Jutro mam ważny dzień a niestety pojawiły mi się dwa #pryszcze na dziobie... Ogółem nie mam trądziku i innych spraw, może przez stres, może przez zmianę wody - nie mam pojęcia. Zmiany niestety wycisnąłem i wygląda to dość średnio (raczej zaczerwienione). Czy jakiś niebieski/ różowy pasek znający się na temacie #kosmetyki #kosmetologia #uroda #cera #tradzik może mi doradzić co mogę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kermii: Szkoda,że majstrowałeś przy tym łapami :( Na takie wypadki maść ichtiolowa lub cynkowa (apteka), a teraz to już tylko coś co przyspieszy regeneracje naskórka np Neotormantiol który zadziała też przeciwbakeryjnie, a w rossmanie to sobie kup co najwyżej korektor i zatuszuj zaczerwienienia jutro
  • Odpowiedz
@Kermii no ja bym przed smarowaniem jakąkolwiek maścią zrobiła najpierw maseczkę z glinki najlepiej rassoul (inna pisownia ghassoul), powinna być w Hebe.
Wybełtac z wodą i na 20 minut na buzię lub same zmiany.
Na jutro zmiany powinny trochę się zmniejszyć i przyschnac.
  • Odpowiedz
Mireczki, ostatnio zniknęła mi z Facebooka opcja osadzania postów - sprawdzałem na kilku kompach, także w trybie incognito etc. Jestem pewien, że nic w tym względzie nie przestawiałem - ale może coś zrobiłem przypadkiem? Jest taka opcja? Można to przywrócić?

#facebook #socialmedia #internet #pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Let_Me_2_Be: zależy jak intensywnie eksploatuje aż zmywarkę i jak duży ma zasobilnik. Ale faktycznie najlepiej wsypywać sól aż się przesypuje i od razu po uzupełnieniu nastawić pranie naczyń
  • Odpowiedz
  • 1
@MieczyslawWieczyslaw pogodziłem się z kumplem którego znałem 5 lat przedwczoraj, ale wczoraj mnie wystawił. Było to dla mnie wielkim wydarzeniem bo, tak jak pisałem wyżej, kontakty ludzkie mi się pozrywały. W tym czasie moja dziewczyna wyszła z koleżankami i mi to siadło jeszcze bardziej poprzez kontrast :v
  • Odpowiedz
Nie mam pieniędzy i jestem biedakiem, nigdy nie pracowałem w ciągu swojego życia (mam 27 lat) i nie wiem co robić, jak znaleźć pracę, bo mam fobię społeczną #pomocy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JMorrison: Może pompa się kończy, może filtr paliwa zapchany, albo wtryski. Przegoń auto po wysokich obrotach to błąd wróci, jak nie teraz to w przyszłości.
  • Odpowiedz
  • 0
@OdmieniecGerwant planuje te studia, moglbys w wolnej chwili cos o nich opowiedziec? na ktorym jestes roku? dziennie, czy zaoczne? i ogolnie jak jest, ciezko? plus co planujesz dalej? praca w Polsce, czy moze jakas emigracja? dzieki
  • Odpowiedz