#pizza #oswiadczeniezdupy #niedziela
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Zjadłem pizze i tera se leżę. Słonko świeci, zaraz pójdę z juniorem na dwór. Jest w pytę.
#pizza #oswiadczeniezdupy #niedziela
#pizza #oswiadczeniezdupy #niedziela
@OperatorHydrolokator a piwerko?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
- 21
@zosiasamosia1: kurczak
- 22
@zosiasamosia1: 4 syry
Czy zamknięcie zakładów we Włoszech to ten moment, by robić zapasy mąki? #pizza #koronawirus
- 2
@JezelyPanPozwoly: wiekszosc i tak byla juz zamknieta, pusty przepis zeby zastraszych paru januszow ktorzy dalej probowali prowadzic firmy
@JezelyPanPozwoly powodzenia bo większość mąk w detalu już jest niedostępna :) wystarczy spojrzeć na najbardziej dostępne źródło na allegro pizzer_pl - połowy towaru nie ma, zapowiedział również podwyższenie cen o 10/20%.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Brygida_Niska częstuj się
źródło: comment_15848391033XfiFN1fEjiMIb6ttHuhs9.jpg
Pobierz- 164
Kurczak
- 163
4 Sery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
@Adam_wkladamispadam: @PozwuulZasnocMi: ciasto to podpłomyk/naan zrobiony na patelni. mąka, skyr, woda, oliwa z oliwek, sól, czosnek
- 6
@mapache: Tylko nie zapomnij upiec przed zjedzeniem bo sie rozchorujesz.
wzielem na sprobowanie i powiem wam ze to najlepsza pizza z gatunku mrozonych. poletzam a jestem w nich koneserem.
#pizza #gotujzwykopem
#pizza #gotujzwykopem
źródło: comment_1584817357t1MZt384rfxqwBiD2zXbOI.jpg
Pobierz- 3
@bez_komentarza111: zadnej specyficznej bym nie polecal. wiadomo te z lodowki sa niby smaczniejsze. ale ta mrozonka konkretnie przypadla mi do gustu a wzielem ja tylko dlatego bo byla fajna promka na nia. Spróbuj a potem zdaj relacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@caalkiem_nowe03: no w tesco na promce za 6 zl byla wiec bardzo udany zakup
@caalkiem_nowe03: no w tesco na promce za 6 zl byla wiec bardzo udany zakup
- 1
@Anox: rewelka!
konto usunięte via Android
- 0
@Anox wygląda cudownie!
- 1
@yeti6 banalne i chyba najlepsze. https://www.kwestiasmaku.com/przepis/ciasto-na-pizze
- 1
@walusiek24:
otóż nie ¯\_(ツ)_/¯
od siebie polecam:
https://roadtripbus.pl/ciasto-na-pizze-wloska/
25 g świeżych drożdży (lub 7 g instant)
otóż nie ¯\_(ツ)_/¯
od siebie polecam:
https://roadtripbus.pl/ciasto-na-pizze-wloska/
Miruny jaki kamień do #pizza polecacie? Warto dopłacić i kupić granitowy czy brać najtańszy szamotowy i będzie git? Zależy mi na tym żeby czasem zrobić chrupiącą pickę albo buły na śniadanie. Wszelkie rady dotyczące użytkowania mile widziane ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gotowanie #kuchnia #pieczzwykopem #gotujzwykopem
#gotowanie #kuchnia #pieczzwykopem #gotujzwykopem
Jak co sobotę #pizza. Szynka szwarcwaldzka mozzarella, bazylia.
Wypiek w Ooni kooda, 440 stopni na kamieniu.
#gotujzwykopem
Wypiek w Ooni kooda, 440 stopni na kamieniu.
#gotujzwykopem
źródło: comment_1584812572snvc0zQbOLA6jVJZpQZGTy.jpg
Pobierz- 2
- 2
@r4do5 trzymaj full opcje
źródło: comment_1584817320TR8e84mZKxL2jsBawyGDkj.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
szukam przepisu na ciasto na #pizza tylko uwaga, nie do piekarnika, nie do pieca tylko do prodiża ( ͡º ͜ʖ͡º) może macie coś żeby wyszło w miarę, adekwatnie do możliwości ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jedna z ladniejszych #pizza jakie wyszly spod mojej reki (ʘ‿ʘ) I to z wczesniej mrozonego ciasta
#gotujzwykopem
#gotujzwykopem
źródło: comment_1584802336QDUqC9WBYvkaXDkvU3LC45.jpg
Pobierz- 0
- 1
@dimian: Mam w zwyczaju sprzatac niepotrzebne rzeczy zaraz po ich uzyciu. Posprzatalem wszystko zanim pizza zostala wyjeta z piekarnika, przolozylem z papieru na deske i strzlilem foto ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pizza #gotujzwykopem
Pizza na cieście pszenno kukurydzianym. Do tego mozarella z Goliszewa 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
Pizza na cieście pszenno kukurydzianym. Do tego mozarella z Goliszewa 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
źródło: comment_15848005461DwiD3pTTxe0ga96GCJ1me.jpg
Pobierz@Kick_Ass wygląda nieźle aż mam smaki
- 1
@KingRagnar przedewszytkim dobry ser. Pokrojony w kostkę , wtedy robi takie wyspy podpieczone (。◕‿‿◕。)
- 2
@hpiotrekh: no ogólnie przypali jak dasz kamień pod samą grzałka i dopilnujesz żeby grzałka działała w momencie włożenia pizzy.
Ja nie piekłem jednak w zwykłym piekarniku tylko w piecu gazowym do pizzy.
@Filipmamnaimie: piec ooni koda
@Ginn_Space_Invader: 1 kg mąki, 600 ml wody, 40 g soli, 0.5 g
Ja nie piekłem jednak w zwykłym piekarniku tylko w piecu gazowym do pizzy.
@Filipmamnaimie: piec ooni koda
@Ginn_Space_Invader: 1 kg mąki, 600 ml wody, 40 g soli, 0.5 g
@Powuyo: to moja z dzisiaj
źródło: comment_1584831096dP66goYfPbocb2mxsR7aqE.jpg
Pobierz

























źródło: comment_1584883549nqbk3Dec9XTyHlPUsXe1ku.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora Wpisu