via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@saskiaa: 1kg mąki, 600 ml wody, 40g soli, 0,5g drożdży

36 godzin w temperaturze otoczenia i 70 godzin w lodówce

Piec w temperaturze 450 stopni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wittorio007: po dorzuceniu swoich ulubionych składników wychodzi całkiem spoko xd zawsze spód idealnie się przypieka a nie jak w innych na brzegach spalona a w środku surowa. Za taką cenę dobry podkład jest
  • Odpowiedz
  • 1
Hejka #gotujzwykopem #pizza ktoś podrzuci jaki fajny pomysł, czy coś fajnego ostatnio robił? Chciałbym zjeść własną pizzę, posmarować to pesto i mozarella, albo może coś podobnego zrobić, był chyba nawet fajny przepis ciabatta biga, pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Borealny uplynnila się bo dałeś pomidory i puściły wodę, następnym razem kroj cieniutko i połóż jeszcze na ręcznik papierowy żeby je odsączyć to nie będzie kałuży ;)
  • Odpowiedz
dostalem ulotke z pizzeri w ktorej jest napisane, ze w dniu mezczyzn duza pizza w cenie malej, wchodze na strone no i oczywiscie mala 28cm kosztuje 40zl

jako kawaler mam juz doswiadczenie i wiem, ze jak pizzeria nie podaje rozmiarow od razu to cie na 100% probuja wyruchac

#pizza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mirkopitca #pizza
Relacja i spostrzeżenia z dzisiejszego podejścia, drugie foto w komentarzu.

Było: blok 1h TO, 8h TK, 1h TO, kulki 2h TO. Divella wydaje się być fajniejszą mąką w porównaniu do Pivetti Pizza & Focaccia. Ciasto jest bardziej elastyczne, ma mniejszą tendencję do rwania. Mam jeszcze problem z uformowaniem placka, na środku robi się cienkie a brzegi pozostają grube. Na pitcy zaczęły pojawiać się bąbelki :D Już w czasie
JezelyPanPozwoly - #mirkopitca #pizza
Relacja i spostrzeżenia z dzisiejszego podejśc...

źródło: comment_1583619706JLMixoJGHuTfI6aIf7FyfC.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach