Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Leszcz_Bagienny
- 0

konto usunięte
- 2
@Leszcz_Bagienny: może testosteron ci urósł od patrzenia na dziewczyny i dlatego wypadają

konto usunięte
- 2
@Leszcz_Bagienny: możesz jeszcze spróbować jeść jajka, jak nie jadłem jajek dłuższy czas to też trochę włosów mi wypadało, a teraz jak jem 10-20 tygodniowo to mam kudły jak małpiszon
Hej, potrzebuję pomocy. Zgłosiłem na rządowej stronie, darowiznę 50% pojazdu dziadkowi, problem jest teraz następujący - wyświetla się informacja na mPojazd, że nie jestem właścicielem żądnego pojazdu. Co oni odwalili, w załączniku dodałem umowę darowizny pojazdu gdzie wyraźnie było napisane, że daruję mu 50% pojazdu a nie 100% więc jakim prawem nie jestem już właścicielem? Co mam teraz zrobić? W dowodzie rejestracyjnym jest dziadek dopisany jako współwłaściciel, w karcie pojazdu tak samo.
źródło: comment_1658306393URBWxsSaxhF9h7jo908nsm.jpg
Pobierz- 0
@Dejwi996: Liczyłem na to, że da się to jakoś mailowo załatwić, moje starostwo ssie, ostatnio 3.5 godziny spędziłem gdy dopisywałem dziadka do DR.
- 0
@Syn_Krzysztofa: To wyślij maila do starostwa na pewno odpowiedzą
- 0
- 0
Dobry ponownie, ma ktoś na zbyciu 7 sezonów z naszym ukochanym lektorem? (Tylko tvripy)? Na chomikuj są niekompletne ;p
#chlopakizbarakow #trailerparkboys #pomocy #seriale
#chlopakizbarakow #trailerparkboys #pomocy #seriale
- 0
@BosmanOne: własnie widzę jak montuje xd Dzisiaj skończę 1 sezon to jak chcesz to możesz porównać i ocenić czy dobrze jest :p Jak są przerwy na reklamę i ucinane outra to zazwyczaj wolę sam to ogarnąć xd
- 0
- 0
@HarrisonFord: Ogólnie gra jest spoko, poprawili śmieszne pokazywanie miejsca snajperów, kiedyś kamera pokazywała skąd padł strzał jak Cię zabito, teraz snajperki tego nie mają osobiście pisałem to devom i ładnie poprawili.
Najlepsze jest w grze rozmiar mapy i możliwość grania jak chcesz, bo możesz być okrutnym spoterem z dronem i pokazywać drużynie gdzie są wrogowie, albo jeździć czołgiem i masakrować wszystkich
Najlepsze jest w grze rozmiar mapy i możliwość grania jak chcesz, bo możesz być okrutnym spoterem z dronem i pokazywać drużynie gdzie są wrogowie, albo jeździć czołgiem i masakrować wszystkich
- 0
Czy zgłaszając zbycie pojazdu online, za pomocą profilu zaufanego można zgłosić nie swój pojazd?
Ojciec poprosił mnie o pomoc i zastanawiam się czy mogę to zrobić nie ruszając tyłka do urzędu.
#motoryzacja #samochody #prawo #pytanie #pomocy
Ojciec poprosił mnie o pomoc i zastanawiam się czy mogę to zrobić nie ruszając tyłka do urzędu.
#motoryzacja #samochody #prawo #pytanie #pomocy
@Finesta: wydaje mi się, że nawet nie masz dostępu do jego auta
- 2
- 36
#lodz #rower #rowerowyrownik #pomocy #wykopefekt #csiwykop
Witam serdecznie,
Nie jestem aktywnym członkiem społeczności, natomiast codziennie obserwuję jej skuteczność.
Proszę
Witam serdecznie,
Nie jestem aktywnym członkiem społeczności, natomiast codziennie obserwuję jej skuteczność.
Proszę
źródło: comment_1658221157Hr0fWGh3bRlAdjeIo1p8K7.jpg
Pobierz- 14
@Arto83: nie taguj #rowerowyrownik bez kilometrow
@Arto83 takie.gowno to tylko somsiad mógł ukraść
- 0
Mirki, mam spory problem ze swoim komputerem, może ktoś zechce pomoc, blikne na pizzę i czteropak czy na co tam będziecie chcieli.
Z góry zaznaczam ze na komputerze gram i na tym kończy się moja wiedza, ogarnianie software’u jest na poziomie zerowym.
Jakiś czas temu zaczęło mi wywalać bluescreena, ale bardzo rzadko.
Oczywiście olalem temat (Polak mądry po szkodzie)
W pewnym momencie komputer przestał się włączać, wyświetlał mi się komunikat:
Bootmgr is corrupt. System cannot boot.
Z góry zaznaczam ze na komputerze gram i na tym kończy się moja wiedza, ogarnianie software’u jest na poziomie zerowym.
Jakiś czas temu zaczęło mi wywalać bluescreena, ale bardzo rzadko.
Oczywiście olalem temat (Polak mądry po szkodzie)
W pewnym momencie komputer przestał się włączać, wyświetlał mi się komunikat:
Bootmgr is corrupt. System cannot boot.
#anonimowemirkowyznania
Miruny, mam mały problem z vinted.
Wysłałem paczkę zamiast pocztą polską to żabką, pani w sklepie nie miała problemu z tym i przyjęła, mam nawet potwierdzenie wysłania.
Napisałem już w tej sprawie do supportu, ale do tego czasu chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was miał już ten problem i jak się ta sprawa może zakończyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#vinted #pomocy
Miruny, mam mały problem z vinted.
Wysłałem paczkę zamiast pocztą polską to żabką, pani w sklepie nie miała problemu z tym i przyjęła, mam nawet potwierdzenie wysłania.
Napisałem już w tej sprawie do supportu, ale do tego czasu chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was miał już ten problem i jak się ta sprawa może zakończyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#vinted #pomocy
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale jak brzmi problem?
@AnonimoweMirkoWyznania przecież jest adres odbiorcy na paczce a nawet powinien być nadawcy to co ma nie dojść. Pytanie tylko czy ktoś się upomni o koszt wysyłki.
Mireczki bo już nie wiem co robić. Nagle przestał mi działać bluetooth w lapku. Ale nie, że zerwało połączenie tylko zniknęło wszystko tak jakby ktoś wyjął kartę z laptopa. Próbowałam już wszystkich porad z neta: instalowanie nowych i starych sterowników, rozwiązywanie problemów, instalacja karty od nowa, naprawianie urządzeń, grzebanie w rejestrze. Na lapku się świeci dioda blutooth, ale komputer się zachowuje jakby ten bluetooth zniknął całkowicie :/
#pytanie #pytaniedoeksperta
#pytanie #pytaniedoeksperta
- 0
@nomorelife: a gdzie w biosie to sprawdzić? Bo mam jakiś biedny ten bios i nie widzę nigdzie takich opcji
- 2
@cactuslemon: @shadow_hunter: dzięki, Mireczek @nomorelife pomógł znaleźć rozwiązanie.
Jakby ktoś miał podobny problem; wygląda na to, że wczorajsza aktualizacja win10 coz zrypała, bo po cofnięciu aktualizacji i zainstalowaniu jej od nowa się naprawiło :)
Jakby ktoś miał podobny problem; wygląda na to, że wczorajsza aktualizacja win10 coz zrypała, bo po cofnięciu aktualizacji i zainstalowaniu jej od nowa się naprawiło :)
Doradź ktoś! Mam 2 problemy zdrowotne - a budżet na razie na 1 xD Co na początku lepiej załatwić - okulary na astygmatyzm cylindry -1 czy wizyta u ortodonty i ogarnięcie aparatu na zęby bo strasznie zgrzytam zębami, ogólnie nie mogę znaleźć miejsca na nie i codziennie boli mnie szczęka.
Zastanawiam się, co w pierwszej kolejności najlepiej załatwić a co odwlec w czasie na 2-3 miesiące.
#pomocy #pomoc
Zastanawiam się, co w pierwszej kolejności najlepiej załatwić a co odwlec w czasie na 2-3 miesiące.
#pomocy #pomoc
@Destruktor01: oczy pierwsze
@Destruktor01: okulary
https://www.wykop.pl/wpis/38688769
Astygmatyzm to nic nie wielkiego, i nie trzeba dopłacać.
https://www.wykop.pl/wpis/38688769
Astygmatyzm to nic nie wielkiego, i nie trzeba dopłacać.
Mirki przy przełożony może przesunąć kogoś na inne stanowisko pracy bez zgody pracownika który określił się ze chce zostać na swoim stanowisku pracy ? I przyłożony znalazł już kogoś na miejsce tego pracownika i na sile przesuwa na inne stanowisko układając grafik, ponadto stanowisko ma więcej zobowiązań do pracodawcy a pieniądze takie same jak na niższym szczeblu ? Co robić w takiej sytuacji ?
#rozowypasek #pomocy #prawopracy
#rozowypasek #pomocy #prawopracy
Mirki, spotkaliście się z odmową gwarancji z powodu wykrycia w telefonie cieczy mimo że papierek przy slocie SIM jest biały, a nie różowy?
Pacjent Huawei Mate 20 Pro (to była już trzecia jego wizyta w serwisie od 2019 r.) z objawami gubienia sygnału na obu kartach sim od około 3 miesięcy, a ostatnio wyłączył się w nocy i nie chciał wstać (ładowarka pokazywała 0.00A). Oddałem go do serwisu Huawei na Siennej 39
Pacjent Huawei Mate 20 Pro (to była już trzecia jego wizyta w serwisie od 2019 r.) z objawami gubienia sygnału na obu kartach sim od około 3 miesięcy, a ostatnio wyłączył się w nocy i nie chciał wstać (ładowarka pokazywała 0.00A). Oddałem go do serwisu Huawei na Siennej 39
źródło: comment_165809493021VosTYmGjYRMxdQucb6Df.jpg
PobierzMożna jakoś pomóc komuś kto zostawił przed blokiem samochód na światłach?
Już lekko przygasają. W bloku 200 mieszkań, nie mam pomysłu.
#motoryzacja #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta
Już lekko przygasają. W bloku 200 mieszkań, nie mam pomysłu.
#motoryzacja #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta
@bizonsky: alarm wywołaj
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Znacie jakiś sklep, albo sprawdzoną osobę, która robi ręcznie robione kubki? Przed chwilą stłukłem różowej taki ładny duży kubek w kształcie skrzynki pocztowej i widzę, że w empiku już jest niedostępny ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tylko nie chodzi mi o własny nadruk tylko też o inny kształt.
#pomocy #kiciochpyta #pytanie #rekodzielo
#pomocy #kiciochpyta #pytanie #rekodzielo
@masakraman: ende ceramics
konto usunięte via Android
- 0
Siema Mirki, zgubiłem w trawie ostatnio srebrny krzyżyk. Sądziłem, że będę go widział i spokojnie go sobie znajdę, lecz nie mogę znaleźć go, w związku z tym pożyczyłem od znajomego wykrywacz garrett ace 250. Czy ktoś wie jakie ustawienia będą najlepsze?
#wykrywaczmetalu #pomocy #pytanie
#wykrywaczmetalu #pomocy #pytanie
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@BenY_Zezik: W tym wykrywaczu jedyne ustawienie to dyskryminacja. Najlepiej ustawić na 0 (tak, żeby wszystkie kwadraciki u góry były). Potem zostaje masa kopania praktycznie wszystkiego.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Czerwony_jak_WIG20: pomoc to musisz znaleźć u specjalisty, a nie na wykopie
@Czerwony_jak_WIG20 mnie bawi
- 0
@Wejszlo: @wielkidorado: nieeeee wymyślą mi testy jakieś i będę musiał na mrozie wystawać w kolejkach po kilka dni zanim dadzą chłopu pastylkę
- 0
@Wejszlo: @wielkidorado: a wirusowe nie rozkładają dłużej wlasnie?


























