Może przemawia przeze mnie samolub, czy tam inny hiperindywidualista... ale nie rozumiem ludzi, dla których zarobkowa praca musi mieć "sens", czy tam "być przydatna". Zamiast szukać sensu w hobby czy osobistych zainteresowaniach, to pchają się w często ciężko i nisko płatne zawody ¯\(ツ)/¯
Jak dobrze płacą i warunki spoko, to mogę nawet przez 8H liczyć liście na drzewie.

#pracbaza #praca #przemyslenia
L3gion - Może przemawia przeze mnie samolub, czy tam inny hiperindywidualista... ale ...

źródło: eyb9frxygur41

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dziewczyna_Tyraxora: ale ja nie mówię, że ty nie jesteś większą szczęściara. Ale nie zawsze każdemu idzie tak samo, nie każdy jest tak samo zdolny itp. do tego są pasje co dają c-----e pieniądze. Serio tobie gratuluję, mnie się w życiu udało również. Ale było tak, że robiłem g---o pracę za kozacki hajs żeby mieć fajne życie. O to mi chodzi. Np na chwilę obecną wciąż nie wyobrażam siebie być np
  • Odpowiedz
Jak poradzić sobie z wręcz obsesyjnym podejściem do zwiekszania zarobków i gonienia peletonu? Przez to, że cała moja kariera przypada na czasy gigantycznej inflacji od 2020 i pompowania minimalnej w bardzo szybkim tempie to jestem nauczony, że jeśli nie dostanę chociaż raz w roku podwyżki rzędu 20-30% to jestem po prostu w plecy. Dlatego wiecznie zmieniam prace i ciągle się doszkalam. Jestem tym zmęczony, ale nie umiem odpuścić.

Od kiedy zacząłem pracować
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#patogastro kolejny wysryw z tej serii. dzisiaj Pan z hotelu(długi pobyt) chciał oszczędzić pracy technicznemu i na telewizorze, który się popsuł, powiesił swój, większy, na takie gumki xD byłoby ok ale założył telewizor jeden na drugi. Jakby to był Polak dałby trytytki. Zamazane żeby nie naruszyć czyjejś prywatności. #pracbaza
14latnawykopie - #patogastro kolejny wysryw z tej serii. dzisiaj Pan z hotelu(długi p...

źródło: temp_file7754916912379237308

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k---a zapominam zawsze jebnąc ta klauzulę rodo na cv xd jak pracodawca ma podaną jakas konkretną do dania na cv to ta ogólna wtedy nie jest ok? no i jeśli chodze do policealnej to mam to dac do cv, i sprecyzowac jaki dokładnie to kurs? #pracbaza #praca #cv
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mmmod to wyślij jeszcze raz z klauzulą. Generalnie lepiej dać taką jaką pracodawca podaje, ale spodziewam się, że patrzą tylko czy jest.
Tak, jeśli chodzisz do policealnej to dodaj jaki kurs - szczególnie, jeśli jest jakoś związany ze stanowiskiem.
Poza tym to zawsze dobry temat do pokazania czym się interesujesz i w jakim kierunku chcesz się rozwijać.
  • Odpowiedz
Lukardio - I jak się cieszyć z sukcesów rodzimego Dino, skoro płacą najmniej jak się ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz

Czy pekasz z dumy że polska sieć płaci najmniej pracownikom ale się rozwija szybko?

  • tak 22.6% (19)
  • jeszcze jak 28.6% (24)
  • no raczej tak 3.6% (3)
  • no średnio (nie dziwie się że rotacja spora) 10.7% (9)
  • no raczej nie 8.3% (7)
  • nie (byle by u nie Polaka pracować) 13.1% (11)
  • Nje (Niemiec ciebie będzie szanował a nie Polak) 9.5% (8)
  • nie wiem / nie mam zdania 3.6% (3)

Oddanych głosów: 84

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemanko, mam możliwość zostać spawaczem aluminium w firmie, w której pracuje. Powiedzcie mi czy spawanie aluminium jest faktycznie tak szkodliwe dla zdrowia? Nawet dobrej jakości środkami ochrony? Odciągi, maska z nawiewem porządny kostium? Firma jest naprawdę porządna jeśli chodzi o BHP. #spawanie #pracaspawaczamnieprzeistacza #spawajzwykopem #pracbaza
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil-tumuletz: Piszesz coś o rozumie, a z drugiej strony płaczesz jak to spawanie jest nieopłacalne i szkodliwe prowadząc największą grupę na fb z ofertami pracy dla spawaczy. Ty to musisz być tytan intelektu, chociaż to bardziej wygląda jak ciepły kącik w którym możesz się wypłakać i zostać poklepany po pleckach. Jeżeli tak bardzo troszczysz się o zdrowie innych, to po c--j jednocześnie ułatwiać pracę innym w pracy mającej kategorię 100%
  • Odpowiedz
Mam pytanie. Spotykam się czasem z określeniem poziomu języka jako "biegły zawodowy", najczęściej na Linkedin. Brzmi poważnie, ale coraz mocniej uwiera mnie, że nie wiem, co w ogóle przez to rozumieć.

Wiem, że to tylko deklaracja, ale co w praktyce możne to znaczyć Może ktoś posługuje się takim określeniem i mi wytłumaczy? :D Najchętniej poznałbym opinię kogoś z #hr co od takiego poziomu by oczekiwał?

#praca #pracbaza
MeumCerebrum - Mam pytanie. Spotykam się czasem z określeniem poziomu języka jako "bi...

źródło: hq720

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Im dłużej jestem na rynku pracy tym bardziej jestem świadomy, że jak już się opanuje do pewnego poziomu umiejętności twarde to później liczą się umiejętności miękkie typu bycie wygadanym, pewnym siebie, brak stresu przy odzywaniu się itd.

Zauważcie, że edukacja w USA bierze to pod uwagę i uczy dzieci takiej pewności siebie w przemówieniach i każą być pewnym siebie nawet jak jest się głupim i opowiada się dyrdymałki xD

Ale dzięki temu łatwiej jest
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach