konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Pizza na cieście twarogowym wyszła mocno średnio. To taki bardziej placek i przekąska. I tak dałem o ⅕ więcej składników do ciasta niż w przepisie. Powinienem dać dwa razy więcej, bo dla trzech osób to było masakrycznie mało. Mam jeszcze drugą połowę czyli 300g, i zastanawiam się czy dokupić twarogu i zrobić czyste czy może zrobić hybrydę drożdżowo-twarogową. Bo żeby zrobić czyste to trzeba bardzo dużo twarogu i jest to po prostu
B.....y - Pizza na cieście twarogowym wyszła mocno średnio. To taki bardziej placek i...

źródło: comment_1596998843AeUo00gJpyp4OM85iSJs7i.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kuchnia #gotujzwykopem #pizza

Jak długo trzeba czekać na ciasto po wyjęciu z lodówki żeby móc je upiec? Ciasto sobie dochodziło w lodowce przez jakiś czas.
Najlepiej jakbyście podali jakieś źródła, bo nigdzie nie ma takiej informacji.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lvface imho rozgrzewam godzinę z kamieniem jak wyrabiam placki ;) jedyny motyw żeby kamień złapał temp.

Co do podgrzewania to wiesz że piekarnik ma 50*C+ :D prawie każdy model ;)
  • Odpowiedz
CIASTO NA PIZZĘ:
Składniki:
- 1 kg mąki typu 00
- 2-5 g drożdży świeżych (2 g drożdży instant)
- 30 g drobnej soli białej
- 650-700 ml ( = 650-700 g) wody
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cirilla1989 ewa nie kusiła, tylko dała się skusić.
jeden popularny dominikanin twierdzi, że grzechem pierworodnym mężczyzny jest gnuśność, bo błędem Adama było niezareagowanie na jazgot baby ¯_(ツ)_/¯

@olito znam ból( ͡° ͜ʖ ͡°) nie idź w żadne posty i inne bzdury, jedz normalnie i popij cola zero na poprawę humoru( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Placek wypiekany w niesprzyjających warunkach, bez kamienia i z wrogo nastawionym piekarnikiem. Mimo to efekt uznaje za zadowalający. Mąka typu 0, mozarella di bufala z biedronki (tydzien włoski, wiele ciekawych produktów), własnoręcznie wykonany sos, bazylia, nieco oliwy, kiełbasa z indyka ( ͡° ͜ʖ ͡°). #gotujzwykopem #pizza #pieczzwykopem #jedzzwykopem #jedzenie
JLSZ - Placek wypiekany w niesprzyjających warunkach, bez kamienia i z wrogo nastawio...

źródło: comment_1596712655xjgezlCfpdzT5KGHbuV5dz.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach