Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej, potrzebuję #pomocy z drukarką HP LaserJet MFP M28w.
Zaczęła drukować paski albo całe strony zaczernione, do tego przy jej pracy słychać głośne klikanie (jakby coś co się obraca haczyło o coś innego?), ostatnio też nie chce połykać kartek tak jak powinna.
Serwis HP po "diagnozie telefonicznej" stwierdził że pewnie bęben się zużył i mam sobie go sama wymienić, bo im się nie chce zajmować takimi pierdołami
...

TYLKO JAK SIĘ WYJMUJE BĘBEN?!
Przeszukałam internet, nie ma nigdzie instrukcji wymiany do tej drukaki, w instrukcji obsługi też nie ma nic na ten temat, nie widzę nigdzie "rączki" którą bym mogła pociągnąć jak na filmikach z innymi drukarkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pls help.

#kiciochpyta #pytanie #informatyka #drukarki #komputery
strachnawroble - Hej, potrzebuję #pomocy z drukarką HP LaserJet MFP M28w.
Zaczęła dru...

źródło: comment_1658913587DExMokSvKTwZERNDGp5pet.jpg

Pobierz
  • 11
@marek-sisey-tymoszczuk: Cały czas mówisz o wymianie tonera. Toner a bęben to są dwie różne sprawy, wymieniałam toner już wiele razy. Bęben to jest kolejna część w drukarce która się może zużyć.
Tylko teraz siedzę, szukam, czytam i zastanawiam się czy w mojej drukarce w ogóle bęben jest wymienny czy serwis na odpie*dol powiedział cokolwiek. Z tego co czytam niektóre drukarki mają bęben zintegrowany z tonerem.
@marek-sisey-tymoszczuk: @strach_na_wroble: xD jak wy dajecie sobie radę w życiu xD
Z tego co widzę to tam jest toner 44A który jest jedną częścią wraz z bębnem :) jak go odwrócisz do góry kołami to tam taki walec błyszczący będzie przez całą długość tonera jak jest porysowany to cały toner wraz z bębnem do wymiany.
A papier pobiera ujowo bo pewnie rolki uwalone co widać po syfie w drukarce :)
KORNIK - @marek-sisey-tymoszczuk: @strachna_wroble: xD jak wy dajecie sobie radę w ży...

źródło: comment_1658918848F9cM07iZX37blgY2zYvDrn.jpg

Pobierz