Szalom Mirosławy. Czy byłby ktoś w stanie z #android mi pomóc i ściągnac, potem wrzucić na jakiś hosting pewna apke że sklepu play proszę? Huawei here więc mam zablokowany dostęp a przeszukałem kilka stron i nie znalazłem apk tej aplikacji, niszowa branżowa apka więc ciężko znaleźć lub jestem tłukiem. Potrzebna mi apka do pracy, tzn ułatwi mi życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kiciochpyta #
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Czelsiak
via Wykop Mobilny (Android)- 0

cukru
via Wykop Mobilny (Android)- 1
@Czelsiak: Zainstaluj Aurora Store I bzikaj.

Czelsiak
- 1
@cukru: dziękuję krulu złoty!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
19
Afera literacka! Znane wydawnictwo nie płaci autorom, prośba o nagłośnienie!

Znane w grozowym światku wydawnictwo winne jest pieniądze autorom. Być może nagłośnienie sprawy jakoś wpłynie na postawę wydawcy, a przynajmniej uchroni innych przed potencjalnym niebezpieczeństwem.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#wroclaw #akwarystyka #zwierzeta #afera #pomocy
Moja dobra koleżanka od wspólnych psich spacerów właśnie mi podesłała zdjęcia z pewnego wrocławskiego sklepu zoologicznego. Imo okrutne tak trzymać ryby, czy to w ogóle legalne? Gdzie można zgłosić, co robić?
Moja dobra koleżanka od wspólnych psich spacerów właśnie mi podesłała zdjęcia z pewnego wrocławskiego sklepu zoologicznego. Imo okrutne tak trzymać ryby, czy to w ogóle legalne? Gdzie można zgłosić, co robić?
źródło: comment_1659859854BD3H714um961hKo78yNuph.jpg
Pobierz@Mroczny_Piskacz może niech zajmie się wyprowadzaniem tych rybek na spacery
- 502
Imo okrutne tak trzymać ryby
@Mroczny_Piskacz: okrutne to jest trzymanie ludzi w mieszkaniu 50 m2 które na dodatek muszą kupić za ponad pół miliona.
Przez przypadek jakimś potężnym kablem od płyty głównej zahaczyłem o wejście z 20 kolcami, takie :::::::::: i jeden wystający kolec przechylił się na bok, da się coś z tym zrobić? xD Nie mam zdjęcia bo na chwilę obecną nie mam czym zrobić, ale załączam obrazek z internetu. Myślałem, że dam sobie radę łożyć kompa, a póki co mam ochotę go w-----ć, bo nie ogarniam tego ( ͡° ʖ̯ ͡°
źródło: comment_1659807453KbxNR53KV9ZpXgHwb3PlYn.jpg
PobierzNajlepiej coś na wzór igły - jakaś mała rurka. A jak się nie styka z innymi i nie robi nic ciekawego to sam nie odpadnie.
@Onii-chan-san_Senpai: starym, pustym wkładem od długopisu to wyprostujesz. Wkładasz wkład czystym otworem na wygięty pin i delikatnie prostujesz.
Elko, potrzebuję pomocy w uruchomieniu AC Valhalla. Mianowicie po kliknięciu na launcher proces w ogóle nie startuje, wszystkie sterowniki zaktualizowane, windows 11, próbowałem odpalać w trybie zgodności, z uprawnieniami admina itd. Mam wersję z Ubi store, próbowałem też wersji Skidrow czy wersji portable z tpb. We wszystkich przypadkach taki sam efekt.
#programista15k #pomocy #komputery #gry #kiciochpyta #serwispc #it
#programista15k #pomocy #komputery #gry #kiciochpyta #serwispc #it
- 2
- 2
@thewickerman88: Drugie podejscie, za pierwszym razem odrzuciła mnie wielkość i monotonność świata. Ale teraz jakos mam ochotę się wciągnąć w ten setting. Odyssey miało przyjemny świat który fajnie się oglądało ale setting głównego bohatera do mnie nie trafia
Mirki, pomóżcie mi rozwiązać zagadkę. Od jakiegoś czasu zauważyłem na zwłaszcza ciemnych koszulkach z lewej lub prawej strony białe kreski, takie smugi. Występują w tych samych miejscach. Po śledztwie uznałem, że to wina pralki - uznałem, że nie płucze do końca.
Ale przedwczoraj zakupiłem dwie koszulki, które złożyłem i włożyłem do szafki. Rano ubieram jedną - te same białe smugi na prawym boku, dokładnie w tym samym miejscu. O co tu chodzi?
Ale przedwczoraj zakupiłem dwie koszulki, które złożyłem i włożyłem do szafki. Rano ubieram jedną - te same białe smugi na prawym boku, dokładnie w tym samym miejscu. O co tu chodzi?
@Vavali antyperspirant w sztyfcie, albo w kulce.
@strachus: świąteczna i nocną opiekę przejęły sory, tak że zostaje Ci to, na stronie małopolskie
Oddziału NFZ było dokładne info w tej kwestii. Ale ze to pikuś przy innych urazach to się nastaw na to, że będziesz zielony i będziesz czekać aż załatwią pilniejszych pacjentów. I się nie wkurzaj, tylko ciesz, że nie jesteś pilniejszy.
Oddziału NFZ było dokładne info w tej kwestii. Ale ze to pikuś przy innych urazach to się nastaw na to, że będziesz zielony i będziesz czekać aż załatwią pilniejszych pacjentów. I się nie wkurzaj, tylko ciesz, że nie jesteś pilniejszy.
@strachus: weź wodę, coś do jedzenia i śmigaj do kolejeczki ;) Może akurat trafisz, że nie będzie tłumu, chociaż fakt, że pora jest kiepskawa. Zwróć uwagę czy nie ma osobnego wejścia dla nocnej opieki - w Narutowiczu tak jest, ale ostatecznie i tak trafia się do gabinetu na triage (właśnie ta segregacja i nadanie kolorku zależnie od tego co się dzieje), a potem dalej. Rzecz jest w tym, że czerwoni
konto usunięte via iOS
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Nic nie oferuje, chciałabym żeby ktoś dla przyjemności wydał na mnie pieniądze (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 2
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Dla mnie byłby to interes życia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
co ja mam z tym zrobić? niechcący się na nie położyłem. skręciłem i niby działają, ale teraz widzę pęknięcie #okulary #pomocy #okulista #okulistyka #optyk
źródło: comment_1659697328nOAtYY29xGCtiiIxVq8blh.jpg
Pobierz@kapi3511: Wymienić oprawki
- 0
kropelka i zapalniczka zadziałała, dzięki! a co do wymiany oprawek nigdzie nie zmarzłem tych lub innych o rym samych wymiarach niestety
Murki, jaka jest szansa że padła karta graficzna w laptopie? Grafika to GeForce 2060 i co się dzieje:
1. Na zmianę pojawia się kod 43 w menedżerze urządzeń.
2. Wywala bsoda (system thread exception not handled - Nvlddmkm.sys) przy próbie instalacji sterownika (przez GeForce Exp, ręcznie i w menedżerze)
3. Nie odpala się Nvidia control panel
4. Raz udało się wgrać czysty sterownik (bez sterownika dźwięku HD i USBC) ale po czasie wywaliło bsoda
1. Na zmianę pojawia się kod 43 w menedżerze urządzeń.
2. Wywala bsoda (system thread exception not handled - Nvlddmkm.sys) przy próbie instalacji sterownika (przez GeForce Exp, ręcznie i w menedżerze)
3. Nie odpala się Nvidia control panel
4. Raz udało się wgrać czysty sterownik (bez sterownika dźwięku HD i USBC) ale po czasie wywaliło bsoda
@ciemny_kolor: karta padła, ewentualnie któryś vram. O ile laptop ma gwarancję to oddać
- 0
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Lena93: No to organizm po przegrzaniu zareagował na zimny prysznic szokiem. Jak się przegrzewasz to pamiętaj - NIE zimny prysznic, najpierw posiedzieć w cieniu, ostudzić się, no ale dobrze słyszeć, że już lepiej. Pamiętaj o wodzie i nie wystawiaj się na pełne słońce przez najbliższych kilka dni, no i też nie przeciążaj się.
- 3
Czy mimo wszystko mogło mnie to na tyle kopnąć?
@Lena93: Mogło.
Oby nie ale może być ci teraz jeszcze zimno. To też reakcja na przegrzanie organizmu.
Nie zażywaj środków przeciwbólowych. Jutro powinno być lepiej.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@teusz88: Może Na Skrzydłach? W kategorii rodzinnych gier jest najwyżej w rankingu BGG. Nie wiem, czy tematyka podejdzie.
Od wczoraj ~15:00 do chwili obecnej ciągle rzygam, nie przespałem nocy, boli mnie głowa, mam 38° gorączki i jestem turbo słaby, po wstaniu z łóżka ledwo co stoje na nogach.
Macie jakieś sposoby na rzyganie? Można pić wodę gazowaną?
Dodam, że 5 dni temu kąpałem się w jeziorze no i woda wleciała mi do nosa i teraz mam schize że to neglerioza i za 3 dni umre.
Macie jakieś sposoby na rzyganie? Można pić wodę gazowaną?
Dodam, że 5 dni temu kąpałem się w jeziorze no i woda wleciała mi do nosa i teraz mam schize że to neglerioza i za 3 dni umre.
@serek_heterogenizowany: brzmi jak koronka.
A jeśli to neglerioza, to poczytamy o tobie w gazetach za dwa dni xd
A jeśli to neglerioza, to poczytamy o tobie w gazetach za dwa dni xd
@serek_heterogenizowany: Wal elektrolity z apteki byś dotrwał do poniedziałku i do lekarza POZ
Czy lodówka z kostkarką ma wbudowaną pompkę do pobierania wody, czy jednak ta lodówka musi być podłączona do bieżącej wody pod ciśnieniem?
Zastanawiam się, czy mógłbym zwyczajnie dać rurkę do baniaka 19 litrowego z wodą, która będzie schowana w szafie. Niestety nie mam fizycznej możliwości podłączenia lodówki do bieżącej wody ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chodzi mi o lodówkę z Samsunga
https://www.mediaexpert.pl/agd/lodowki-i-zamrazarki/lodowki/lodowka-samsung-rs65r54112c-side-by-side-kostkarka?gclid=Cj0KCQjwuaiXBhCCARIsAKZLt3nvfhsp2ifKvOxQgN1Su6SwPYTwclolA4vAb2GgqarqE6Ep2ppjWYoaAl3JEALw_wcB
#pomocy #kiciochpyta #
Zastanawiam się, czy mógłbym zwyczajnie dać rurkę do baniaka 19 litrowego z wodą, która będzie schowana w szafie. Niestety nie mam fizycznej możliwości podłączenia lodówki do bieżącej wody ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chodzi mi o lodówkę z Samsunga
https://www.mediaexpert.pl/agd/lodowki-i-zamrazarki/lodowki/lodowka-samsung-rs65r54112c-side-by-side-kostkarka?gclid=Cj0KCQjwuaiXBhCCARIsAKZLt3nvfhsp2ifKvOxQgN1Su6SwPYTwclolA4vAb2GgqarqE6Ep2ppjWYoaAl3JEALw_wcB
#pomocy #kiciochpyta #
- 0
@Optimus_Seba: jeśli to faktycznie jest pompka, to baniak wystarczy, ale mocno się obawiam, że to nie jest pompka, a elektrozawór.
- 1
@Optimus_Seba: przecież jest w instrukcji napisane że woda sieciowa musi być.
- 0
Działają wam płatności psc, bo nie moge nigdzie zapłacić, jak mnie przekierowuje na strone psc to mi się strona nie ładuje, co jest?
#paysafecard #pomocy #pytanie
#paysafecard #pomocy #pytanie
Jak przetlumaczyc napisy do bajki? Mam dwa sezony Szagmy, napisy tez, z tym ze po francusku. Chce zrobic tak zeby bylo fajnie i gdzies wrzucic
#napisy #niewiemjaktootagowac #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta
#napisy #niewiemjaktootagowac #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta
@extraordinary_seaman: subtitle translator wpisz w Google i jazda
- 1
@Hejter_666: kuwa jakie to proste bylo, ale i tak mi nie przyszlo do glowy xD dziekuje!!!































