Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dam115: też sobie jutro zamówię, mam nadzieję że to nie będzie moja ostatnia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@Markowsky95: tez mnie to r---------a xd. Beda chyba w--------c ten papier razem z ryzem.
- 0
@Markowsky95: ale jak ryż, makaron, kasza itp ma się niby zepsuć xd?
@Bodzias1844: to już bym wolał zjeść wirusa niż tą tablice mendelejewa
- 4
@wittorio007: po dorzuceniu swoich ulubionych składników wychodzi całkiem spoko xd zawsze spód idealnie się przypieka a nie jak w innych na brzegach spalona a w środku surowa. Za taką cenę dobry podkład jest
- 1
Czy włoskie restauracje i sklepy mogą być źródłem zakażenia koronawirusem skoro importują produkty z Włoch? #koronawirus #pizza #wlochy
@Wolfi64: Uważaj też na słowa pochodzące z włoskiego jak kwartet czy fraszka, nie wiadomo co będzie po ich użyciu.
- 0
Hejka #gotujzwykopem #pizza ktoś podrzuci jaki fajny pomysł, czy coś fajnego ostatnio robił? Chciałbym zjeść własną pizzę, posmarować to pesto i mozarella, albo może coś podobnego zrobić, był chyba nawet fajny przepis ciabatta biga, pozdrawiam cieplutko
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
Zrobiłem piccę. Jest w xuj słona bo szynka parmeńska + feta + kapary. Jeszcze zalewa z kaparów się trochę wylała i picca się upłynniła, ale była pyszna. (ง✿﹏✿)ง
#gotujzwykopem #jedzenie #pizza #chwalesie
#gotujzwykopem #jedzenie #pizza #chwalesie
źródło: comment_1583851587bpwPzmnfGN5DA74xZ7QP00.jpg
Pobierz@Borealny uplynnila się bo dałeś pomidory i puściły wodę, następnym razem kroj cieniutko i połóż jeszcze na ręcznik papierowy żeby je odsączyć to nie będzie kałuży ;)
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez autora
dostalem ulotke z pizzeri w ktorej jest napisane, ze w dniu mezczyzn duza pizza w cenie malej, wchodze na strone no i oczywiscie mala 28cm kosztuje 40zl
jako kawaler mam juz doswiadczenie i wiem, ze jak pizzeria nie podaje rozmiarow od razu to cie na 100% probuja wyruchac
#pizza
jako kawaler mam juz doswiadczenie i wiem, ze jak pizzeria nie podaje rozmiarow od razu to cie na 100% probuja wyruchac
#pizza
- 0
@Ruy_Lopez: troche xD za 28 cm za 40 ziko, pic rel prawdziwej świetnej włoskiej restautacji w Krakowie - tylko tu wiesz że płacisz za składniki, pięknie doją tam na pizzy u ciebie
źródło: comment_15838358977MAdwqutZTUhFzENQ1ITed.jpg
PobierzPrezent dla różowej na dzień kobiet. @gotujzwykopem #pizza
źródło: comment_1583701418xvSMWpgmewNtJAK4XKgrjv.jpg
Pobierz@zasadzka01: masz rację, niech tyje
- 2
@iks__dee ona lubi i potrafi zjeść duże ilości jedzenia :) póki co jest szczupła.
konto usunięte via Android
- 1
- 0
@Reevder: bo flesz wybielił xD
- 0
@BonifacyDX: jadłbym :)
#pizza do oceny
źródło: comment_1583686266J2vGUknMBR6CgiJP1Sm4tK.jpg
Pobierz- 11
Nowa mąka - caputo pizzeria, superiore to zdecydowanie za silna mąka na początek
#pieczzwykopem #pizza #gotujzwykopem
#pieczzwykopem #pizza #gotujzwykopem
źródło: comment_1583679814wKffQ5NNfltcSK006sAbMk.jpg
Pobierz- 1
@Krzysiekj220 proszę się częstować
- 1
@bledny Przepis z lidlomixa, ja daję odrobinę więcej mąki żeby ciasto się nie kleiło tak bardzo i wałkuję. Nie robię sosu, tylko smaruję spód koncentratem pomidorowym i doprawiam solą, pieprzem i bazylią po wierzchu, bo szybciej. Na spód ser, później mozarella, a później co sobie tylko wymarzysz (。◕‿‿◕。)
źródło: comment_1583663415NOTFudUSdGixjheuQWjqZO.jpg
Pobierz#mirkopitca #pizza
Relacja i spostrzeżenia z dzisiejszego podejścia, drugie foto w komentarzu.
Było: blok 1h TO, 8h TK, 1h TO, kulki 2h TO. Divella wydaje się być fajniejszą mąką w porównaniu do Pivetti Pizza & Focaccia. Ciasto jest bardziej elastyczne, ma mniejszą tendencję do rwania. Mam jeszcze problem z uformowaniem placka, na środku robi się cienkie a brzegi pozostają grube. Na pitcy zaczęły pojawiać się bąbelki :D Już w czasie
Relacja i spostrzeżenia z dzisiejszego podejścia, drugie foto w komentarzu.
Było: blok 1h TO, 8h TK, 1h TO, kulki 2h TO. Divella wydaje się być fajniejszą mąką w porównaniu do Pivetti Pizza & Focaccia. Ciasto jest bardziej elastyczne, ma mniejszą tendencję do rwania. Mam jeszcze problem z uformowaniem placka, na środku robi się cienkie a brzegi pozostają grube. Na pitcy zaczęły pojawiać się bąbelki :D Już w czasie
źródło: comment_1583619706JLMixoJGHuTfI6aIf7FyfC.jpg
Pobierz- 0
@Powuyo do tej pory nie było to potrzebne, zawsze wychodziła równomiernie przypieczona. Teraz ustawiłem ją bezpośrednio pod grzałką, inne ciasto. Przy następnej próbie przekręcę.
- 24
@Powuyo: jest dżalapito jest plus
- 30


























źródło: comment_1584015596Zg2bnxZqbBIeWMTFwSCJWN.jpg
Pobierz