednak mają tendencję do ... jak to ładnie nazywa się po staropolsku ... do overspray'u. Nic dziwnego, że mózg walczy.
No hej, dzisiaj niezbyt miły post na tagu, ale i takie czasami trzeba. Serdecznie nie polecam użytkownika @FuriousViking do robienia z nim jakichkolwiek interesów. Tag rozbestwił mnie i od każdego tutaj oczekuję profesjonalizmu i sam taki też daję ,i jak mówię, o jakiejś dacie do której się zobowiązuje to staram się jej trzymać, albo nawet jeśli coś nie wyjdzie to daję znać, bądź inaczej załatwiam sprawę. Tymczasem ostatnią wiadomość na wykopie wysłał mi
Moje pachy i tak się po nim pocą i są całe mokre, ale przynajmniej wcześniej nie miały żadnego zapachu. A teraz potrafią brzydko pachnieć już o 12. Aplikowany o 6 rano.
I nie wciskajcie mi kitu, że „tego się nie używa rano, tylko wieczorem na następny dzień”, bo kiedyś tak zrobiłem i w ogóle nie działało. Jeszcze się prawie spaliłem ze wstydu.
nie wciskajcie mi kitu, że „tego się nie używa rano, tylko wieczorem na następny dzień
@JestemFrenem: oczywiście, że tak się to używa. Biały bloker od ziaji wydaje się bardziej skuteczny, nie wiem, dlaczego, ale polecam u siebie przetestować. Są też inne blokery, trochę droższe, do dostania w aptece. W każdym razie zasada jest zawsze taka sama, prysznic wieczorem, aplikacja i idziesz w kimono.
#perfumy Hej, jeżeli ktoś lubi świeże cytrusowo-morskie perfumy to mam jeszcze w folii 100ml James Heeley Sel Marin w cenie 420zł - czyli taniej niż 50ml co na niektórych stronach :) Dla chętnych mogę podrzucić listę z głównie niszowymi odlewkami.
Piszecie, że np. takiego Boisika Bożego to czuć wszędzie, a ja go nigdzie nie czuję, jestem chyba jedynym w promieniu 20km który to ma. Bycie wsiurem ma swoje plusy ( ͡º͜ʖ͡º)
pamiętam jak szukałem perfum 4lata temu tutaj i wykopki mi poleciły te perfumy ze zdjęcia, jaki ja byłem zafascynowany zapachem, na każdej dyskotece je miałem, później poszedłem w świat perfum na całego, mam chyba z 30flakonów przeróżnych perfum i z 10odlewek, i po latach dochodzę do wniosku że jakbym się miał dziś nimi psiknąć to bym się zrzygał xD
a wy macie coś od miłości do nienawiści? tylko nie trollujcie z kourusem
jakbym się miał dziś nimi psiknąć to bym się zrzygał
@Adom007: hm? Sugerujesz użycie takiego słodziaka w czerwcu? Zlituj się.
wy macie coś od miłości do nienawiści?
@Adom007: złota sztaba. Znajomy zaczął używać tych perfum do szkoły. Chłop nie znał umiaru. A drugim zapachem, który mi zbrzydł, jest Bentley Intense, bo kojarzę go z uwaleniem egzaminu na prawo jazdy.
@KjatanSveisson: ale spokojnie, nie denerwuj się. Gdyby się zastanowić, na spokojnie, to przecież EN latem nie ma prawa się nie udać. Wetyweria, cyprys, tona Iso E Super. W odbiorze zimne, surowe, może trochę dające wilgocią. Dlatego wcale nie dziwi mnie zdanie Mirka @jutrobedzieinaczej.
@ewataewa: niegodziwcze, aż zaczęło mnie martwić, że nie umiem rozszyfrować, czemu 2 maja jest zaznaczony. Obstawiałem imieniny Daniela. Alternatywnie rocznicę zakupu Ferrari.
simMirki, mam małą rozterkę dot. techniki jazdy. Otóż, jeżdżąc w #lmu w daily na fixedach zwykle przesuwam bardzo mocno balans hamulców na tył. Porsche zyskuje trochę więcej rotacji, jestem zadowolony. Czasami jednak tył potrafi złapać poślizg i tutaj dzieją się dziwne rzeczy. Gdy staram się wyratować, robię kontrę i ... odruchowo naciskam mocniej na hamulec. Czy to działa? Tak. Jednak wydaje mi się, że poleca się działać gazem, gdy tylne
@newerty: dzięki! Świetny komentarz. Generalnie zamysł był taki, żeby niskim BB wymusić na tylnej osi większą "nerwowość", co miało dać mi więcej rotacji w zakręcie, kosztem efektywności hamowania. ABS ustawiałem na stosunkowo niskie wartości. Takie pseudo nadsterowne ustawienia ... bez grzebania w ustawieniach. :D
Odpaliłem LMU, ustawiłem wysoki BB+niski ABS. Zrobiłem kilka okrążeń i wyniki testu nie zaskoczyły. Auto hamuje lepiej, skręca gorzej. Jak wspomniałeś - transfer masy przy wytrącaniu
Moto Mirki, ostatnio zatrzymałem się na trzecim biegu na światłach. Z jakiegoś powodu czerwone było ekstremalnie krótkie i w pośpiechu ruszyłem. Cały czas będąc na trójce. W aucie takie zabawy byłyby całkiem mocnym argumentem za tym, że sprzęgło nie jest w najlepszym stanie. A w motorze? Czy taki start z trójki oznacza, że mam ślizgające się sprzęgło? Czy ewentualnie mogę jakoś sprawdzić stan sprzęgła w motocyklu bez rozbierania maszyny?
@WybuchowyCzajnik: @mlekoag ano, raczej staram się dość subtelnie obchodzić z klamką i dbać o obroty podczas ruszania, więc możliwe, że to wystarczyło, żeby silnik dał radę. Ale. Z drugiej strony, szok, że przyszło to tak łatwo.
ślizgające sprzęgło to jest jak zmieniasz bieg puszczasz sprzęgło, a ono nie puszcza od razu
@mlekoag: w sumie to możliwe, że mówimy o podobnym objawie, bo to Twoje i moje ślizganie
@Hydrant667: ale gościu wjechał z białym krukiem. Kupić nie kupię, więc wybacz spam. W każdym razie. Łezka się w oku kręci, gdy przypomną się chwilę, kiedy człowiek terroryzował ludzi w szkole średniej tym Gutkiem. Wspaniałe czasy, życie było wtedy łatwiejsze, a perfumy pachniały lepiej.
Do odlewania jest ... nie, no, żartuję, tak tylko chciałam się wpasować w trend.
#perfumy
źródło: Screenshot_2026-06-11-18-46-30-51_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc
Pobierz