Dzisiejsze #mirkopitca #pizza w ramach #polakmadryprzedszkoda
Obie siedziały ok. 5 minut w piekarniku. W przypadku drugiej drzwi były dłużej uchylone, stąd wydaje mi się większe przypieczenie brzegów. Tym razem obracałem je trzy razy w ciągu pieczenia. Sos pomidorowy, cebula, mozzarella, czarne oliwki, salami włoskie z Lidla.
Nie jestem wciąż zadowolony z efektu, chciałbym uzyskać efekt centek na cieście taki, jaki widziałem u Mirków.
Salami dziwnie pachniało
JezelyPanPozwoly - Dzisiejsze #mirkopitca #pizza w ramach #polakmadryprzedszkoda 
Ob...

źródło: comment_1584220577xLOXMUYNDJZwt7YuofO4NA.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JezelyPanPozwoly: za krótkie TO przed lodówka. Nie ma powietrza w tym cieście. Na górze powinny być bombelki powietrza.

Ja bym zrobił kulki teraz i zostawił w TO i obserwował. W razie czego możesz je na godzinę do lodówki wsadzić zeby je "zatrzymać" ale wątpię że będzie trzeba
  • Odpowiedz
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@czach Ten dzień świętujemy spożywając pizzę.
Ta ostatnia linijka na obrazku to dla debili chyba jest dopisana, bo IMO psuje całego mema.
  • Odpowiedz
  • 0
@KrolikMU kilka razy suszę na papierze, później kładę na sitko i sobie leży. Zależy też jaka mozzarella - trafiają się mocno wodniste i mało zbite, z nimi nic nie zrobisz. Czas wypieku też ma znaczenie
  • Odpowiedz