na papierze to na te czasy mam najlepsza mozliwa umowe... ale po tym co sie dzieje w branzy, nawet moj pesymistyczny plan, ze wytrzymam tutaj jeszcze przynajmniej 2 lata i robie out robi sie zajebiscie optymistyczny xD teraz to wejscie na nowy rok finansowy bedzie duzym sukcesem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat #pasjonat15k
#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat #pasjonat15k




























#programista15k
źródło: WrGH8jj5g6JReWykBQb2U70uc9tQU0V2
Pobierz