Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
@Barcol: Tez przerabiałem ten temat w każdy wyjazd na wakacje do lubelskiej wsi xD I wdziałem te pułapki na pole dla bydła, drogie ale niby skuteczne . Koniec końców nie wykonałem żadnej własnoręcznie ale byłem już blisko tego kroku po w-----e na to latające gowno. Konstrukcja jest prosta tak jak mówisz, balon miał być piłką gimnastyczna pomalowana na czarno, bo przynajmniej kiedyś były one wykonywane z grubej gumy, wiec żądła
Komentarz usunięty przez autora
@Nupharizar: leśny ciupciator
pomocy, widziałem kiedyś kawałek filmu gdzie jacyś astronauci byli na księżycu w bazie kosmicznej i szturmował ich jakiś gościu inny astronauta z jakimś karabinem, coś tam strzelał oni uciekali, może ktoś coś wie co to za film i czy dobry
#film #filmnawieczor #pomocy
#film #filmnawieczor #pomocy
@SzanujNieSzkaluj: Może For All Mankind? Ale to serial.
@SzanujNieSzkaluj: Trochę kojarzy mi się z Ad Astra

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Od paru dni mam problem z laptopem. Często wywala blue screena, a czasami dodatkowo taki komunikat:
Default Boot Device Missing or Boot Failed. Insert Recovery Media and Hit any key. The select Boot Manager to choose a new Boot Device.
W większości przypadków tak się dzieje, gdy oglądam jakiś film, włączam player.
Mam też wrażenie, że nieco szybciej się przegrzewa i szumi.
Default Boot Device Missing or Boot Failed. Insert Recovery Media and Hit any key. The select Boot Manager to choose a new Boot Device.
W większości przypadków tak się dzieje, gdy oglądam jakiś film, włączam player.
Mam też wrażenie, że nieco szybciej się przegrzewa i szumi.
- 1
@Praemislia: przeleć ram memtestem, to jest coś co dasz radę zrobić bez serwisu. Pobierz sobie też HDtune i zobacz czy dysk nie jest w słabej kondycji, bo "Default Boot Device Missing" może wskazywać na problem z dyskiem właśnie.
Należałoby też rozkręcić i zobaczyć czy połączenie dysk <-> płyta główna nie jest poluzowane czy coś, ale to już się możesz bać robić :)
Należałoby też rozkręcić i zobaczyć czy połączenie dysk <-> płyta główna nie jest poluzowane czy coś, ale to już się możesz bać robić :)
- 0
zacznij od sprawdzenia, czy się nie przegrzewa....
witam dzieciaczki mirkowe kochane
problem z autem. chyba. mokro, chyba od oleju od oleju w tym miejscu co na zdjęciu. Co to jest?
Auto to chevrolet cruze, 1.6(taka astra J ładniejsza). Mam się żegnać z pojazdem? zepsuło sie i w końcu moge kupować nowe?
Samojedź ma instalację LPGT(widać u góry na zdjęciu).
problem z autem. chyba. mokro, chyba od oleju od oleju w tym miejscu co na zdjęciu. Co to jest?
Auto to chevrolet cruze, 1.6(taka astra J ładniejsza). Mam się żegnać z pojazdem? zepsuło sie i w końcu moge kupować nowe?
Samojedź ma instalację LPGT(widać u góry na zdjęciu).
źródło: comment_16585179501GRLOKCE2w5wzQw9zqnrG2.jpg
Pobierz@OjciecPracz poci się widze cala pokrywa na gorze. Do wymiany uszczelka na bank i może to być przyczyną. Druga sprawa jeśli to olej i nizej to tam jest skrzynia i odpowietrznik do niej. Normalna sprawa jeśli tego nie ma za dużo a jeździsz dynamicznie. Biegi nie wchodzą ciężko?
@OjciecPracz: tak to wygląda, idzie do przepustnicy
źródło: comment_1658518605RcH5rv9WHxJ5PmfENkg1ba.jpg
PobierzSiema mirki!
Wiecie może jak naprawić ten błąd?
Motorola One Vision, Android 1
Obraz pierwszy
Obraz drugi
Obraz pierwszy: pojawiło się po odłączeniu od ladowania.
Wiecie może jak naprawić ten błąd?
Motorola One Vision, Android 1
Obraz pierwszy
Obraz drugi
Obraz pierwszy: pojawiło się po odłączeniu od ladowania.
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Na co zwrócić uwagę kupując zmywarkę?
Potrzebuję 45 do zabudowy. Bosh albo Electrolux.
Mile widziana szuflada na sztućce, dobre suszenie.
1500-1800zł, im oszczędniejsza (woda/prąd), tym lepiej—> a ja kompletnie nie umiem rozpoznać po parametrach czy to już oszczędna zmywarka czy jeszcze nie.
Potrzebuję 45 do zabudowy. Bosh albo Electrolux.
Mile widziana szuflada na sztućce, dobre suszenie.
1500-1800zł, im oszczędniejsza (woda/prąd), tym lepiej—> a ja kompletnie nie umiem rozpoznać po parametrach czy to już oszczędna zmywarka czy jeszcze nie.
2430
Gdy stepująca siostra utknie w pralce

Skomplikowana akcja ratunkowa
z- 349
- #
- #
- #
- #
- #
Wie ktoś jak ustawić dekoder #cyfrowypolsat? Dekoder był ustawiony przez serwis, ale coś się zepsuło, prawdopodobnie po burzy czy coś i pomimo włączeniu dekodera nie można włączyć kanałów (były ustawione na HDMI 3, włączam i nic). Co robić? #telewizja #filmy #elektronika #majsterkowanie #telefony #programowanie #pomocy #niewiemjaktootagowac
- 0
@sheslostcontrolagain: Ale menu samego dekodera jest?
- 0
Tak jest
W poniedziałek miałem robioną operacje prostowania przegrody nosowej.
Wszystko poszło dobrze(przynajmniej tak twierdzi lekarz), lecz w lewej dziurce na przegrodzie pojawił się krwiak.
Lekarz stwierdził że musi go naciąć i powtórnie założyć tampon aby wykonać drenaż (ma to zapobiec powstaniu ropnia).
Niestety po nacięciu krwiak nie chce zginąć i pojawia się znowu, lekarz ponownie go nacina i wkłada tampon.
Miałem już takie nacięcia robione od wtorku do dzisiaj do piątku.
Gdy pytam go jak
Wszystko poszło dobrze(przynajmniej tak twierdzi lekarz), lecz w lewej dziurce na przegrodzie pojawił się krwiak.
Lekarz stwierdził że musi go naciąć i powtórnie założyć tampon aby wykonać drenaż (ma to zapobiec powstaniu ropnia).
Niestety po nacięciu krwiak nie chce zginąć i pojawia się znowu, lekarz ponownie go nacina i wkłada tampon.
Miałem już takie nacięcia robione od wtorku do dzisiaj do piątku.
Gdy pytam go jak
- 3
@Proktoaresor: leżę cały czas w szpitalu. Rozmawiałem z innymi lekarzami ale oni też dają takie niejednoznaczne odpowiedzi. Pewnie coś jest s---------e i nie chcą powiedzieć.
- 2
@mudmen: Łącznie nacinał mi tego krwiaka chyba 8 razy lecz on cały czas wracał. Po konsultacji z inną lekarz postanowił zszyć mi całą przegrodę jakimś specjalnym szwem. Mówił, że tego typu zabieg robi się przy złamaniach nosa.
Przyjechałem tydzień później na konsultacje i wszystko było okej, krwiak zniknął.
Przyjąłem się do szpitala 16 lipca, leżałem w nim 10 dni(a miałem maksymalnie 3), i później co kilka dni jeździłem na kontrolę, aż do 8
Przyjechałem tydzień później na konsultacje i wszystko było okej, krwiak zniknął.
Przyjąłem się do szpitala 16 lipca, leżałem w nim 10 dni(a miałem maksymalnie 3), i później co kilka dni jeździłem na kontrolę, aż do 8
Czy jeśli kupiłem luksusowy apartament 30m2 zabezpieczający przed inflacją za 15k pln/m2 ładując się w kredyt pod korek i teraz ceny spadają, to mogę gdzieś zaskarżyć dewelopera i ubiegać się o zwrot pieniędzy? Ewentualnie jakie pismo złożyć w banku, żeby mi odpowiednio pomniejszyli kredyt pozostały do spłaty?
#nieruchomosci #kredythipoteczny #kiciochpyta #pomocy
#nieruchomosci #kredythipoteczny #kiciochpyta #pomocy
- 3
@strzelec-wiborowy: Oczywiście, wzór wiosku możesz znaleźć na:
https://vod.tvp. pl/website/sprawa-dla-reportera,9326195
https://vod.tvp. pl/website/sprawa-dla-reportera,9326195
Czy jeśli kupiłem luksusowy apartament 30m2 zabezpieczający przed inflacją za 15k pln/m2 ładując się w kredyt pod korek i teraz ceny spadają, to mogę gdzieś zaskarżyć dewelopera i ubiegać się o zwrot pieniędzy? Ewentualnie jakie pismo złożyć w banku, żeby mi odpowiednio pomniejszyli kredyt pozostały do spłaty?
@strzelec-wiborowy: Wiem, że to bait, ale bankowo w prawdziwym życiu są tacy ''inwestorzy'', którzy tak zrobili. Sam znam paru Januszy nieruchomości.
Dlatego mam
- 9
20
Żółw utknął w drodze do morza

Żółw utknął w drodze do morza, a ten brat tutaj pomaga (Utila, Honduras).
z- 3
- #
- #
- #
- #
@kacper1302: kup kocyk mięciutki i układaj aż dopasujesz
- 0
@kacper1302: Dużo ludzi zachwala te poduszki. Sam chyba spróbuję.
https://www.magniflex.pl/porady/jak-wybrac-komfortowa-poduszke-ortopedyczna?fbclid=IwAR3iSXy700AYmAZqVnCK-78UOzigmeJLhNQazDLU2PkzicuX0Lzuf9gNsZc
@Krol_Dzielni:
https://www.magniflex.pl/porady/jak-wybrac-komfortowa-poduszke-ortopedyczna?fbclid=IwAR3iSXy700AYmAZqVnCK-78UOzigmeJLhNQazDLU2PkzicuX0Lzuf9gNsZc
@Krol_Dzielni:
Mirki pomocy. Wymieniał któryś z Was wkłady w filtrze do wody? Na dole są trzy pojemniki: pośrodku filtr węglowy, po bokach "filtry mechaniczne". No ale który gdzie? Mam wkłady mechaniczne S-PP5 i S-PP20 (filtracja odpowiednio 5 i 20 mikronów) i nie wiem który po lewej oraz który po prawej
#pomocy #pytanie #filtrdowody #osmoza
#pomocy #pytanie #filtrdowody #osmoza
źródło: comment_16583487920eSwFzqbAj3npGRIMlljMF.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
986
Moja koleżanka walczy z rakiem. Błagam o pomoc!

Moja koleżanka od kilku lat walczy z rakiem. Dzięki nowoczesnej terapii immunologicznej rozwój nowotworu został zatrzymany, niestety brakuje już środków na kolejny etap leczenia, który ma wkróte się odbyć. Błagam o pomoc!
z- 68
- #
- #
- #
- #
- #
- #






























źródło: comment_1658592228WnJZbqy7DTxIFRKcJjwTtC.jpg
Pobierz