Jestem zły na siebie, bo wszedłem wczoraj na deskę z gwoździem, który wbił mi się w stopę. Po 3 godzinach oczekiwania na SORze na lekarza, ten rozciął mi na żywca ranę i wsadził sączek. Mija już ponad doba po tym zajściu a stopa mnie n------a tak mocno, że ała. Chodzić się nie da, k-----y dostaje leżąc w wyrku w domu. Nie mam czego ze sobą zrobić. Co mogę robić w lato siedząc
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
chciałam wyjąć kwiatka z doniczki, zrobiłam to nad kiblem, kwiatek wpadł mi do kibla, chciałam wyjąć kijem, ale zamiast tego wpadł dalej i teraz kibel się zatkał, co robić?
#pytanie #hydraulika #pomocy
#pytanie #hydraulika #pomocy
- 0
Hej, piszę to w imieniu mojej dziewczyny, która ma problem z matką. Początkowo chciałem napisać z anonimowych, ale w sumie stwierdzam, że może być i tak.
Jak mogę pomóc mojej mamie która po wielu latach depresji jest teraz w ciężkim stanie psychicznym i fizycznym? Jest całkowicie pozbawiona uczuć, bez żadnych chęci by coś robić, totalnie obojętna. Bardzo się zaniedbała, prawie nic nie je przez co strasznie schudła oraz ledwo się rusza. Wiemy
Jak mogę pomóc mojej mamie która po wielu latach depresji jest teraz w ciężkim stanie psychicznym i fizycznym? Jest całkowicie pozbawiona uczuć, bez żadnych chęci by coś robić, totalnie obojętna. Bardzo się zaniedbała, prawie nic nie je przez co strasznie schudła oraz ledwo się rusza. Wiemy
- 3
@Marekexp: nic nie zrobi. Niech jej nie bierze do siebie. Czekać aż padnie z wycieńczenia i do szpitala.
@Marekexp Nic nie zrobicie. Kazde zamiary samobójcze - od razu karetka. To jest jedyna podstawa by przez 10 dni wbrew woli hospitalizować pacjenta. Jest szansa że coś wtedy zaświta w głowie korzystnego.
Druga opcja - ubezwłasnowolnienie i podejmowanie decyzji w imieniu pacjenta, do czego pewnie nie ma podstaw.
A dla Was - psychoterapia już na tym etapie bo się wykończycie
Druga opcja - ubezwłasnowolnienie i podejmowanie decyzji w imieniu pacjenta, do czego pewnie nie ma podstaw.
A dla Was - psychoterapia już na tym etapie bo się wykończycie
#remontlazienki #remont #pomocy #remontujzwykopem
Cześć mam remont lazienki, wymiana wanny na prysznic, bateria umywalkowa w umywalce nie na ścianie. Hydraulik wykuł wymienił rurki itp. Została mi gola podloga w miejscu wanny chce to zalac zaprawa. Nie były skuwane wszystkie plytki tylko w miejscach potrzebnych pod podłączenia nowych rurek. I chciałam w całej łazience zrobić panele winylowe żeby było taniej niż plytki. Czy ktoś ma
Cześć mam remont lazienki, wymiana wanny na prysznic, bateria umywalkowa w umywalce nie na ścianie. Hydraulik wykuł wymienił rurki itp. Została mi gola podloga w miejscu wanny chce to zalac zaprawa. Nie były skuwane wszystkie plytki tylko w miejscach potrzebnych pod podłączenia nowych rurek. I chciałam w całej łazience zrobić panele winylowe żeby było taniej niż plytki. Czy ktoś ma
27
Pomoc dla Łukasza Owsianego

Mój dobry kolega z licealnej ławki potrzebuje pomocy. Dzięki naszej służbie zdrowia i nierozpoznaniu u niego udaru mózgu stan jego zdrowia bardzo sie pogorszyl. Licze na Was Mirabelki i Mireczki!
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Cześć, dla syna mam laptopa z Windows 7, starszy model ale do podstawowej pracy czy gier wystarczy. Mam jednak problem, w przeglądarce #steam jak i w #chrome obraz wygląda następująco. Nie ma żadnych grafik, jest sam tekst. #opera normalnie wyświetla strony.
Ktoś może " #pomocy " znaleźć rozwiązanie?
#informatyka #komputery #przegladarki #internet
PS. Sorry za zdjęcie
Ktoś może " #pomocy " znaleźć rozwiązanie?
#informatyka #komputery #przegladarki #internet
PS. Sorry za zdjęcie
źródło: comment_16601342622xYPW6lKfErYaGdpQwMRkT.jpg
Pobierz@mmaciek3905: a masz jakiegoś antywirusa dodatkowego na nim? Jeśli tak, spróbuj go wyłączyć i zrestartować kompa. Jest taki thread na steamie i to właśnie ludziom pomogło.
Jak to nie pomoże, to zobacz drugą stronę dyskusji https://steamcommunity.com/groups/SteamClientBeta/discussions/1/612823460264745504/
Jak to nie pomoże, to zobacz drugą stronę dyskusji https://steamcommunity.com/groups/SteamClientBeta/discussions/1/612823460264745504/
- 1
@Red_Ducc: dzięki, sprawdzę i dam znać. Antywirusa dodatkowego nie ma ale sprawdzę jeszcze ustawienia zapory itd.
@Komunistyczna_Mebloscianka: redtube
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Komunistyczna_Mebloscianka: yt premium
507
Zaginął Piotr Dyka. Prośba o pomoc.

- 54
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 307
- 158
@agiller: który to na zdjęciu?
Wczoraj pojawiło mi się takie coś w uchu. Dzisiaj to delikatnie urosło, boli tylko gdy dotykam lub leżę na tym uchu. Ktoś wie co to może być? Byłam z tym na sorze i „lekarka” powiedziała, że nie wie co to jest i dostałam antybiotyk.. z góry dzięki Mirki. #kiciochpyta #pytanie #pomocy
źródło: comment_1660073417MXCU7Lypyvf284RftsXkey.jpg
Pobierz- 0
Mireczki, problem mam. :( Mam iPhone 11. Zniknęły mi zdjęcia z telefonu od 8 sierpnia do 21 września 2020 roku. Nie wiem, jak długo nie mam ich na telefonie, ponieważ nie mam ich w albumie „ostatnio usunięte”. Podejrzewam, że dziecko mogło oglądać zdjęcia na telefonie i zaznaczyć dużo zdjęć i je usunąć. Nie mogę ich również znaleźć w iCloudzie, choć zdjęcia są codziennie synchronizowane. Czy jest jakaś szansa na ich odzyskanie? Baaaaaardzo
konto usunięte via iOS
- 2
@mamilia: Nauczysz się robić backupy ;)
- 1
@KarmelowyJeremiasz: jaka jest najlepsza metoda na backup zdjęć z iCloud? Tak żeby łatwo dało się to zrobić przy 20 tysiącach zdjęć
Hej #nocnazmiana oraz reszta!
Moje koleżanki(ładne i wolne) potrzebują pomocy bo właśnie wizzair odwołał im lot z Splitu i siedzą biedaczki na lotnisku bez możliwości powrotu.
Czy jest ktoś może w Chorwacji teraz i wybiera się samochodem do Polski?
Prośbą o pomoc
#chorwacja #pomocy #polska #podroze
Moje koleżanki(ładne i wolne) potrzebują pomocy bo właśnie wizzair odwołał im lot z Splitu i siedzą biedaczki na lotnisku bez możliwości powrotu.
Czy jest ktoś może w Chorwacji teraz i wybiera się samochodem do Polski?
Prośbą o pomoc
#chorwacja #pomocy #polska #podroze
Flixbus jeździ na trasie split krakow jak by co.
@Akuku69: Po co płacić za lot jak jakiś spermiarz przywiezie ja za darmo?
- 0
Ratujcie Mnie bo k-----y już powoli dostaje, Konfigurowłem już z 20 razy roombe combo i cały czas mam komunikat "Nie można nawiązać połączenia", WIFI mam ustawione na 2,4 Ghz próbowałem bez hasła na wifi i z hasłem nic nie pomaga, tak samo konfiguracja przez Androida czy IOS
#roomba #odkurzacze #pomocy
#roomba #odkurzacze #pomocy
źródło: comment_1659993764cfXFWt1ebriC8lbLiWTDpp.jpg
Pobierz@Barnaj: Jeżeli masz jakiekolwiek logi w routerze to sprawdź czy Roomba w ogóle próbuje się dobić
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Barnaj: Maciek, nie denerwuj sie.
- 0
Macie jakieś opinie na temat Zotac GeForce RTX 3080 Ti Gaming Trinity OC 12GB, czy lepiej warto od innego producenta niż Zotac ?
#kartygraficzne
#komputery #informatyka #pomocy
#kartygraficzne
#komputery #informatyka #pomocy
Mam na pendrive hirsens boost cd i jak wkladam go naciskam f12 to coś takiego mi sie pojawia zamiast ekranu gdzie moge wejść w kompa.
Nie znam hasła do komputera, resetu nie moge zrobić. Help me
#pc #komputery #informatyka #pomocy
Nie znam hasła do komputera, resetu nie moge zrobić. Help me
#pc #komputery #informatyka #pomocy
źródło: comment_1659980518RuZ9eRBzdBVVU8q7J7IDwS.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Qarkje coś takiego mi sie pokazało i nie wjem co dalej, a robie według tego filmiku.
https://youtu.be/D9_8vz_lsRM
https://youtu.be/D9_8vz_lsRM
źródło: comment_1659976749DvJJvJYNa37ABIwcaDQyVO.jpg
Pobierz- 0
@Qarkje u gościa na filmiku coś innego wyskakuje :/
Szukam animacji, która leciała w telewizji w ~2010, prawdopodobnie w wieczorynce, o zwierzątkach mieszkających na drzewie, nie miała wielu odcinków, ale bardzo charakterystyczne postacie i klimatyczne intro i nie była produkcji polskiej i powstała w latach 90 albo 00
#animacja #kiciochpyta #pytanie #pomocy
#animacja #kiciochpyta #pytanie #pomocy
- 1
Znalezione, bukolandia
@Gondolier27: Ale fajne! I jednak polska produkcja :)

Szalom Mirosławy. Czy byłby ktoś w stanie z #android mi pomóc i ściągnac, potem wrzucić na jakiś hosting pewna apke że sklepu play proszę? Huawei here więc mam zablokowany dostęp a przeszukałem kilka stron i nie znalazłem apk tej aplikacji, niszowa branżowa apka więc ciężko znaleźć lub jestem tłukiem. Potrzebna mi apka do pracy, tzn ułatwi mi życie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kiciochpyta #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...




























Kiedyś wykop był lepszym miejscem bo byli tu normalni ludzie do rozmowy, zabawne jest to że nie znacie innej osoby a nazywacie ją oskarkiem, nie uważam się za niego bo ryj 5/10 czyli zwykły,