jakie jest prawdopodobieństwo, że to angina bakteryjna skoro jeszcze 5 godzin temu zasuwałem na siłce zdrowiótki, a teraz mam takie dreszcze z zimna, że nie wiem i boli gardło.
W 5 godz. mnie siekło.
#lekarz #medycyna #pomocy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Mirki i mirabelki, potrzebuje pomocy. Robię trasę rowerową r10 Świnoujście -> Hel i w #wladyslawowo pękła mi opona... Czy ktoś jest w stanie pomóc? Potrzebuje rozmiaru 28.. jestem pod mcdonaldem i tu obok jest Martes, ale opon nie mają (,) a sklep rowerowy już zamknięty #kiciochpyta #pomocy #rower #r10 #rowerowetrojmiasto #rowery (nie wiem jak
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki z kucem, mam problem. Mianowicie w starym Dellu 7567 ustawilem sobie haslo na HDD i teraz nie wiem jak uzyskac do niego dostep na PC. Probowalem przez BIOS na swoim PC (MB od MSI) ale nie widze zadnej opcji/albo dysku? Na laptopie haslo podawalo sie podczas bootowania.

Wiem z------m, bo zapomnialem calkowicie ze mam haslo na tym dysku, a zorientowalem sie dopiero teraz gdy potrzebuje pare plikow...
Ma ktos jakis pomysl jak uzyskac
qmicha - Mireczki z kucem, mam problem. Mianowicie w starym Dellu 7567 ustawilem sobi...

źródło: comment_16578872630KH9HtyHhjiKt7q77kdHgU.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, potrzebuję pomocy. Padł mi laptop (Acer Aspire 15) na którym mam od cholery ważnych danych i nie wiem co mam zrobić.

Zaczęło się od tego, że laptop kompletnie mi się zawiesił i musiałem wyłączyć go przyciskiem zasilania. Teraz kiedy tylko próbuję go włączyć, to przez jakiś czas włącza się ekran z napisem Acer i kółeczkiem, po ok. minucie znika i wyświetla się tylko czarny ekran. Próbowałem przez Bios przywrócić domyślne ustawienia,
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ethernit: spróbuj odpalić jakiegoś linuksa z USB live, np. xubuntu.
przynajmniej będziesz wiedział czy to jest coś sprzętowego czy tylko w Windows się rozsypał. no i będziesz miał miał przynajmniej dostęp do dokumentów (o ile nie szyfrowałeś partycji bitlockerem)
  • Odpowiedz
na którym mam od cholery ważnych danych i nie wiem co mam zrobić.


@Ethernit: Ludzie bez backupów bardzo szybko uczą się aby je robić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Głupi dysk zewnętrzny za dwie stówki ocalił by ci dupsko. Albo chmura za 20 zeta miesięcznie.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mirki, coraz częściej łapie się na tym, że emigracja z tego kraju to najlepsza decyzja, jaką mogę podjąć. Kraj, do którego bym się kierował, to UK, głównie dlatego, że mam tam dobrych kumpli, którzy po prostu przygarnęliby mnie na czas znalezienia pracy i ogólnie do czasu, jak stanąłbym na nogi, aby pójść na swoje. Z zawodu jestem pielęgniarzem, z językiem angielskim problemów nie mam (choć pewnie trzasnąłbym jeszcze jakiś
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: codziennie po kilka razy przewija sie temat emigracji do UK. Na chwile obecna, po brexicie jest tak samo trudno tam wyemigrowac zarobkowo jak do Australii, Kanady, czy USA. To ze masz kumpli, co cie przygarna pod dach, to nie wiele, a w zasadzie to tyle co nic. Jak nie masz pre settled status, to mozesz co najwyzej wpasc do kumpli w odwiedziny. Zeby pracowac w UK musialbys uzyskac wize
  • Odpowiedz
Mirki, ile zarabiacie rocznie w UK?
Firma może mnie przerzucić do oddzialu pod Londyn. No to samo stanowisko które mam w PL
26k raczej brutto rocznie na początek + 10% bonus co miesiąc premi wiadomo, od wyniku
+15% premii kwartalnej jw.
Starczy to na wynajem mieszkania i życie nie jak robak?
Tak samo mógłbym do Niemiec około 3,5k brutto/m
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RwandyjskiFront: 26k rocznie to nie jest dużo. To jest około 1.7k na rękę, rynek nieruchomości jest tutaj zepsuty od dawna i wynajem mieszkania w fajnym standardzie jest drogi, w szczególności jeżeli mówisz o okolicach Londynu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mircy mam problem, październiku 2021 kupiłem pralkę Beko PWUV7646XME i na początku czerwca zaczęła się lać niemiłosiernie woda spod pralki. Wezwałem fachowca od serwisu Beko, bo pralka nówka i niech gwarancja się tym zajmie. Przyjechał serwisant i zdziwienie - dziura w zbiorniku. Fachura mówi, że nie ma pojęcia skąd taka wielka dziura, ale to uszkodzenie mechaniczne, więc Beko najpewniej nie uzna gwarancji. No i stało się jak szanowny pan przewidział. A notatce
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam Mirki po dłuugiej przerwie i proszę Was o pomoc :) mam lekki zaległości w stronkach komputerowych bo dłuższy czas śledziłam świat z telefonu i proszę podajcie stronki, linki do jakiś fajnych stron "wypożyczających" #bajki #filmy #kabarety #pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mireczki mam pytanko, co robić? Rozklekotaly mi się słuchawki a właściwie wtyki, czy styki. Słuchawki to RS 175 Sennheiser, wygląda to tak (kawałek tej blaszki się wyłamał) da radę ta część wymienic?
Sorrki za jakość zdjęcia, poprawnie powinien wyglądać tak:

#elektronika #elektryka #sluchawki #naprawa #kiciochpyta #pomocy
iTuTego - Hej mireczki mam pytanko, co robić? Rozklekotaly mi się słuchawki a właściw...

źródło: comment_1657779863J0watejmamDw0s2YSlm5B0.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie moge zaktualizowac #windows10 do #windows11 - muszę włączyć Secure Boot w biosie.
Włączam zatem secure boot'a i system się nie odpala, bo cały czas zaczyna od biosu.

Czyli --- żeby odpalić system muszę mieć włączone CSM i resztę pozaznaczaną na UEFI --- a opcja Secure Boot jest dostępna tylko wtedy jak wyłączę CSM Support ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@vulcanitu: a bo jeszcze na HDD siedzę WD Green, kupionym rok po śmierci kaczynskiego. W sensie system mam na ssd, ale jakiś m2 na dane by się przydał w sumie. Może intellij tez zacznie lepiej chodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz