Hej, potrzebuję pomocy. Zgłosiłem na rządowej stronie, darowiznę 50% pojazdu dziadkowi, problem jest teraz następujący - wyświetla się informacja na mPojazd, że nie jestem właścicielem żądnego pojazdu. Co oni odwalili, w załączniku dodałem umowę darowizny pojazdu gdzie wyraźnie było napisane, że daruję mu 50% pojazdu a nie 100% więc jakim prawem nie jestem już właścicielem? Co mam teraz zrobić? W dowodzie rejestracyjnym jest dziadek dopisany jako współwłaściciel, w karcie pojazdu tak samo.
Syn_Krzysztofa - Hej, potrzebuję pomocy. Zgłosiłem na rządowej stronie, darowiznę 50%...

źródło: comment_1658306393URBWxsSaxhF9h7jo908nsm.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BosmanOne: własnie widzę jak montuje xd Dzisiaj skończę 1 sezon to jak chcesz to możesz porównać i ocenić czy dobrze jest :p Jak są przerwy na reklamę i ucinane outra to zazwyczaj wolę sam to ogarnąć xd
  • Odpowiedz
@HarrisonFord: Ogólnie gra jest spoko, poprawili śmieszne pokazywanie miejsca snajperów, kiedyś kamera pokazywała skąd padł strzał jak Cię zabito, teraz snajperki tego nie mają osobiście pisałem to devom i ładnie poprawili.

Najlepsze jest w grze rozmiar mapy i możliwość grania jak chcesz, bo możesz być okrutnym spoterem z dronem i pokazywać drużynie gdzie są wrogowie, albo jeździć czołgiem i masakrować wszystkich
  • Odpowiedz
@giguga: nie musisz mieć dostępu do jego auta, bo dane pojazdu wpisujesz z palca.
@Finesta: zrób tak: napisz pismo, na kartce, ot zwykłe zawiadomienie o zbyciu: kto i co zbywa, no i podpis. Zeskanuj i wyślij epuapem do urzędu jako zwykłe pismo. Mi tak przechodzą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirki, mam spory problem ze swoim komputerem, może ktoś zechce pomoc, blikne na pizzę i czteropak czy na co tam będziecie chcieli.
Z góry zaznaczam ze na komputerze gram i na tym kończy się moja wiedza, ogarnianie software’u jest na poziomie zerowym.
Jakiś czas temu zaczęło mi wywalać bluescreena, ale bardzo rzadko.
Oczywiście olalem temat (Polak mądry po szkodzie)
W pewnym momencie komputer przestał się włączać, wyświetlał mi się komunikat:
Bootmgr is corrupt. System cannot boot.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Miruny, mam mały problem z vinted.
Wysłałem paczkę zamiast pocztą polską to żabką, pani w sklepie nie miała problemu z tym i przyjęła, mam nawet potwierdzenie wysłania.
Napisałem już w tej sprawie do supportu, ale do tego czasu chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was miał już ten problem i jak się ta sprawa może zakończyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#vinted #pomocy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki bo już nie wiem co robić. Nagle przestał mi działać bluetooth w lapku. Ale nie, że zerwało połączenie tylko zniknęło wszystko tak jakby ktoś wyjął kartę z laptopa. Próbowałam już wszystkich porad z neta: instalowanie nowych i starych sterowników, rozwiązywanie problemów, instalacja karty od nowa, naprawianie urządzeń, grzebanie w rejestrze. Na lapku się świeci dioda blutooth, ale komputer się zachowuje jakby ten bluetooth zniknął całkowicie :/

#pytanie #pytaniedoeksperta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doradź ktoś! Mam 2 problemy zdrowotne - a budżet na razie na 1 xD Co na początku lepiej załatwić - okulary na astygmatyzm cylindry -1 czy wizyta u ortodonty i ogarnięcie aparatu na zęby bo strasznie zgrzytam zębami, ogólnie nie mogę znaleźć miejsca na nie i codziennie boli mnie szczęka.

Zastanawiam się, co w pierwszej kolejności najlepiej załatwić a co odwlec w czasie na 2-3 miesiące.

#pomocy #pomoc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki przy przełożony może przesunąć kogoś na inne stanowisko pracy bez zgody pracownika który określił się ze chce zostać na swoim stanowisku pracy ? I przyłożony znalazł już kogoś na miejsce tego pracownika i na sile przesuwa na inne stanowisko układając grafik, ponadto stanowisko ma więcej zobowiązań do pracodawcy a pieniądze takie same jak na niższym szczeblu ? Co robić w takiej sytuacji ?
#rozowypasek #pomocy #prawopracy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, spotkaliście się z odmową gwarancji z powodu wykrycia w telefonie cieczy mimo że papierek przy slocie SIM jest biały, a nie różowy?

Pacjent Huawei Mate 20 Pro (to była już trzecia jego wizyta w serwisie od 2019 r.) z objawami gubienia sygnału na obu kartach sim od około 3 miesięcy, a ostatnio wyłączył się w nocy i nie chciał wstać (ładowarka pokazywała 0.00A). Oddałem go do serwisu Huawei na Siennej 39
karoleeek - Mirki, spotkaliście się z odmową gwarancji z powodu wykrycia w telefonie ...

źródło: comment_165809493021VosTYmGjYRMxdQucb6Df.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znacie jakiś sklep, albo sprawdzoną osobę, która robi ręcznie robione kubki? Przed chwilą stłukłem różowej taki ładny duży kubek w kształcie skrzynki pocztowej i widzę, że w empiku już jest niedostępny ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tylko nie chodzi mi o własny nadruk tylko też o inny kształt.
#pomocy #kiciochpyta #pytanie #rekodzielo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mirki, zgubiłem w trawie ostatnio srebrny krzyżyk. Sądziłem, że będę go widział i spokojnie go sobie znajdę, lecz nie mogę znaleźć go, w związku z tym pożyczyłem od znajomego wykrywacz garrett ace 250. Czy ktoś wie jakie ustawienia będą najlepsze?
#wykrywaczmetalu #pomocy #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BenY_Zezik: W tym wykrywaczu jedyne ustawienie to dyskryminacja. Najlepiej ustawić na 0 (tak, żeby wszystkie kwadraciki u góry były). Potem zostaje masa kopania praktycznie wszystkiego.
  • Odpowiedz
jakie jest prawdopodobieństwo, że to angina bakteryjna skoro jeszcze 5 godzin temu zasuwałem na siłce zdrowiótki, a teraz mam takie dreszcze z zimna, że nie wiem i boli gardło.
W 5 godz. mnie siekło.
#lekarz #medycyna #pomocy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach