Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Marvel7: albo z basewin.pl
- 0
@Odczuwam_Dysonans: nie działa chyba mam spier$olony laptop bo sterowiki nie działają
- 2
No ale to chyba nie wina kabla, skoro pad się świeci?
@Brzuchol00: może być że kabel tylko ładuje kontroler, a nie przesyła danych
- 1
@Brzuchol00: Nie wszystkie kable przesyłają dane, niektóre tylko zasilają.
konto usunięte via iOS
- 0
Mirki budowlane, chce pomalować boazerie (XD) w mieszkaniu, czy ja muszę użyć do tego farby do drewna, czy mogę takiej do ściany?
Te do drewna maja brzydkie kolory i droższe są, a ja to taki remont po kosztach bym chciała zrobić, ale żeby to się nie r-------o za szybko (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#remontujzwykopem #remont #kiciochpyta #pomocy
Te do drewna maja brzydkie kolory i droższe są, a ja to taki remont po kosztach bym chciała zrobić, ale żeby to się nie r-------o za szybko (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#remontujzwykopem #remont #kiciochpyta #pomocy
- 1
@kocham_wykopka: farby takie na ścianę to farby akrylowe. Można nimi spokojnie malować drewno bo takie farby "do drewna" w puszkach to tak samo wodne akrylowe
Pamiętaj tylko że jak masz no lakierowaną to najpierw musisz się pozbyć tego lakieru, a jak malowaną to zmatowic
Pamiętaj tylko że jak masz no lakierowaną to najpierw musisz się pozbyć tego lakieru, a jak malowaną to zmatowic
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
władował mi się ktoś na fb a nie mam już tamtego numeru da się jakoś konto odzyskać? może sami odblokują?
#pytaniedoeksperta #pytanie #facebook #socialmedia #pomocy #kiciochpyta
#pytaniedoeksperta #pytanie #facebook #socialmedia #pomocy #kiciochpyta
źródło: comment_16591766215eyX5M8ZAHzWwW5cLiaL38.jpg
Pobierz#pomocy czym czym różnią się Kärcher SE 6.100 i Kärcher SE 5.100 bo jak na razie nie widzę żadnej różnicy oprócz ceny i koloru. Waga tez różni się nieznacznie. Warto dopłacić? #pytanie #karcher #odkurzacz #odkurzacze
- 1
@1989: Według strony producenta to srebrny ma ssawkę do tapicerki i 1 szt. papierowej torebki filtracyjnej a żółty nie: https://www.kaercher.com/pl/porownanie-produktow.html?compare=10193404-10193407
#anonimowemirkowyznania
Czesc,
w zasadzie, poza tym, ze we wtorek mam umowiona wizyte u prawnika, to troche nie wiem co robic, moze tutaj ktos mi doradzi :/
Mam konflikt z sasiadami od jakiegos czasu, w zasadzie moze nikt nie uwierzy, ale tylko i wylacznie dlatego, ze bylem przeciwko jednej z uchwal, na ktorej im zalezalo a dla mnie ona byla mocno szkodliwa. Od tego czasu "dzien dobry" nie mowili ale byl spokoj. Sytuacja
Czesc,
w zasadzie, poza tym, ze we wtorek mam umowiona wizyte u prawnika, to troche nie wiem co robic, moze tutaj ktos mi doradzi :/
Mam konflikt z sasiadami od jakiegos czasu, w zasadzie moze nikt nie uwierzy, ale tylko i wylacznie dlatego, ze bylem przeciwko jednej z uchwal, na ktorej im zalezalo a dla mnie ona byla mocno szkodliwa. Od tego czasu "dzien dobry" nie mowili ale byl spokoj. Sytuacja
- 3
@S_____: Nic z tego. Badanie na wario może być przeprowadzone wyłącznie za zgodą osoby badanej. Jednocześnie nie ma wartości dowodowej, a jedynie stanowi wskazówkę. (art. 192a kpk)
- 1
@dr3vil @Njeworski @S_____
W maju miałem w rękach akta sprawy o morderstwo, gdzie oskarżony (później skazany, wspólnie z 4 innymi osobami) wnioskował o przebadanie go przez biegłego na wario, twierdząc, że on nie brał w tym udziału. Sąd nie zgodził się. Po tym jak został prawomocnie skazany, w zakładzie karnym, działając ze swoim obrońcą zlecił i poddał się badaniu. Celem było wznowienie procesu. Biegły opisał badanie stwierdzając, że nie
W maju miałem w rękach akta sprawy o morderstwo, gdzie oskarżony (później skazany, wspólnie z 4 innymi osobami) wnioskował o przebadanie go przez biegłego na wario, twierdząc, że on nie brał w tym udziału. Sąd nie zgodził się. Po tym jak został prawomocnie skazany, w zakładzie karnym, działając ze swoim obrońcą zlecił i poddał się badaniu. Celem było wznowienie procesu. Biegły opisał badanie stwierdzając, że nie
Mirki pomocy, szukam wideo które kiedyś było na wykopie, gdzie jakiś ziomek z Europy wschodniej miał wiadomość do zachodniego świata odnośnie rasizmu, ze my tak naprawdę nienawidzimy przede wszystkim siebie i mamy w dupie to że gdzieś w USA było niewolnictwo czy kolonie.
#pomocy #pytanie #rasizm #4konserwy #neuropa
#pomocy #pytanie #rasizm #4konserwy #neuropa
- 1
Zna ktoś sposób jak odpalić #stronghold #crusader w rozdzielczości ultrawide 3440x1440 (proporcje 21:9)?
#gry #staregry #strongholdcrusader #kiciochpyta #pomocy
#gry #staregry #strongholdcrusader #kiciochpyta #pomocy
#anonimowemirkowyznania
Mirunie #pomocy.
Od 3 lat leczę się na #depresja i #nerwica u #psychiatra biore regularnie leki #duloksetyna i #pregabalina
Mam #psychiatra na nfz, ale jest na urlopie a ja przechodzę delikatnie rzecz ujmując załamanie nerwowe :<
Obecna praca doprowadziła mnie na skraj wyczerpania. Byłam na urlopie, ale wróciłam, i po 1 dniu wszystko wróciło.
Poleccie proszę lekarza
Mirunie #pomocy.
Od 3 lat leczę się na #depresja i #nerwica u #psychiatra biore regularnie leki #duloksetyna i #pregabalina
Mam #psychiatra na nfz, ale jest na urlopie a ja przechodzę delikatnie rzecz ujmując załamanie nerwowe :<
Obecna praca doprowadziła mnie na skraj wyczerpania. Byłam na urlopie, ale wróciłam, i po 1 dniu wszystko wróciło.
Poleccie proszę lekarza
@Ziomek420: Waliłem u niego l4 przez jakieś 4 miesiące, bez problemu bez żadnych pytań mówisz mu ze chcesz l4 to wystawia na 3tyg i zaprasza po kolejne jak się skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kurde Mirki,
Mam ogromny problem z ciągotą do słodyczy. Ciągle chce mi się czegoś słodkiego. Czasami mam takie napady że zjem całą tabliczkę czekolady. Ale dosłownie mnie nosi czasami żeby jeść słodkie. Chciałabym bardzo zmienić nawyki żywieniowe i zrzucić jakieś 3kg, ale nie mogę. Czasami po całym dniu starań w kwestii odżywiania potrafię wszystko zepsuć jakimiś słodyczami właśnie.
Jest jakiś sposób na to żeby się z tym uporać? Może ktoś z was
Mam ogromny problem z ciągotą do słodyczy. Ciągle chce mi się czegoś słodkiego. Czasami mam takie napady że zjem całą tabliczkę czekolady. Ale dosłownie mnie nosi czasami żeby jeść słodkie. Chciałabym bardzo zmienić nawyki żywieniowe i zrzucić jakieś 3kg, ale nie mogę. Czasami po całym dniu starań w kwestii odżywiania potrafię wszystko zepsuć jakimiś słodyczami właśnie.
Jest jakiś sposób na to żeby się z tym uporać? Może ktoś z was
źródło: comment_1659031801BFk24otljT9hvIgOIeKWAq.jpg
Pobierz@Amestris: nie przejmować sie o zaczac wyznawać #bodypositive
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
@wypokowy_expert: można to jakoś sprawdzić domowym sposobem zanim naciągną mnie na kasę?
Mirki, chce skorzystać z usługi Znany Lekarz Opieka. Strona www przekierowuje mnie do aplikacji, która mam zainstalowana. Po kliknięciu w przekierowanie otwiera się aplikacja i nic się nie dzieje. Przeklikałem wszystko, próbowałem reinstalacji itd. Nic. Ktoś wie jak skorzystać z tego pakietu?
#znanylekarz #medycyna #pomocy #erecepta #lekarz
#znanylekarz #medycyna #pomocy #erecepta #lekarz
Pomocy!
Czy ktoś miał z was krwiaka przegrody nosowej po septoplastyce i jeśli tak to po jakim on się wchłonął?
Ja już 10 dzień po zabiegu i nie chce ustąpić.
Mozecie też napisać o leczeniu jakie zastosował lekarz.
#laryngologia #laryngolog #medycyna #septoplastyka #przegrodanosowa #pomocy
Czy ktoś miał z was krwiaka przegrody nosowej po septoplastyce i jeśli tak to po jakim on się wchłonął?
Ja już 10 dzień po zabiegu i nie chce ustąpić.
Mozecie też napisać o leczeniu jakie zastosował lekarz.
#laryngologia #laryngolog #medycyna #septoplastyka #przegrodanosowa #pomocy
- 0
@Studento4444: byles z tym krwiakiem u lekarza ktory operowal?
- 0
@Strahl: Tak, cały czas jestem u niego pod kontrolą.
Leczenie wygląda tak że nacina on tego krwiaka i robi drenaż krwi wsadzając tamponade do nosa.
Po 24 lub 48 godzinach ususwa ja i sprawdza czy krwiak się zrobił od nowa i niestety cały czas tam jest jak do tej pory.
Międzyczasie biorę antybiotyk.
Leczenie wygląda tak że nacina on tego krwiaka i robi drenaż krwi wsadzając tamponade do nosa.
Po 24 lub 48 godzinach ususwa ja i sprawdza czy krwiak się zrobił od nowa i niestety cały czas tam jest jak do tej pory.
Międzyczasie biorę antybiotyk.
Hej, potrzebuję #pomocy z drukarką HP LaserJet MFP M28w.
Zaczęła drukować paski albo całe strony zaczernione, do tego przy jej pracy słychać głośne klikanie (jakby coś co się obraca haczyło o coś innego?), ostatnio też nie chce połykać kartek tak jak powinna.
Serwis HP po "diagnozie telefonicznej" stwierdził że pewnie bęben się zużył i mam sobie go sama wymienić, bo im się nie chce zajmować takimi pierdołami
...
TYLKO JAK SIĘ WYJMUJE BĘBEN?!
Zaczęła drukować paski albo całe strony zaczernione, do tego przy jej pracy słychać głośne klikanie (jakby coś co się obraca haczyło o coś innego?), ostatnio też nie chce połykać kartek tak jak powinna.
Serwis HP po "diagnozie telefonicznej" stwierdził że pewnie bęben się zużył i mam sobie go sama wymienić, bo im się nie chce zajmować takimi pierdołami
...
TYLKO JAK SIĘ WYJMUJE BĘBEN?!
źródło: comment_1658913587DExMokSvKTwZERNDGp5pet.jpg
Pobierz@marek-sisey-tymoszczuk: @strach_na_wroble: xD jak wy dajecie sobie radę w życiu xD
Z tego co widzę to tam jest toner 44A który jest jedną częścią wraz z bębnem :) jak go odwrócisz do góry kołami to tam taki walec błyszczący będzie przez całą długość tonera jak jest porysowany to cały toner wraz z bębnem do wymiany.
A papier pobiera ujowo bo pewnie rolki uwalone co widać po syfie w
Z tego co widzę to tam jest toner 44A który jest jedną częścią wraz z bębnem :) jak go odwrócisz do góry kołami to tam taki walec błyszczący będzie przez całą długość tonera jak jest porysowany to cały toner wraz z bębnem do wymiany.
A papier pobiera ujowo bo pewnie rolki uwalone co widać po syfie w
źródło: comment_1658918848F9cM07iZX37blgY2zYvDrn.jpg
Pobierz@marek-sisey-tymoszczuk: 90 % laserówek HP ma bęben razem z tonerem. Inni producenci w 90% mają toner i bęben jako osobna część :)
- 2
Czytuję sobie czasami przygody @Zarzutkkake... i wygląda na to że sam będę musiał jakimś cudem takiego egzorcystę od #elektryka w #krakow znaleźć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam dom z dość starą instalacją, poprowadzoną bez ładu i składu, bez różnicówek (tam gdzie była przerabiana instalacja, różnicówka jest).
Generalnie podzielone wszystko na główne mieszkanie, dolne mieszkanie, piwnicę, kredens (tak, elektryk nagle miał fantazję i jedną ścianę salonu gdzie
Mam dom z dość starą instalacją, poprowadzoną bez ładu i składu, bez różnicówek (tam gdzie była przerabiana instalacja, różnicówka jest).
Generalnie podzielone wszystko na główne mieszkanie, dolne mieszkanie, piwnicę, kredens (tak, elektryk nagle miał fantazję i jedną ścianę salonu gdzie
źródło: comment_1658913122PxfOCcNznzUQsgkMS196oL.jpg
Pobierz- 3
Co mnie zastanawia - na odłączonym już obwodzie sprawdziłem sobie jak wygląda oporność miedzy L i N... i wszędzie pokazuje jakieś 300-400 Ω. Przy braku jakichkolwiek odbiorników! Czyli chyba ewidentnie jest coś na rzeczy... dobrze rozumuję?
@enron: A nie masz przypadkiem gdzieś ochronnika przed przepięciami (np. w jakiejś listwie, urządzeniu podpiętym na stałe)? Lub nie masz przypadkiem gdzieś łączników z podświetleniem?
@enron: Z doświadczenia Ci powiem, że chłopaki wyżej mają rację. Czeka Cię dużo roboty z rozpinaniem tego. Dla pewności sprawdź jeszcze fazę i N do PE, żeby tam jakichś jaj nie było, bo 300-400Ohm to mogą być jakieś lampy
- 0
Mirki, rozmroziłem zamrażarkę, której się nie rozmraża (niedomknięte drzwi były, wszystko szlag trafił to wyłączyłem z prądu, umyłem przy okazji itd.). No i z tyłu (na fotce po prawej) znalazłem jakąś wodę - wygląda, że jest tam "by design", ale z tego co w necie znalazłem - to taki zbiornik zazwyczaj jest nad tym czymś po lewej stronie i niektórzy piszą o łatwym wyciąganiu i czyszczeniu tego. A u mnie jest zamocowane
źródło: comment_16588573936Qxa4DtpVs1wTv4LX5ePqm.jpg
PobierzPomocy od kilku dni mi wywalalo kompa a dzisiaj sie nawet nie odpala jak klikam guzik to tylko wiatraki zwykle 2 lampki na slotach ram które są zajęte z 4 i lampka na gpu ale już wiatraki i ledy z gpu i cpu nie działa a jak klikam guzik power on off to już się nie wyłącza co mogło się z----c i jak naprawić help plix
#pomocy #komputery
#pomocy #komputery


























Nie ma ktos win7 bootowalnego na pendrivie?
Stawiam 4 paka/dobra czekolade
Mam dostep tylko do Maca i nie ukrywam ze mnie w-----a obsluga go (dziewczyna dostala pare dni temu i nie moge sie z nim dogadac).