Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 1
- 11

- 5
Witam, piszę z anonima bo zapomniałem hasła. Zamierzam handlować w domu pewnymi workami ziaren i suplementami lecz chce aby to było dorywczo bo pracę mam inna lecz mam kolegów co by to nabywali jednak niezamierzam zakładać firmy. Aby dostać te suplementy i ziarna muszę mieć NIP i REGON czyli mieć firmę, a to wierzę się z kosztami, więc myślę czy ktoś co posiada JDG dopisał
- brak zawracania komuś gitary i pełna niezalezność
- full legal
- mozliwość odliczania kosztów/VATu na rzeczy które mozna podciągnąć pod ta działlaność
- mozliwość nauki prowadzenia JDG
- łatwość rozwijania róznych innych przedsięwzięć finansowych na boku
- 0
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
2560
Koniec 800 plus oraz 13. i 14. emerytury? Petycja już w Sejmie

W zamian likwidacja podatku dochodowego, zyskaja pracujacy legalnie. Autor przekonuje, ze jest to neutralne dla budzetu. Czy rzadzacy maja wystarczajaco odwagi?
z- 433
- #
- #
- #
- #
- #
2
Mastercard rozwija centra usług profesjonalnych w Warszawie i Gdańsku

Kolejna wielka, znana, globalna firma stawia na Polskę. Mastercard rozwija centra usług profesjonalnych w Warszawie i Gdańsku. Powstanie kilkaset nowych miejsc pracy. Więcej informacji:
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 189
- 0
https://www.olx.pl/oferta/praca/prawa-reka-prezesa-porzadek-przetargi-i-rozwoj-firmy-lublin-CID4-ID18d3fv.html
#januszebiznesu #praca #polskab #lublin #mentalnywschodkraju #grejtdzaboportunitis
W sumie to nie jest taka zła oferta szczególnie jeśli ktoś ogarnia. W takich mniejszych firmach telefon po godzinach pracy jest często normą. Zresztą, telefony po godzinach “pracy” są normą w różnych branżach. Tzn może nie norma, ale zdarzają się, w kryzsowych / decyzyjnych
427
Tragiczny finał kolumbijskich porachunków w Redzikowie. Nie żyje 24-latek

W wyniku ciosu nożem poszkodowany 24-latek zmarł. Zarówno zatrzymany, jak i ofiara to obywatele Kolumbii. Sprawca trzeźwieje w policyjnej izbie zatrzymań. Na razie nie wiadomo, jakie było tło i przyczyna tragedii.
z- 77
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Nie mam czasu nawet pisać p-----l na portalu że śmiesznymi obrazkami.
@brygadzistausmiechnietejpolski: zdecyduj się
- 0
- 7
-omija obowiązki pracownicze
-omija często minimalną krajową (a resztę płaci pod stołem)
Ciekaw jestem ile JDG by zostało, gdyby to systemowo zablokować, chociażby na poziomie KSeF, gdzie AI powinno liczyć prawdopodobieństwo fikcyjnej b2b. Okazałoby się, że prawdziwych przedsiębiorców jest 500k, a reszta powinna mieć UoP
#
- 2
-rząd nie robi radykalnych uproszczeń i ulg dla prawdziwych przedsiębiorców, bo siedzi tam ogrom etatowców i każda pozytywna zmiana to miliardy z budżetu
-na rynku pracy w każdym mieście masz później kwiatki typu "kierowca Ubera" na b2b, gdzie pracodawca daje auto, wyznacza godziny, pracujesz na jego konto / kasę fiskalną
Miraski jak żyć? Większość miesiąca pracuje z domu, nie mam znajomych. Coraz bardziej przytłacza mnie to siedzenie w domu i czuje się tym zestresowany. Udało mi się złapać robotę po godzinach na magazynie, więc udaje mi się póki co wyjść 2-3 w tygodniu i chociażby poprzerzucam sobie towar i coś zarobie i poprzebywam między ludźmi, chociaż za bardzo rozmowny nie jestem, zawsze wolałem
Miraski, mam pytanie, bo ostatnio duzo sie nad tym zastanawiam. Ja #niebieskipasek lat ok 30, po szkole średniej, pracuje od 18 roku życia, kokosów nigdy nie zarabiałem, mieszkam sam, mieszkanie wynajmuje, no i tak sobie pracowałem a to
dla większości osób aka. "normików" to przecież zdalna jest nie do wytrzymania - bo nie można gadać z nikim, wyjść na kawkę
jeszcze jak szybciej się wyrobisz z robotą to sam nie wiesz co począć z tym nadmiarem czasu wolnego xd
moim zdaniem by Cię wyleczył 1 miesiąc pracy takiej full fizycznie w magazynie z tymi
- 40
to chyba sam widzisz jaki ogromny awans względem naszych rodziców zrobili Ci ludzie "pracujący w korpo" o których piszesz i może do których się zaliczasz, ale Ty nagle byś chciał dziesiątki milionów i to dolarów mieć na top nieruchomość w Los Angeles czy innym Vancouver. Albo apartament w Wwa 250 metrów czy w innym Sopocie jak nasi lokalni top gracze.
@Dietetyq: Skoro już wiemy, że miliarderami nie będziemy, wiemy, że kapitał
- 1
Zajęliśmy pierwsze miejsce, ale tuż za nami był jakiś ejaj do inwigilacji obywateli XDDD
#praca #pdk
3
Kompetencje psychologiczne menadżerów

Do 22 listopada trwa rekrutacja na Akademię Liderów i Liderek Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Celem inicjatywy jest wsparcie liderów i liderek, poprzez wyposażenie ich w kluczowe kompetencje i obszary wiedzy psychologicznej, ignorowane podczas studiów MBA.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- 7
- 64
#praca #logistyka #budowlanka
źródło: image
Pobierzmile widziane są uprawnienia na ładowarkę teleskopową
@michalxd21: szukają jelenia, max mogą chcieć żebyś miał jakieś uprawnienia na wózek czy wysoki skład jak idziesz na jakiegoś kierownika czy dyrektora logistyki
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
- 14
źródło: temp_file905683558109516897
Pobierz























