Chcę startować na zaoczną magisterkę z infy w tym roku. Jestem po inżynierce na PP.
Wyczytałam, że idąc na zaoczne czeka mnie egazmin przed- mój mąż też takowy miał na elektrotechnice.
Ktokolwiek widział ktokowiek wie czy jest jakaś baza pytań? Macie jakieś doświadczenia?
#pp #pomocy #politechnikapoznanska #poznan #studia #magisterka #informatyka #pomocyludzie





































#ornitologia #pomocy #ptaki #weterynaria