Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#howtobasic przedstawia: jak poprawnie przyrządzić #pizza z ananasem. Smacznego!

- 3
Mam 48 porcji (4 takie kontenerki) ciasta na pizzę - mój ojciec dziś ewakuował jedzenie z knajpy. Jakiś pomysł co poza pizzą można z tego upiec? Foccacie i panuozzo mam już ogarnięte, myślałem, żeby ewentualnie piec z tego jeszcze chleb.
Jakieś inne pomysły?
#bojowkapiekarska #pizza #pieczzwykopem #gotujzwykopem
Jakieś inne pomysły?
#bojowkapiekarska #pizza #pieczzwykopem #gotujzwykopem
źródło: comment_15843833170bZphzqQiUqDMUhUsZmlX9.jpg
Pobierz@Idahoo: O. A ja jak chce zrobić pizze to od kilku dni w całym mieście nie ma drożdży.
- 1
@amperrowwer: nastaw sobie wodę drożdżową albo zakwas. :)
Jak przewożą #pizza w #ubereats? Bo w te ich torby kwadratowe przypuszczam, że się nie zmieści opakowanie na pizze 45 centymetrową, a widzę takie opcje.
#jedzenie #kwarantanna #uber
#jedzenie #kwarantanna #uber
@konradowski1995: zależy od rodzaju torby, 3 typy je mieszczą tylko.
- 1
@konradowski1995: pizzerie mające umowę z Uberem robią max rozmiar dla ubera określony.
@estenten: jak się popieści, to się zmieści. Miałem raz nieco za dużą pizzę, trochę kombinacji było ale wlazła na płasko :)
3 typy je mieszczą tylko
@estenten: jak się popieści, to się zmieści. Miałem raz nieco za dużą pizzę, trochę kombinacji było ale wlazła na płasko :)
24
Pizzeria Camorra w Myślenicach wydaje pizze całkowicie bezdotykowo

"-W lewym oknie jest wycięta dziura przez którą przechodzą 3 pudełka, okno od wewnątrz otwieramy tylko na moment wydania placków -Płatności tylko bezgotówkowe, Wy wpisujecie pin jak trzeba używając rękawiczki jednorazowej -Na blacie stoi dozownik bezdotykowy z płynem antybakteryjnym i chusteczki"
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Przyszło pocztą ... chyba na ta epidemie ;))
Kod 50% na pizze ważny do 31 marca 2020
MARZEC50
Kod 2 pizze w cenie 1 ważny do 31 marca 2020
Kod 50% na pizze ważny do 31 marca 2020
MARZEC50
Kod 2 pizze w cenie 1 ważny do 31 marca 2020
@moja_Pani: ciekawe czy z nietoperzem
@majster0f0ri0n: Wyborny żart kolego, tak trzymaj!
https://jakumammy.pl/piece-do-pizzy/69-spice-caliente.html
Ma ktoś taki piec do #pizza ?
Niby osiąga >400 stopni, picka w 3 minuty. Sama cena też 400zł.
Ja sam mam kamień szamotowy. Fajny, ale szukam czegoś innego.
#gotujzwykopem
Ma ktoś taki piec do #pizza ?
Niby osiąga >400 stopni, picka w 3 minuty. Sama cena też 400zł.
Ja sam mam kamień szamotowy. Fajny, ale szukam czegoś innego.
#gotujzwykopem
- 4
@Fifth_Element: Niedawno kupiłem taki stówkę taniej.
Wcześniej poczytałem trochę poradników w internecie i zaraz po zakupie odłączyłem jeden z termostatów a drugi przestawiłem aby piecyk osiągał temperaturę powyżej 400 stopni.
Wszystko zgodnie z dyrektywami członków Klubu Miłośników Pizzy. Sprawdziły się też ich słowa mówiące, że teraz będzie mi palił spód ciasta a góra nie zdąży się w tym czasie upiec.
Mogłem przełożyć dolną grzałkę do góry lub kupić jedną mocniejszą,
Wcześniej poczytałem trochę poradników w internecie i zaraz po zakupie odłączyłem jeden z termostatów a drugi przestawiłem aby piecyk osiągał temperaturę powyżej 400 stopni.
Wszystko zgodnie z dyrektywami członków Klubu Miłośników Pizzy. Sprawdziły się też ich słowa mówiące, że teraz będzie mi palił spód ciasta a góra nie zdąży się w tym czasie upiec.
Mogłem przełożyć dolną grzałkę do góry lub kupić jedną mocniejszą,
- 1
@aphen: Może nie jestem jakimś wybitnym koneserem ale piekąc ją w piecyku zbliżyłem się do pizzy jaką znam z prawdziwych włoskich pizzerii. Jest odczuwalna różnica. Jakby nie patrzeć pieczesz ją znacznie krócej w zdecydowanie wyższej temp. Ciasto się ładnie dopieka, a jednocześnie składniki na górze nie przypalają się na wiór
- 0
czesc pizzo maniacy
techniczne pytanko, używacie kamienia, plyty zeliwnej lub innej podstawki do pieczenia ?
może robota do pizzy w stylu g3 ferrari?
co najlepiej u Was się sprawdza
#pizza
techniczne pytanko, używacie kamienia, plyty zeliwnej lub innej podstawki do pieczenia ?
może robota do pizzy w stylu g3 ferrari?
co najlepiej u Was się sprawdza
#pizza
#mirkopitca #pizza
Dzisiejsze podejście. Trochę lepiej niż wczoraj. Ciasto trochę przerośnięte ale bez tragedii. Następnym razem zrobię porcję 200g zamiast 250g bo na tę średnicę którą robię chyba za dużo placka jest. Spód blady ale nie niedopieczony. Każda siedziała po ko. 4 minuty w piekarniku.
Dzisiejsze podejście. Trochę lepiej niż wczoraj. Ciasto trochę przerośnięte ale bez tragedii. Następnym razem zrobię porcję 200g zamiast 250g bo na tę średnicę którą robię chyba za dużo placka jest. Spód blady ale nie niedopieczony. Każda siedziała po ko. 4 minuty w piekarniku.
źródło: comment_1584299823M5meSLIgf5JuGRPhlBx04n.jpg
PobierzUlubiony rodzaj placka czyli z dodatkami które zostały z wczoraj.
#pizza #gotujzwykopem
Mąka PZ4.
Karczochy, jalapeno, piri piri, pomidory San marzano z dodatkiem californi reaper, rukola, parmeńska, parmezan.
Wypiek w Ooni #koda. Jak ktoś posiada takowy tagujcie, będzie można się podglądać.
#pizza #gotujzwykopem
Mąka PZ4.
Karczochy, jalapeno, piri piri, pomidory San marzano z dodatkiem californi reaper, rukola, parmeńska, parmezan.
Wypiek w Ooni #koda. Jak ktoś posiada takowy tagujcie, będzie można się podglądać.
źródło: comment_1584296985xEtXRZH5IeqsE5kSNSkTdi.jpg
Pobierz@Stowner: Dej przepis :)
- 1
@brtkox tylko nie wiem czy ci to coś mówi. 24 godziny leżał zaczyn (poolish), później dodana reszta składników. Ciasto najpierw 24h w temp pokojowej później 24h w lodówce i 4h przed wypiekiem w temp pokojowej. Wypiek przy 450 stopniach na kamieniu.
źródło: comment_1584297867Klyf14cbLGcf809rVnEBKr.jpg
Pobierz- 2
Sieeeemanko
Czy korzystacie może z miksera planetarnego do wyrabiania ciast? głównie zależy mi na pizzy, chlebie, bułeczkach etc.
Czy takie ciasto jest gorsze?
Czy ten sprzęt zdaje egzamin?
Może jesteście w stanie polecić konkretny egzemplarz z którego korzystacie lub wiecie że to dobrze wydane szekle.
Czy korzystacie może z miksera planetarnego do wyrabiania ciast? głównie zależy mi na pizzy, chlebie, bułeczkach etc.
Czy takie ciasto jest gorsze?
Czy ten sprzęt zdaje egzamin?
Może jesteście w stanie polecić konkretny egzemplarz z którego korzystacie lub wiecie że to dobrze wydane szekle.
@aphen: ja mam z lidla ten króry wrzucają na ofertę przed świętami za 199 pln, jest ok ale czasem nie miesza dokladnie i trzeba szpatulka wygrzebac make z dna na boki misy. Nie ma wedlug mnie roznicy miedzy recznym wyrabianiem a mechanicznym.Foto z pieczenia dzisiejszych bułek.
Całe Mirko zaje... wpisami o korona, najgorzej. Takie małe oderwanie od tego wszystkiego. Picki do oceny. Jest to mój 3 raz jak robię na kamieniu. Poprzedni raz to kompletna porażka więc nawet nie ma się czym chwalić w dodatku pękł mi kawałek kamienia. Dziś jednak jestem zadowolony z wyglądu i smaku. Nadal jednak ciasto za lepkie i rozpływa się podczas leżakowania chyba za dużo wody. #gzw #gotujzwykopem #
źródło: comment_1584293811oZ7UgyYTqznYT2En7QV1g5.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 2
@ProfesorDynamo banany z ketchupem? gross...
@ProfesorDynamo: racja, smacznego!
- 0
@TOTYLKO_JA: Jaki piekarnik, temperatura, czas wypieku i tryb pieczenia?
- 0
@HBVST: piekarnik dokładnie nie wiem :) grzany do 275, na kamieniu, pod grillem, około 3 minuty
Komentarz usunięty przez autora
@Minus09: to był dostawca czy dostawczyni? xD
konto usunięte via Android
- 13























źródło: comment_1584471762Y9poNYReVCT0JoQSdTJIum.jpg
Pobierz