Pytanko, tworze plik tekstowy w notatniku i zapisuje go jako cmd na pulpicie. Po zapisaniu jednak tego pliku nie ma w żadnej lokalizacji. Jakieś sposoby na to aby był widoczny? #komputery #it #pomocy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Barcol: Tez przerabiałem ten temat w każdy wyjazd na wakacje do lubelskiej wsi xD I wdziałem te pułapki na pole dla bydła, drogie ale niby skuteczne . Koniec końców nie wykonałem żadnej własnoręcznie ale byłem już blisko tego kroku po w-----e na to latające gowno. Konstrukcja jest prosta tak jak mówisz, balon miał być piłką gimnastyczna pomalowana na czarno, bo przynajmniej kiedyś były one wykonywane z grubej gumy, wiec żądła
  • Odpowiedz
pomocy, widziałem kiedyś kawałek filmu gdzie jacyś astronauci byli na księżycu w bazie kosmicznej i szturmował ich jakiś gościu inny astronauta z jakimś karabinem, coś tam strzelał oni uciekali, może ktoś coś wie co to za film i czy dobry
#film #filmnawieczor #pomocy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od paru dni mam problem z laptopem. Często wywala blue screena, a czasami dodatkowo taki komunikat:

Default Boot Device Missing or Boot Failed. Insert Recovery Media and Hit any key. The select Boot Manager to choose a new Boot Device.
W większości przypadków tak się dzieje, gdy oglądam jakiś film, włączam player.

Mam też wrażenie, że nieco szybciej się przegrzewa i szumi.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Praemislia: przeleć ram memtestem, to jest coś co dasz radę zrobić bez serwisu. Pobierz sobie też HDtune i zobacz czy dysk nie jest w słabej kondycji, bo "Default Boot Device Missing" może wskazywać na problem z dyskiem właśnie.

Należałoby też rozkręcić i zobaczyć czy połączenie dysk <-> płyta główna nie jest poluzowane czy coś, ale to już się możesz bać robić :)
  • Odpowiedz
witam dzieciaczki mirkowe kochane

problem z autem. chyba. mokro, chyba od oleju od oleju w tym miejscu co na zdjęciu. Co to jest?

Auto to chevrolet cruze, 1.6(taka astra J ładniejsza). Mam się żegnać z pojazdem? zepsuło sie i w końcu moge kupować nowe?
Samojedź ma instalację LPGT(widać u góry na zdjęciu).
OjciecPracz - witam dzieciaczki mirkowe kochane

problem z autem. chyba. mokro, chy...

źródło: comment_16585179501GRLOKCE2w5wzQw9zqnrG2.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@OjciecPracz poci się widze cala pokrywa na gorze. Do wymiany uszczelka na bank i może to być przyczyną. Druga sprawa jeśli to olej i nizej to tam jest skrzynia i odpowietrznik do niej. Normalna sprawa jeśli tego nie ma za dużo a jeździsz dynamicznie. Biegi nie wchodzą ciężko?
  • Odpowiedz
Na co zwrócić uwagę kupując zmywarkę?

Potrzebuję 45 do zabudowy. Bosh albo Electrolux.
Mile widziana szuflada na sztućce, dobre suszenie.

1500-1800zł, im oszczędniejsza (woda/prąd), tym lepiej—> a ja kompletnie nie umiem rozpoznać po parametrach czy to już oszczędna zmywarka czy jeszcze nie.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@hellyea: a i możesz poszukać z funkcją automatycznego uchylania drzwi i programem bez suszenia. Wówczas możesz takie naczynia zostawić na noc i rano będą suche, a oszczędność na prądzie znaczna
  • Odpowiedz
Wie ktoś jak ustawić dekoder #cyfrowypolsat? Dekoder był ustawiony przez serwis, ale coś się zepsuło, prawdopodobnie po burzy czy coś i pomimo włączeniu dekodera nie można włączyć kanałów (były ustawione na HDMI 3, włączam i nic). Co robić? #telewizja #filmy #elektronika #majsterkowanie #telefony #programowanie #pomocy #niewiemjaktootagowac
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W poniedziałek miałem robioną operacje prostowania przegrody nosowej.
Wszystko poszło dobrze(przynajmniej tak twierdzi lekarz), lecz w lewej dziurce na przegrodzie pojawił się krwiak.
Lekarz stwierdził że musi go naciąć i powtórnie założyć tampon aby wykonać drenaż (ma to zapobiec powstaniu ropnia).
Niestety po nacięciu krwiak nie chce zginąć i pojawia się znowu, lekarz ponownie go nacina i wkłada tampon.
Miałem już takie nacięcia robione od wtorku do dzisiaj do piątku.
Gdy pytam go jak
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@mudmen: Łącznie nacinał mi tego krwiaka chyba 8 razy lecz on cały czas wracał. Po konsultacji z inną lekarz postanowił zszyć mi całą przegrodę jakimś specjalnym szwem. Mówił, że tego typu zabieg robi się przy złamaniach nosa.

Przyjechałem tydzień później na konsultacje i wszystko było okej, krwiak zniknął.

Przyjąłem się do szpitala 16 lipca, leżałem w nim 10 dni(a miałem maksymalnie 3), i później co kilka dni jeździłem na kontrolę, aż do 8
  • Odpowiedz
Czy jeśli kupiłem luksusowy apartament 30m2 zabezpieczający przed inflacją za 15k pln/m2 ładując się w kredyt pod korek i teraz ceny spadają, to mogę gdzieś zaskarżyć dewelopera i ubiegać się o zwrot pieniędzy? Ewentualnie jakie pismo złożyć w banku, żeby mi odpowiednio pomniejszyli kredyt pozostały do spłaty?

#nieruchomosci #kredythipoteczny #kiciochpyta #pomocy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jeśli kupiłem luksusowy apartament 30m2 zabezpieczający przed inflacją za 15k pln/m2 ładując się w kredyt pod korek i teraz ceny spadają, to mogę gdzieś zaskarżyć dewelopera i ubiegać się o zwrot pieniędzy? Ewentualnie jakie pismo złożyć w banku, żeby mi odpowiednio pomniejszyli kredyt pozostały do spłaty?


@strzelec-wiborowy: Wiem, że to bait, ale bankowo w prawdziwym życiu są tacy ''inwestorzy'', którzy tak zrobili. Sam znam paru Januszy nieruchomości.

Dlatego mam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki pomocy. Wymieniał któryś z Was wkłady w filtrze do wody? Na dole są trzy pojemniki: pośrodku filtr węglowy, po bokach "filtry mechaniczne". No ale który gdzie? Mam wkłady mechaniczne S-PP5 i S-PP20 (filtracja odpowiednio 5 i 20 mikronów) i nie wiem który po lewej oraz który po prawej

#pomocy #pytanie #filtrdowody #osmoza
Ar_0 - Mirki pomocy. Wymieniał któryś z Was wkłady w filtrze do wody? Na dole są trzy...

źródło: comment_16583487920eSwFzqbAj3npGRIMlljMF.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach