Wpis z mikrobloga

Jutro mam ważny dzień a niestety pojawiły mi się dwa #pryszcze na dziobie... Ogółem nie mam trądziku i innych spraw, może przez stres, może przez zmianę wody - nie mam pojęcia. Zmiany niestety wycisnąłem i wygląda to dość średnio (raczej zaczerwienione). Czy jakiś niebieski/ różowy pasek znający się na temacie #kosmetyki #kosmetologia #uroda #cera #tradzik może mi doradzić co mogę kupić/ zrobić w dzień i w tę noc żeby w jakiś sposób zmniejszyć widoczność tych zmian?
Niestety nie zdążę już nic zamówić ale mam obok sporo galerii (Rosmanny hebe i inne sklepy kosmetyczne) do których mogę w momencie podskoczyć. Poratuje mnie ktoś radą co mogę zaaplikować?
#pomocy #kosmetyki #rozowepaski #cera
  • 2
@Kermii: Szkoda,że majstrowałeś przy tym łapami :( Na takie wypadki maść ichtiolowa lub cynkowa (apteka), a teraz to już tylko coś co przyspieszy regeneracje naskórka np Neotormantiol który zadziała też przeciwbakeryjnie, a w rossmanie to sobie kup co najwyżej korektor i zatuszuj zaczerwienienia jutro
@Kermii no ja bym przed smarowaniem jakąkolwiek maścią zrobiła najpierw maseczkę z glinki najlepiej rassoul (inna pisownia ghassoul), powinna być w Hebe.
Wybełtac z wodą i na 20 minut na buzię lub same zmiany.
Na jutro zmiany powinny trochę się zmniejszyć i przyschnac.