OP: Poduszki finansowej brak bo wszystko rzuciłem w remont, teraz powoli odkładam znów, ok zarobki? Nie mówię że jestem tzw programistą za 10 czy 12k, jestem sobie pracownikiem firmy gdzie dostaje ok 4-5k w zależności od miesiąca.
Kiedyś wykop był lepszym miejscem bo byli tu normalni ludzie do rozmowy, zabawne jest to że nie znacie innej osoby a nazywacie ją oskarkiem, nie uważam się za niego bo ryj 5/10 czyli zwykły,
  • Odpowiedz
Jestem zły na siebie, bo wszedłem wczoraj na deskę z gwoździem, który wbił mi się w stopę. Po 3 godzinach oczekiwania na SORze na lekarza, ten rozciął mi na żywca ranę i wsadził sączek. Mija już ponad doba po tym zajściu a stopa mnie n------a tak mocno, że ała. Chodzić się nie da, k-----y dostaje leżąc w wyrku w domu. Nie mam czego ze sobą zrobić. Co mogę robić w lato siedząc
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chciałam wyjąć kwiatka z doniczki, zrobiłam to nad kiblem, kwiatek wpadł mi do kibla, chciałam wyjąć kijem, ale zamiast tego wpadł dalej i teraz kibel się zatkał, co robić?

#pytanie #hydraulika #pomocy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, piszę to w imieniu mojej dziewczyny, która ma problem z matką. Początkowo chciałem napisać z anonimowych, ale w sumie stwierdzam, że może być i tak.

Jak mogę pomóc mojej mamie która po wielu latach depresji jest teraz w ciężkim stanie psychicznym i fizycznym? Jest całkowicie pozbawiona uczuć, bez żadnych chęci by coś robić, totalnie obojętna. Bardzo się zaniedbała, prawie nic nie je przez co strasznie schudła oraz ledwo się rusza. Wiemy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Marekexp Nic nie zrobicie. Kazde zamiary samobójcze - od razu karetka. To jest jedyna podstawa by przez 10 dni wbrew woli hospitalizować pacjenta. Jest szansa że coś wtedy zaświta w głowie korzystnego.
Druga opcja - ubezwłasnowolnienie i podejmowanie decyzji w imieniu pacjenta, do czego pewnie nie ma podstaw.
A dla Was - psychoterapia już na tym etapie bo się wykończycie
  • Odpowiedz
#remontlazienki #remont #pomocy #remontujzwykopem
Cześć mam remont lazienki, wymiana wanny na prysznic, bateria umywalkowa w umywalce nie na ścianie. Hydraulik wykuł wymienił rurki itp. Została mi gola podloga w miejscu wanny chce to zalac zaprawa. Nie były skuwane wszystkie plytki tylko w miejscach potrzebnych pod podłączenia nowych rurek. I chciałam w całej łazience zrobić panele winylowe żeby było taniej niż plytki. Czy ktoś ma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć, dla syna mam laptopa z Windows 7, starszy model ale do podstawowej pracy czy gier wystarczy. Mam jednak problem, w przeglądarce #steam jak i w #chrome obraz wygląda następująco. Nie ma żadnych grafik, jest sam tekst. #opera normalnie wyświetla strony.

Ktoś może " #pomocy " znaleźć rozwiązanie?

#informatyka #komputery #przegladarki #internet

PS. Sorry za zdjęcie
mmaciek3905 - Cześć, dla syna mam laptopa z Windows 7, starszy model ale do podstawow...

źródło: comment_16601342622xYPW6lKfErYaGdpQwMRkT.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, problem mam. :( Mam iPhone 11. Zniknęły mi zdjęcia z telefonu od 8 sierpnia do 21 września 2020 roku. Nie wiem, jak długo nie mam ich na telefonie, ponieważ nie mam ich w albumie „ostatnio usunięte”. Podejrzewam, że dziecko mogło oglądać zdjęcia na telefonie i zaznaczyć dużo zdjęć i je usunąć. Nie mogę ich również znaleźć w iCloudzie, choć zdjęcia są codziennie synchronizowane. Czy jest jakaś szansa na ich odzyskanie? Baaaaaardzo
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam animacji, która leciała w telewizji w ~2010, prawdopodobnie w wieczorynce, o zwierzątkach mieszkających na drzewie, nie miała wielu odcinków, ale bardzo charakterystyczne postacie i klimatyczne intro i nie była produkcji polskiej i powstała w latach 90 albo 00
#animacja #kiciochpyta #pytanie #pomocy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szalom Mirosławy. Czy byłby ktoś w stanie z #android mi pomóc i ściągnac, potem wrzucić na jakiś hosting pewna apke że sklepu play proszę? Huawei here więc mam zablokowany dostęp a przeszukałem kilka stron i nie znalazłem apk tej aplikacji, niszowa branżowa apka więc ciężko znaleźć lub jestem tłukiem. Potrzebna mi apka do pracy, tzn ułatwi mi życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kiciochpyta #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach