Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ciekawe czy jest ktoś równie głupi i niedojrzały jak ja. Prawdziwy przegryw to gdy masz możliwości i warunki ale tego nie wykorzystujesz. Prawie cały swój okres edukacji spędziłem w następujący sposób: byle do końca lekcji (=byle do domu i kompa), byle do końca tygodnia, miesiąca, roku, studniówki, matury, końca szkoły. Minimum wysiłku i podejście "bo nauczyciele źle tłumaczą i nie rozumiem" ale w domu nie wrócę do notatek bo po co i pora na CS'a xD uczenie się na ostatnią chwilę przed sprawdzianem i jechanie na ocenie 3 z wszystkiego. Studia to samo, byle przepisać wszystko do zeszytów i byle do końca zajęć. Na wykładach się wyłączałem kompletnie. Tak zleciał rok, dwa, trzy. Potem magisterka. Nic z tego nie wyniosłem a moja nauka to była na kilka dni przed sesją na pamięć albo ściągi. Nie wspominam już, że zmarnowałem najlepsze czasy do znalezienia dziewczyny xD Potem przyszedł czas pracy i wzięła rutyna. Zastanawiam się co zrobić żeby mieć lepszą pracę albo czemu inni mają więcej xD Myślę, że mógłbym się czegoś nowego nauczyć i mogłem się za to wziąć już 2-3 lata temu i teraz coś bym już umiał (np. jakieś nowe skille). Najciemniej pod latarnią więc wystarczyłoby podszkolić się w branży, w której pracuje i nawet poprzeglądać Udemy ale jakoś nie mam siły i może "od jutra". Żeby tego było mało to to planowanie szkolenia w branży, w której pracuje przecież miałem na studiach i nie wykorzystałem tego a teraz szukam szkoleń xD Teraz głupi człowiek szuka filmików o rozwoju osobistym i jak osiągnąć sukces xD
Ciekawe czy ktoś też kiedyś tak miał...

#rozwojosobisty #przegryw #studia #praca #motywacja #prokrastynacja #lenistwo #dzialanie #tfwnogf #produktywnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6156ea1fc1495c000ae1e252
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ciekawe czy jest ktoś równie głupi ...

źródło: comment_1633099782jbXU6CNRI5dUTsiJ8U1ifR.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz