Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
levy235
levy235

levy235

Dołączył 8 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 295
  • Znaleziska 5
  • Mikroblog 290
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 213
piskiski
piskiski
15.06.2026, 09:22:21
  • 1
#perfumy Pytanie z d--y: dopsikujecie się w robocie w ciągu dnia?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levy235
levy235
levy235 15.06.2026, 09:27:01 via Android
  • 0
@piskiski: na przerwie dopsik musi być, praca na hali produkcyjnej.
  • Odpowiedz
levy235
levy235
levy235 15.06.2026, 09:16:28
  • 16
256 690 - 450 = 256 240
Data donacji - 15.06.2026
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - RCKiK Katowice OT Pszczyna
Grupa krwi - 0 Rh+
Prywatny licznik - 17550 ml
levy235 - 256 690 - 450 = 256 240
Data donacji - 15.06.2026
Rodzaj donacji - krew peł...

źródło: 969e7eca3d61c50356693b1a7

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levy235
levy235
levy235
Autor
15.06.2026, 09:24:10 via Android
  • 0
@CCH5OH: a proszę.
  • Odpowiedz
levy235
levy235
levy235 20.04.2026, 13:33:06
  • 24
281 240 - 450 = 280 790
Data donacji - 20.04.2026
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - RCKiK Katowice OT Pszczyna
Grupa krwi - 0 Rh+
Prywatny licznik - 17100 ml
levy235 - 281 240 - 450 = 280 790
Data donacji - 20.04.2026
Rodzaj donacji - krew peł...

źródło: 969e7eca3d61c50356693b170

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levy235
levy235
levy235
Autor
20.04.2026, 13:52:06 via Android
  • 0
@saintie: a po co
  • Odpowiedz
levy235
levy235
levy235
Autor
20.04.2026, 14:04:56 via Android
  • 2
@saintie: nie widzę przeciwwskazań
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
31.03.2026, 09:08:29
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levy235
levy235
levy235 31.03.2026, 09:18:54 via Android
  • 3
@JatuArmy: przecież to jest tak słodkie że ryj wykrzywia
  • Odpowiedz
GrammarNazi
GrammarNazi
16.03.2026, 08:30:17
  • 4
Zrobiłem sobie ocieplenie parteru mojej wieży. Gdzie jest schowek na narzędzia, a zimą jest plan trzymania kwiatków. Wyszło średnio. Ale i tak jestem zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#chwalesie #diy #budujzwykopem
GrammarNazi - Zrobiłem sobie ocieplenie parteru mojej wieży. Gdzie jest schowek na na...

źródło: 9807

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levy235
levy235
levy235 16.03.2026, 09:05:19 via Android
  • 0
@GrammarNazi: kret to jest spoko akurat, nie robi nic złego oprócz zmiany wyglądu trawnika, gorzej jakby rył ci jakiś zwierz który przy okazji zjada korzenie roślin, np karczownik lub nornica, tego to nienawidzę i staram się się truć.
  • Odpowiedz
coturobie
coturobie
coturobie
06.03.2026, 19:14:17
  • 0
Boli mnie głowa mimo iż wziąłem ibuprofen i paracetamol (╯︵╰,)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levy235
levy235
levy235 06.03.2026, 19:21:57 via Android
  • 0
@coturobie: mi na migreny trochę pomaga gorący prysznic, tak żeby wodą polewać głowę i szyję. Jaką dawkę leków brałeś?
  • Odpowiedz
levy235
levy235
levy235 20.02.2026, 09:36:19
  • 15
312 540 - 450 = 312 090
Data donacji - 20.02.2026
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - RCKiK Katowice OT Pszczyna
Grupa krwi - 0 Rh+
Prywatny licznik - 16650 ml
levy235 - 312 540 - 450 = 312 090
Data donacji - 20.02.2026
Rodzaj donacji - krew peł...

źródło: 969e7eca3d61c50356693b123

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KrwawyBot
KrwawyBot
20.02.2026, 09:38:07 via Wykop
  • 0
Dziękujemy @levy235! Twoja krew ratuje życie

Skrypt do dodawania wpisów | Regulamin | Wzór wpisu | Strona akcji
  • Odpowiedz
levy235
levy235
levy235 04.02.2026, 15:37:24
  • 0
#perfumy
Nie chce ktoś kupić ubytkowego flakonu perfum Jaguar Era Reloaded? Ubytek widoczny w drugim zdjęciu.
levy235 - #perfumy
Nie chce ktoś kupić ubytkowego flakonu perfum Jaguar Era Reloaded?...

źródło: 1000003100

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levy235
levy235
levy235
Autor
04.02.2026, 15:37:37 via Android
  • 0
levy235

źródło: 1000003106

Pobierz
  • Odpowiedz
GARN
GARN
20.01.2026, 17:44:10
  • 9
Dzisiaj zmarła moja Babcia, ostatnia osoba w rodzinie z pokolenia, które przeżyło wojnę, w tym roku by skończyła 99 lat
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levy235
levy235
levy235 20.01.2026, 17:53:24 via Android
  • 0
@GARN: niestety takich ludzi niedługo nie będzie. Opowiadała jakieś historie z czasów wojennych?
  • Odpowiedz
n.....s
n.....s
konto usunięte 17.12.2025, 19:11:04
  • 0
Jaką polecicie grę do 4 osób? Przede wszystkim chcę by nie była zbyt skomplikowana, by przed każdą gra nie trzeba 30 min spędzać w instrukcji jak z Robinsonem Crusoe czy innym Brzdękiem. Przykładowe gry, które idealnie mi się sprawdziły: Kaskadia, Przebiegłe Wielbłądy, Carcassonne, Ślimaki, Palec Boży. Dzięki z góry za polecajki! #gryplanszowe #grybezpradu
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levy235
levy235
levy235 04.01.2026, 12:19:41 via Android
  • 0
@nflsteelers: a karak znasz?
  • Odpowiedz
czyznaszmnie
czyznaszmnie
23.12.2025, 13:58:02
  • 0
Takiego s------a znalazłem w garażu pod kartonami. Ktoś wie co to mogło być? #smiesznypiesek #robale #zwierzaczki #gasienica
czyznaszmnie - Takiego s------a znalazłem w garażu pod kartonami. Ktoś wie co to mogł...

źródło: 1000004535

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levy235
levy235
levy235 23.12.2025, 14:16:20 via Android
  • 0
@czyznaszmnie: 0+5=5 lub 8-3=5
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
17.12.2025, 01:02:55
  • 2
Ja wam powiem ze jeszcze trzy godzinki do końca zmiany potem do domu spać, potem wstać i wszystko od nowa no i tak dk usranej śmierci rzecz jasna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levy235
levy235
levy235 17.12.2025, 01:13:50 via Android
  • 1
@MLeko29: gdzie pracujesz?
  • Odpowiedz
Hissis
Hissis
14.12.2025, 17:05:50
  • 7
Taką czekoladę mam w planach skonsumować niebawem
z fartem
#oswiadczenie
Hissis - Taką czekoladę mam w planach skonsumować niebawem
z fartem
#oswiadczenie

źródło: temp_file4000930493126095892

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levy235
levy235
levy235 14.12.2025, 17:13:00 via Android
  • 0
@Hissis: to nie ma nic wspólnego z czekoladą, nawet obok niej nie leżało
  • Odpowiedz
levy235
levy235
levy235 09.12.2025, 09:12:03
  • 1
#telefony
Czy jest sens naklejać szkiełko na ekran w telefonie który ma gorilla glass?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levy235
levy235
levy235
Autor
09.12.2025, 10:23:13 via Android
  • 1
@TypowyDaltonista: dziękuję, w takim razie nakleję szkło
  • Odpowiedz
levy235
levy235
levy235 05.12.2025, 19:43:01
  • 0
Są jakieś ciekawe kanały na yt, na których mógłbym pooglądać wiadomości, jakieś podsumowanie dnia z różnych dziedzin? #pytaniedoeksperta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levy235
levy235
levy235 02.12.2025, 12:57:42
  • 1
Żona miała włamanie na konto na fb, zostały wysłane prośby o blik do znajomych, zdążyła wejść na to konto, zmienić hasło i sprawdzić miejsca logowania, zostawiła tylko swoje. Czy teraz warto jest coś jeszcze robić? Wejście na fb.com/hacked i zgłoszenie tego ma sens skoro ma dostęp do konta? Czy zgłoszanie na policję pomoże/zabezpieczy przed czymś?
#facebook #oszustwo #pytaniedoeksperta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levy235
levy235
levy235
Autor
02.12.2025, 13:20:00 via Android
  • 0
@James2000: tylko fb, jedyne co mi przychodzi do głowy to mail niby z fb z jakimś linkiem odnośnie bezpieczenstwa
  • Odpowiedz
S.....o
konto usunięte 02.12.2025, 04:08:06
  • 5
S.....o

źródło: .jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levy235
levy235
levy235 02.12.2025, 05:01:14 via Android
  • 2
@Sivo: tak mi się skojarzyło
levy235 - @Sivo: tak mi się skojarzyło

źródło: temp_file4736941303494929817

Pobierz
  • Odpowiedz
levy235
levy235
levy235 22.11.2025, 17:08:54
  • 0
Pomóżcie, szukam głowicy termostatycznej tego typu do grzejnika, a w sklepach już takich nie ma. Jak tego szukać i gdzie?
#ogrzewanie #pytaniedoeksperta
levy235 - Pomóżcie, szukam głowicy termostatycznej tego typu do grzejnika, a w sklepa...

źródło: temp_file3402622263224801138

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levy235
levy235
levy235
Autor
22.11.2025, 17:09:30 via Android
  • 0
levy235

źródło: temp_file6476157585693911816

Pobierz
  • Odpowiedz
levy235
levy235
levy235
Autor
22.11.2025, 17:09:50 via Android
  • 0
levy235

źródło: temp_file3235480046130414936

Pobierz
  • Odpowiedz
levy235
levy235
levy235
Autor
22.11.2025, 17:14:01 via Android
  • 0
@peeteer z tą nic ale potrzeba do innego grzejnika w którym jest pokrętło bez termostatu.
  • Odpowiedz
levy235
levy235
levy235
Autor
22.11.2025, 17:22:44 via Android
  • 0
@dugi123: a do typu m28x1,5 nie musi ten element mieć gwintu? Bo u mnie gwintu tutaj nie ma.
levy235 - @dugi123: a do typu m28x1,5 nie musi ten element mieć gwintu? Bo u mnie gwi...

źródło: temp_file1702081127330241317

Pobierz
  • Odpowiedz
levy235
levy235
levy235 15.11.2025, 19:38:35
  • 3
#perfumy
Patrzcie co było w piwnicy u dziadka od wielu lat. Któryś z zapachów jest wam znany?
levy235 - #perfumy
Patrzcie co było w piwnicy u dziadka od wielu lat. Któryś z zapach...

źródło: temp_file1685357349817713861

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

levy235
levy235
levy235
Autor
15.11.2025, 20:00:48 via Android
  • 0
@dzieju41: pewnie dlatego, że to jakieś tanie zapachy od ruskich z bazaru
  • Odpowiedz
levy235
levy235
levy235
Autor
16.11.2025, 20:30:24 via Android
  • 1
@dzieju41: nie wiem czy pamiętasz, ciężko mi ocenić Twój wiek po jednym krótkim wpisie.
@fixyou03: to byłoby łatwe bo flakony nie mają atomizerów ale nie mam żadnych dekantów bo nigdy nie odlewałem zapachów.
@markaron: w sumie to nie wiem czy Twój komentarz jest na poważnie czy to sarkazm bo pasuje i do tego i do tego :) nie mam żadnych dekantów więc raczej tego nie rozleję
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.10.2018

    Gadżeciarz
  • Honorowy Wampir
    od 02.01.2023

    Honorowy Wampir
  • Mikroblogger
    od 07.06.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking