#ankieta #pytanie #jedzzwykopem #pizza

Zamawiasz zwykłą pizzę typu margherita (za np. 25 zł).
Przyjeżdża pizza z większą ilością dodatków (za np. 35-40 złotych).
Dostawca chce 25 złotych i mówi, że "jego wina i sory za pomyłkę".
Co robisz?

Zła pizza. Co robisz?

  • Odmawiasz i czekasz na margheritte za 25 złotych 0% (0)
  • Przyjmujesz droższą pizzę i płacisz jak za tańszą 43.9% (25)
  • Przyjmujesz drższą, płacisz za tańszą + napiwek 52.6% (30)
  • Coś innego 3.5% (2)

Oddanych głosów: 57

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niejedzkitku: w zwykłym piekarniku wstawiasz blachę na drugi poziom od góry, odkręcasz temp do oporu przy grzałce górnej plus grillowej, jak się nagrzeje lekko uchylasz drzwiczki i czekasz jeszcze trochę. Pozwala to oszukać termostat i grzać powyżej max temperatury. Nie jest to ideał ale różnica względem zwykłego pieczenia jest znacznie na +
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cieplokrwisty: dołącz do grupy Klub Miłośników Pizzy na fb i przeczytaj plik dla początkujących. Rzecz w tym, że po prostu nie ma jednego przepisu, bo takie ulegają zmianom w zależności od siły mąki, temperatury otoczenia itd. Powodzenia!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@spokoromek: o widzisz, mozliwe bo liczyłem ze pizza bedzie w piecu 2min max a byla duzo dłużej. Piec stricte nie do pizzy wiec dlatego. Dzięki za info bo bardzo mnie to nurtowało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Aztec26626: większość lokali jest od 11, wejdź przez zakładkę druga za 1zl, a potem w koszyku dodaj kod PIZZAIVISA co da ci 20% zniżki

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stanley88: ja biorę stad:
https://allegro.pl/oferta/wloskie-pomidory-san-marzano-strianese-2-5kg-9272718044?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
Przy okazji też mąkę :) co do przerobienia tego, robię z połowy sos, robię często pizze więc zużywam, a najczęściej z drugiej połówki robię zupę lub jakiś sos do makaronu. Śmiało też możesz podzielić na porcje i zamrozić, nie stracą smaku.
Zauważyłem też i z opini ludzi słyszę ze do dużych puszek lecą lepsze pomidory niż do małych...
  • Odpowiedz