via Android
  • 0
@Kichachi możliwość pieczenia w domu była dla mnie bardzo ważna dlatego wziąłem kode a nie uuni3 z palnikiem gazowym. Przy każdym odpaleniu kody mam pół metra od niej czujnik gazu i tlenku. Jeszcze nigdy się nie odpalił.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pizza z #dominospizza to jakaś tragedia. Smakuje wam pizza stamtąd? Bo nie wiem czy lokal u mnie jest jakąś porażką czy ogólnie. Fakt pizza przyjechała w 20min od zamówienia i to już jest podejrzane. Ehh kasa wywalona.
#pizza
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NeonowyDemon: Smakuje, lubie ich ciasto a jakość i ilość składników niczego sobie, aczkolwiek bez kuponów 2za1 czy -50% na pizze to nie zamawiam nawet. Ostatnio tylko pizza -50% oraz cheesy za -50% i wychodzi lekko ponad 30 czyli akurat to minimum by zamówić.
  • Odpowiedz