Witam. Orientuje się ktoś jaką umowę trzeba sporządzić żeby pracownik nie sprzedał przepisów innej restauracji? Lub jeżeli będzie chciał stworzyć konkurencję? Jak to wygląda?
#biznes #pizza #prawo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 31
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robię ciasto na pizzę, plan jest 4h T.O., potem 20 T.K. (lodówka), i potem z 3h T.O. przed przygotowaniem pizzy. Kiedy jest dobry moment żeby zamrozić ciasto? Robię więcej i jutro na pewno wszystkiego nie użyje. #pizza #gotujzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zjadłem 2 kawałki pizzy z sosem z #carolinareaper. Nie wiedziałem, że od zimnej pizzy (bo musiałem odstawić na chwilę) mogą piec zęby ( ͡ ͜ʖ ͡) #pizza #chwalesie. A tu jeszcze 4 kawałeczki :D (òóˇ)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#bojowkapiekarska #pieczzwykopem #gotujzwykopem #pizza #aliexpress
Witam czy zamawiał ktoś lub widział jakaś fajną tanią łopatkę do pizzy na aliexpress? (najlepiej metalowa ale może być drewniana). Taka mniejsza bo kamień mam o średnicy 32cm. Przydałaby się też taka jakby szpachelka plastikowa do zdrapywania ciasta z miejsca wyrabiana przy dużej hydracji. Ktoś coś ?( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GastroAndrzej takie troche brandzlujace sie dziady. Na tych filmach z ktorych ciagna beke jest powiedziane jak zrobic pizze w domowych warunkach ktora jest robiona na styl wloskiej pizzy. Zaden typ co chce se zrobic pizze w domu nie bedzie sie spuszczal nad tym czy sol wsypana jest do maki albo czy zastonowano ser parmezan czy jakis tam inny twardy, bo dla kogos kto robi to w domu zeby zjesc pizze nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Akke kalkulator pizzy KMP. Ja troszkę więcej drożdży daje 2.5-3g/kg mąki i hydro ok 60prc, ciasto z najbardziej popularnej norweskiej mąki wyrabiam 3-4 dni przed wypiekiem i zostawiam na 5-6h w temperaturze otoczenia, po czym trafia do lodówki. Później kulkuje po 260-270g 5-7h przed pieczeniem i zostawiam w naoliwionych zakrytych pojemnikach. Ciasto kręcę na semolinie i wypiekam w piekarniku na lawowym kamieniu nagrzanym przez godzinę, taka namiastka neapolitanskiej pizzy. Smakiem się
  • Odpowiedz
Ktos wie w ile minimum czasu mi wyrosnie neapolitanska? Zawsze uzywam tych samych proporcji i ciasto dojrzewa w kuli 12-24h i potem leci w kuleczkach do lodowki. Dzis niestety uformowalem kule 800g maki 1.5g drozdzy za pozno i sobie stoi w 28c. Ktos wie ile czasu trzymac przed porcjowaniem na mniejsze, tak minimum przy tych drozdzach?
#pizza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach