Mirki i mirabelki, potrzebuje pomocy. Robię trasę rowerową r10 Świnoujście -> Hel i w #wladyslawowo pękła mi opona... Czy ktoś jest w stanie pomóc? Potrzebuje rozmiaru 28.. jestem pod mcdonaldem i tu obok jest Martes, ale opon nie mają (╯︵╰,) a sklep rowerowy już zamknięty #kiciochpyta #pomocy #rower #r10 #rowerowetrojmiasto #rowery (nie wiem jak
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Golibroda Grudziądz
- 0
@Cryolite: na booksy masz barbera dobrego w lubawie
@RadeqW: ta, a fakt, że 12 będzie miała taki sam czas działania na baterii co 13 mini to drobiazg
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@cotidiemorior: mordo ona też u rodziców mieszka i ma jeszcze większy bajzel ode mnie więc wolę raczej ich przekonać do kota
- 1
@cotidiemorior: poza tym żeby samemu mieszkać to trzeba mieć za co, a ja mam tak średnio
- 0
Mireczki z kucem, mam problem. Mianowicie w starym Dellu 7567 ustawilem sobie haslo na HDD i teraz nie wiem jak uzyskac do niego dostep na PC. Probowalem przez BIOS na swoim PC (MB od MSI) ale nie widze zadnej opcji/albo dysku? Na laptopie haslo podawalo sie podczas bootowania.
Wiem z------m, bo zapomnialem calkowicie ze mam haslo na tym dysku, a zorientowalem sie dopiero teraz gdy potrzebuje pare plikow...
Ma ktos jakis pomysl jak uzyskac
Wiem z------m, bo zapomnialem calkowicie ze mam haslo na tym dysku, a zorientowalem sie dopiero teraz gdy potrzebuje pare plikow...
Ma ktos jakis pomysl jak uzyskac
źródło: comment_16578872630KH9HtyHhjiKt7q77kdHgU.jpg
PobierzMirki co sądzicie? Trochę brzmi jak przekręt.
#oszukujo #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta i #niewiemjaktootagowac
#oszukujo #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta i #niewiemjaktootagowac
źródło: comment_16578785865FlwoqHA1BqT9zPCAuxcQc.jpg
PobierzJest tutaj ktoś, kto pomoże przy konfiguracji skanera Datalogic QS2131. Potrzebuje ustawić, żeby był automatyczny suffix 0A0D.
#kiciochpyta #programowanie #komputery #skaner #pomocy
#kiciochpyta #programowanie #komputery #skaner #pomocy
Mirki, potrzebuję pomocy. Padł mi laptop (Acer Aspire 15) na którym mam od cholery ważnych danych i nie wiem co mam zrobić.
Zaczęło się od tego, że laptop kompletnie mi się zawiesił i musiałem wyłączyć go przyciskiem zasilania. Teraz kiedy tylko próbuję go włączyć, to przez jakiś czas włącza się ekran z napisem Acer i kółeczkiem, po ok. minucie znika i wyświetla się tylko czarny ekran. Próbowałem przez Bios przywrócić domyślne ustawienia,
Zaczęło się od tego, że laptop kompletnie mi się zawiesił i musiałem wyłączyć go przyciskiem zasilania. Teraz kiedy tylko próbuję go włączyć, to przez jakiś czas włącza się ekran z napisem Acer i kółeczkiem, po ok. minucie znika i wyświetla się tylko czarny ekran. Próbowałem przez Bios przywrócić domyślne ustawienia,
@Ethernit: spróbuj odpalić jakiegoś linuksa z USB live, np. xubuntu.
przynajmniej będziesz wiedział czy to jest coś sprzętowego czy tylko w Windows się rozsypał. no i będziesz miał miał przynajmniej dostęp do dokumentów (o ile nie szyfrowałeś partycji bitlockerem)
przynajmniej będziesz wiedział czy to jest coś sprzętowego czy tylko w Windows się rozsypał. no i będziesz miał miał przynajmniej dostęp do dokumentów (o ile nie szyfrowałeś partycji bitlockerem)
- 3
na którym mam od cholery ważnych danych i nie wiem co mam zrobić.
@Ethernit: Ludzie bez backupów bardzo szybko uczą się aby je robić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Głupi dysk zewnętrzny za dwie stówki ocalił by ci dupsko. Albo chmura za 20 zeta miesięcznie.
- 0
Czy jest jakiś sposób żeby stworzyć konto na argentynie? NordVPN jest blokowany, i przy rejestracji każe mi wyłączyć wszelkie VPN #steam #vpn #pomocy #informatyka
#anonimowemirkowyznania
Mirki, coraz częściej łapie się na tym, że emigracja z tego kraju to najlepsza decyzja, jaką mogę podjąć. Kraj, do którego bym się kierował, to UK, głównie dlatego, że mam tam dobrych kumpli, którzy po prostu przygarnęliby mnie na czas znalezienia pracy i ogólnie do czasu, jak stanąłbym na nogi, aby pójść na swoje. Z zawodu jestem pielęgniarzem, z językiem angielskim problemów nie mam (choć pewnie trzasnąłbym jeszcze jakiś
Mirki, coraz częściej łapie się na tym, że emigracja z tego kraju to najlepsza decyzja, jaką mogę podjąć. Kraj, do którego bym się kierował, to UK, głównie dlatego, że mam tam dobrych kumpli, którzy po prostu przygarnęliby mnie na czas znalezienia pracy i ogólnie do czasu, jak stanąłbym na nogi, aby pójść na swoje. Z zawodu jestem pielęgniarzem, z językiem angielskim problemów nie mam (choć pewnie trzasnąłbym jeszcze jakiś
@AnonimoweMirkoWyznania: jako pielęgniarz z ogarniętym angielskim nie powinieneś mieć problemu, ale musisz mieć wizę, żeby wyjechać do pracy.
https://www.gov.uk/health-care-worker-visa
https://www.gov.uk/health-care-worker-visa
@AnonimoweMirkoWyznania: codziennie po kilka razy przewija sie temat emigracji do UK. Na chwile obecna, po brexicie jest tak samo trudno tam wyemigrowac zarobkowo jak do Australii, Kanady, czy USA. To ze masz kumpli, co cie przygarna pod dach, to nie wiele, a w zasadzie to tyle co nic. Jak nie masz pre settled status, to mozesz co najwyzej wpasc do kumpli w odwiedziny. Zeby pracowac w UK musialbys uzyskac wize
- 0
Mirki, ile zarabiacie rocznie w UK?
Firma może mnie przerzucić do oddzialu pod Londyn. No to samo stanowisko które mam w PL
26k raczej brutto rocznie na początek + 10% bonus co miesiąc premi wiadomo, od wyniku
+15% premii kwartalnej jw.
Starczy to na wynajem mieszkania i życie nie jak robak?
Tak samo mógłbym do Niemiec około 3,5k brutto/m
Firma może mnie przerzucić do oddzialu pod Londyn. No to samo stanowisko które mam w PL
26k raczej brutto rocznie na początek + 10% bonus co miesiąc premi wiadomo, od wyniku
+15% premii kwartalnej jw.
Starczy to na wynajem mieszkania i życie nie jak robak?
Tak samo mógłbym do Niemiec około 3,5k brutto/m
@RwandyjskiFront: 26k rocznie to nie jest dużo. To jest około 1.7k na rękę, rynek nieruchomości jest tutaj zepsuty od dawna i wynajem mieszkania w fajnym standardzie jest drogi, w szczególności jeżeli mówisz o okolicach Londynu.
@RwandyjskiFront: £26k rocznie czyli pewnie 1600 miesiecznie netto w UK to chyba znacznie gorzej niz 8k pln miesiecznie w polsce.
Ale jesli nie chodzi ci tylko o kase a doswiadcenie to jedz, moze ci sie spodoba i szybko dostaniesz lepsza prace.
Ale jesli nie chodzi ci tylko o kase a doswiadcenie to jedz, moze ci sie spodoba i szybko dostaniesz lepsza prace.
Mircy mam problem, październiku 2021 kupiłem pralkę Beko PWUV7646XME i na początku czerwca zaczęła się lać niemiłosiernie woda spod pralki. Wezwałem fachowca od serwisu Beko, bo pralka nówka i niech gwarancja się tym zajmie. Przyjechał serwisant i zdziwienie - dziura w zbiorniku. Fachura mówi, że nie ma pojęcia skąd taka wielka dziura, ale to uszkodzenie mechaniczne, więc Beko najpewniej nie uzna gwarancji. No i stało się jak szanowny pan przewidział. A notatce
Hej mireczki mam pytanko, co robić? Rozklekotaly mi się słuchawki a właściwie wtyki, czy styki. Słuchawki to RS 175 Sennheiser, wygląda to tak (kawałek tej blaszki się wyłamał) da radę ta część wymienic?
Sorrki za jakość zdjęcia, poprawnie powinien wyglądać tak:
#elektronika #elektryka #sluchawki #naprawa #kiciochpyta #pomocy
Sorrki za jakość zdjęcia, poprawnie powinien wyglądać tak:
#elektronika #elektryka #sluchawki #naprawa #kiciochpyta #pomocy
źródło: comment_1657779863J0watejmamDw0s2YSlm5B0.jpg
Pobierz@Kamil56: mmm czekać tylko na wykopową elitę, która przyjdzie zacznie wyzywać dzieciaka i trollować( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez autora
762
POMOCY! Skradziono Forda Mustanga! w miejscowości Jawor

W nocy 12.07.22-13.07.22 w miejscowości Jawor(Dolny Śląsk) skradziono Forda Mustanga szóstej generacji po liftingu na szwedzkich blachach o numerach WJG399 Kolor: Race Red. Samochód jest bardzo charakterystyczny i od razu rzuca się w oczy. Wszelką pomoc/informacje jesteśmy w stanie wynagrodzić
z- 291
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Nie moge zaktualizowac #windows10 do #windows11 - muszę włączyć Secure Boot w biosie.
Włączam zatem secure boot'a i system się nie odpala, bo cały czas zaczyna od biosu.
Czyli --- żeby odpalić system muszę mieć włączone CSM i resztę pozaznaczaną na UEFI --- a opcja Secure Boot jest dostępna tylko wtedy jak wyłączę CSM Support ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
Włączam zatem secure boot'a i system się nie odpala, bo cały czas zaczyna od biosu.
Czyli --- żeby odpalić system muszę mieć włączone CSM i resztę pozaznaczaną na UEFI --- a opcja Secure Boot jest dostępna tylko wtedy jak wyłączę CSM Support ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ































W 5 godz. mnie siekło.
#lekarz #medycyna #pomocy