Wpis z mikrobloga

Mirki właśnie się ogoliłem przy zaroście ~5mm. Pół mordy sobie pociąłem nową maszynką "jednorazówką" za prawie stówę, waląc najpierw balsamem za #!$%@? pół stówy (°° . Pierdykam. Prawie zawsze tak samo to wygląda.
A miałem się opitolić na szybko i wyjść a wyszło na to że nie wyjdę przecież z mordą jak po walce z niedźwiedziem ().

Doradźcie jaką maszynkę elektryczną kupić taką nie za miliony ale taką może do ok ~600 zł żeby wymiana ostrzy czy tam folii (nie znam się) nie kosztowała drugie tyle. Takie gówna jak "one blade" od razu odpadają bo próbowałem 2x tym GÓWNEM się ogolić i wróciłem do jednorazówki.

#pytanie #zarost #golenie #maszynkadogolenia #pytaniedoeksperta #pomocy
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wasz_Pan: mam Braun series 3 i sobie chwalę. Goli praktycznie na zero, lepiej niż się spodziewałem po elektryku, ale przyznam, że nie mam jakoś gęstego zarostu. Daje radę na sucho, ale można też z pianką. Ostrzy nie zmieniałem jeszcze, mam go jakieś pół roku.
@ni_wuja: też nie mam gęstego zarostu i do 3 dni po goleniu do zera wygląda ok ale potem już 4 dnia wygląda w/g mnie komicznie/żulowato. Poza tym coraz więcej włosków mi zaczyna wrastać w skórę i wiadomo co się potem dzieje... Wyczytałem, że to od golenia taką maszynką jak używam od zawsze (°°