W tym roku na różnych chilli sporo odpada kwiatów wraz z ich łodyżką
Co może być tego przyczyną ? Roślina je zrzuca bo ma za mało energii ? Za mało słońca/ciepła ? (Od prawie dwóch tygodni pochmurnie jest)
Jedna to myślałem że to przez to że za dużo w ogóle puściła kwiatów, masakrycznie dużo. Trochę ich potem obciąłem żeby energia poszła w te które już się zawiązały owoce
No
Co może być tego przyczyną ? Roślina je zrzuca bo ma za mało energii ? Za mało słońca/ciepła ? (Od prawie dwóch tygodni pochmurnie jest)
Jedna to myślałem że to przez to że za dużo w ogóle puściła kwiatów, masakrycznie dużo. Trochę ich potem obciąłem żeby energia poszła w te które już się zawiązały owoce
No












źródło: 1000245627
PobierzGeneralnie peak anime tylko jest to trochę taka "powolna" ala baśń więc nie każdemu może przypaść do gustu
Jedno z niewielu 10/10 na mojej liście