via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szalom Mirosławy. Czy byłby ktoś w stanie z #android mi pomóc i ściągnac, potem wrzucić na jakiś hosting pewna apke że sklepu play proszę? Huawei here więc mam zablokowany dostęp a przeszukałem kilka stron i nie znalazłem apk tej aplikacji, niszowa branżowa apka więc ciężko znaleźć lub jestem tłukiem. Potrzebna mi apka do pracy, tzn ułatwi mi życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kiciochpyta #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przez przypadek jakimś potężnym kablem od płyty głównej zahaczyłem o wejście z 20 kolcami, takie :::::::::: i jeden wystający kolec przechylił się na bok, da się coś z tym zrobić? xD Nie mam zdjęcia bo na chwilę obecną nie mam czym zrobić, ale załączam obrazek z internetu. Myślałem, że dam sobie radę łożyć kompa, a póki co mam ochotę go w-----ć, bo nie ogarniam tego ( ͡° ʖ̯ ͡°
O.....i - Przez przypadek jakimś potężnym kablem od płyty głównej zahaczyłem o wejści...

źródło: comment_1659807453KbxNR53KV9ZpXgHwb3PlYn.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elko, potrzebuję pomocy w uruchomieniu AC Valhalla. Mianowicie po kliknięciu na launcher proces w ogóle nie startuje, wszystkie sterowniki zaktualizowane, windows 11, próbowałem odpalać w trybie zgodności, z uprawnieniami admina itd. Mam wersję z Ubi store, próbowałem też wersji Skidrow czy wersji portable z tpb. We wszystkich przypadkach taki sam efekt.

#programista15k #pomocy #komputery #gry #kiciochpyta #serwispc #it
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thewickerman88: Drugie podejscie, za pierwszym razem odrzuciła mnie wielkość i monotonność świata. Ale teraz jakos mam ochotę się wciągnąć w ten setting. Odyssey miało przyjemny świat który fajnie się oglądało ale setting głównego bohatera do mnie nie trafia
  • Odpowiedz
Mirki, pomóżcie mi rozwiązać zagadkę. Od jakiegoś czasu zauważyłem na zwłaszcza ciemnych koszulkach z lewej lub prawej strony białe kreski, takie smugi. Występują w tych samych miejscach. Po śledztwie uznałem, że to wina pralki - uznałem, że nie płucze do końca.

Ale przedwczoraj zakupiłem dwie koszulki, które złożyłem i włożyłem do szafki. Rano ubieram jedną - te same białe smugi na prawym boku, dokładnie w tym samym miejscu. O co tu chodzi?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, wiecie może czy jest gdzieś w #krakow szansa dostać się teraz w miarę szybko do laryngologa, albo czy na jakimś #sor przyjmuje nie ma długich kolejek?

W szpitalu na Prokocimiu bardzo długi czas oczekiwania a ucho boli nieznośnie

#kiciochpyta #pytanie #szpital #pomocy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@strachus: świąteczna i nocną opiekę przejęły sory, tak że zostaje Ci to, na stronie małopolskie
Oddziału NFZ było dokładne info w tej kwestii. Ale ze to pikuś przy innych urazach to się nastaw na to, że będziesz zielony i będziesz czekać aż załatwią pilniejszych pacjentów. I się nie wkurzaj, tylko ciesz, że nie jesteś pilniejszy.
  • Odpowiedz
@strachus: weź wodę, coś do jedzenia i śmigaj do kolejeczki ;) Może akurat trafisz, że nie będzie tłumu, chociaż fakt, że pora jest kiepskawa. Zwróć uwagę czy nie ma osobnego wejścia dla nocnej opieki - w Narutowiczu tak jest, ale ostatecznie i tak trafia się do gabinetu na triage (właśnie ta segregacja i nadanie kolorku zależnie od tego co się dzieje), a potem dalej. Rzecz jest w tym, że czerwoni
  • Odpowiedz
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
kropelka i zapalniczka zadziałała, dzięki! a co do wymiany oprawek nigdzie nie zmarzłem tych lub innych o rym samych wymiarach niestety
  • Odpowiedz
Murki, jaka jest szansa że padła karta graficzna w laptopie? Grafika to GeForce 2060 i co się dzieje:

1. Na zmianę pojawia się kod 43 w menedżerze urządzeń.
2. Wywala bsoda (system thread exception not handled - Nvlddmkm.sys) przy próbie instalacji sterownika (przez GeForce Exp, ręcznie i w menedżerze)
3. Nie odpala się Nvidia control panel
4. Raz udało się wgrać czysty sterownik (bez sterownika dźwięku HD i USBC) ale po czasie wywaliło bsoda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lena93: No to organizm po przegrzaniu zareagował na zimny prysznic szokiem. Jak się przegrzewasz to pamiętaj - NIE zimny prysznic, najpierw posiedzieć w cieniu, ostudzić się, no ale dobrze słyszeć, że już lepiej. Pamiętaj o wodzie i nie wystawiaj się na pełne słońce przez najbliższych kilka dni, no i też nie przeciążaj się.
  • Odpowiedz
Czy mimo wszystko mogło mnie to na tyle kopnąć?


@Lena93: Mogło.

Oby nie ale może być ci teraz jeszcze zimno. To też reakcja na przegrzanie organizmu.

Nie zażywaj środków przeciwbólowych. Jutro powinno być lepiej.
  • Odpowiedz
Mam #xiaomi 11t pro #android i zdarza mu się, że sobie gubi dźwięki zarówno połączeń, smsów jak i maila. Jakiś magiczny sposób by to naprawić? Co gorsza jak ustawię sobie dźwięk smsa, to czasem jest od razu, czasem po 5 ustawieniu. Reset telefonu nic nie daje. Ktoś też tak ma?
#pomocy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od wczoraj ~15:00 do chwili obecnej ciągle rzygam, nie przespałem nocy, boli mnie głowa, mam 38° gorączki i jestem turbo słaby, po wstaniu z łóżka ledwo co stoje na nogach.

Macie jakieś sposoby na rzyganie? Można pić wodę gazowaną?

Dodam, że 5 dni temu kąpałem się w jeziorze no i woda wleciała mi do nosa i teraz mam schize że to neglerioza i za 3 dni umre.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy lodówka z kostkarką ma wbudowaną pompkę do pobierania wody, czy jednak ta lodówka musi być podłączona do bieżącej wody pod ciśnieniem?
Zastanawiam się, czy mógłbym zwyczajnie dać rurkę do baniaka 19 litrowego z wodą, która będzie schowana w szafie. Niestety nie mam fizycznej możliwości podłączenia lodówki do bieżącej wody ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chodzi mi o lodówkę z Samsunga

https://www.mediaexpert.pl/agd/lodowki-i-zamrazarki/lodowki/lodowka-samsung-rs65r54112c-side-by-side-kostkarka?gclid=Cj0KCQjwuaiXBhCCARIsAKZLt3nvfhsp2ifKvOxQgN1Su6SwPYTwclolA4vAb2GgqarqE6Ep2ppjWYoaAl3JEALw_wcB

#pomocy #kiciochpyta #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach