Jak poradzić sobie z wręcz obsesyjnym podejściem do zwiekszania zarobków i gonienia peletonu? Przez to, że cała moja kariera przypada na czasy gigantycznej inflacji od 2020 i pompowania minimalnej w bardzo szybkim tempie to jestem nauczony, że jeśli nie dostanę chociaż raz w roku podwyżki rzędu 20-30% to jestem po prostu w plecy. Dlatego wiecznie zmieniam prace i ciągle się doszkalam. Jestem tym zmęczony, ale nie umiem odpuścić.
Od kiedy zacząłem pracować
Od kiedy zacząłem pracować

































Jak dobrze płacą i warunki spoko, to mogę nawet przez 8H liczyć liście na drzewie.
#pracbaza #praca #przemyslenia
źródło: eyb9frxygur41
Pobierz