Składniki:

- Passata lub pomidory w puszce, ja preferuję puszkę
- olej słonecznikowy lub dobra oliwa
- masło
- czosnek świeży 2 duże ząbki
  • Odpowiedz
@Zamaloczasunalogin: Dominos ma prawie zawsze -50% na drugą (tam są promocje do wyboru) i najbardziej znośne ciasto jak na sieciówki. Za to smaczniejsza, chociaż zauważalnie tłustsza jest z Dominium i z Pizzy Hut. Najlepiej jednak zamawiać ze sprawdzonych lokali niesieciówkowych.
  • Odpowiedz
Jakiś sprawdzony przepis na #pizza z ciasta na zakwasie leżakującego 24h w lodówce? Za około godzinę powinnam mieć aktywny zakwas, jutro wieczorem chcę piec. Pizzy na zakwasie jeszcze nie robiłam
#bojowkapiekarska
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@errabunda: zawsze możesz jutro dodać drożdży gdyby nie wyszło, ale życze powodzenia.

Jak coś to @tptak może będzie miał chęć Ci coś doradzić, albo coś u niego na blogu znajdziesz, to jest mistrz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam od niego super recepture na zakwas 3 etapowy, z opisem co się dzieje podczas konkretnego etapu i dlaczego odpowiednia hydracja jest potrzebna. Nigdy wcześniej rzeczy na samym
  • Odpowiedz