#pizza #effeuno #rozowepaski
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Kocham swojego różowego i jej spontaniczność: namówiła mnie na piecyk EffeUno xD teraz tylko pozostaje czekać na przesyłkę i piec jej placuszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pizza #effeuno #rozowepaski
#pizza #effeuno #rozowepaski
@cheeseandonion: jedzenie odgrzewanej pizzy to przestępstwo i powinno być karane z urzędu, pizza raz pieczona i koniec, później po prostu jesz zimną...
@Jin: No niby tak, aczkolwiek jak sobie na chwilkę obrócisz to ser się ładnie przypiecze i jest chrupkie z obu stron. Mi w ten sposób smakuje bardziej.
- 0
Jakie pomidory w puszce polecacie do sosu do pizzy? Zależy mi na wyrazistym jasnoczerwonym kolorze. Próbowałem już kilku różnych produktów w tym np. San Marzano (producenta nie pamiętam), jednak za każdym razem sos jest ciemny i bez wyrazu.
Zależy mi na efekcie zbliżonym do tego z załącznika - wiem, że zdjęcie jest na pewno podrasowane, ale chyba wiecie o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pizza
Zależy mi na efekcie zbliżonym do tego z załącznika - wiem, że zdjęcie jest na pewno podrasowane, ale chyba wiecie o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pizza
źródło: comment_1600263856qIov7a3cxv16G0hRFOVUUv.jpg
PobierzMireczki, Mirunie, Mirabelki
wrzucam zdjęcie piccuni żeby pochwalić się jaka ładna i pyszna.pl wyszła
Ciasto zrobiłem pierwszy raz z włoskiej mąki 00 i serio wyszło zajebibi
Piccunia z prosciutto i mozarellą
#jedzzwykopem #pizza #jedzenie
wrzucam zdjęcie piccuni żeby pochwalić się jaka ładna i pyszna.pl wyszła
Ciasto zrobiłem pierwszy raz z włoskiej mąki 00 i serio wyszło zajebibi
Piccunia z prosciutto i mozarellą
#jedzzwykopem #pizza #jedzenie
źródło: comment_16002501624tTGinBinb0O80LkjUMbDb.jpg
Pobierz- 0
@yungjake: Może niepotrzebna uwaga, ale większość papierów do pieczenia jest dostosowana do max. 220 stopni. Nieliczne są bardziej odporne. W ciemno obstawiam, że pieczesz z większą temperaturą. Spróbuj następnym razem bez papieru ;)
- 0
@Dr_J: Dzięki za uwagę :D
Następnym razem zrobię tak jak mówisz bo rzeczywiście nie zwróciłem na to uwagi
Następnym razem zrobię tak jak mówisz bo rzeczywiście nie zwróciłem na to uwagi
pizza ze znajomym. na mojej połowie:
- sos cząstkowy jako podstawa
- mięso z kurczaka
- salami
- ziemniaki
- potrójna cebula
- sos cząstkowy jako podstawa
- mięso z kurczaka
- salami
- ziemniaki
- potrójna cebula
źródło: comment_1600200909NqckSRoCS0IL2Yw3hBg3zV.jpg
Pobierz- 142
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Pierdziawa ładna pizza
konto usunięte via Mikroblog+
- 5
@Pierdziawa ale bym ją cimcirimci
- 5
Ktoś z obecnych murował piec do #pizza i chciałby podzielić się swoim projektem, inspiracją, spostrzeżeniem?
Na tą chwilę poskładałem bez klejenia z cegieł, dach zamknięty dwoma płytami z betonu komórkowego i testuje - na razie poleciały trzy placki w weekend. Nawet bardzo znośnie, na pewno kilka spostrzeżeń zanotowałem. Jutro poleci 6 placków bo małe kid-garden party się szykuje.
Jednak co do pieca to bardzo chciałbym porównać z jakimś wykonanym projektem domowym sposobem.
Na tą chwilę poskładałem bez klejenia z cegieł, dach zamknięty dwoma płytami z betonu komórkowego i testuje - na razie poleciały trzy placki w weekend. Nawet bardzo znośnie, na pewno kilka spostrzeżeń zanotowałem. Jutro poleci 6 placków bo małe kid-garden party się szykuje.
Jednak co do pieca to bardzo chciałbym porównać z jakimś wykonanym projektem domowym sposobem.
źródło: comment_1600199434mrdFfBsYQlnEkvzbbajTNj.jpg
Pobierz@sorasill najlepiej gdybyś zrobił piec z cegły szamotowej w sensie na całości i dół i gora, szamota dobrze się nagrzewa nie jara tak ciasta jak jakąś blacha czy nawet granit, bardziej chropowata, kształt igla, komin na zewnatrz, obłożony od dołu i góry izolacja a później dopiero obudowany.
@sorasill ale że jak z piłki fitnes, możesz kupić cegły i zaprawę szamotowa i zrobić iglo układając odpowiednio kolejne warstwy cegieł tak że górę zamkniesz i nie runie, tylko budżet większy bo za cegłę trochę wyjdzie, chociaż nie pamiętam po ile teraz sa
Proszę się czestowac:) tylko po jednym kawałku obzartuchy!
#pizza
#pizza
źródło: comment_16001086656OGTcGRVpUKleiUx2B1sOt.jpg
Pobierz0
Polska pizzeria Ave Pizza w zestawieniu najlepszych pizzerii w Europie
- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Dostępne na Allegro
Piecyk do pizzy Teesa Supreme TSA3231 - bliźniak G3 Ferrari G10006 za 249zł z darmową przesyłką Smart
Wg użytkowników jest to ten sam produkt co G3 Ferrari G10006 tylko z innym logo. Cena niższa od G3 mniej więcej o połowę.
Opis:
Piecyk do pizzy Teesa Supreme TSA3231 - bliźniak G3 Ferrari G10006 za 249zł z darmową przesyłką Smart
Wg użytkowników jest to ten sam produkt co G3 Ferrari G10006 tylko z innym logo. Cena niższa od G3 mniej więcej o połowę.
Opis:
źródło: comment_1600065555SOVlK1T2S7vqMOtA06WKfd.jpg
Pobierz@konto_zielonki testowałeś jakąś maszynę? Jak wygląda z tego pizza
- 0
@Ricx: na pepperze już trwa dyskusja: https://www.pepper.pl/promocje/piecyk-do-pizzy-teesa-supreme-tsa3231-298519
a tutaj starsza wrzutka: https://www.pepper.pl/promocje/urzadzenie-do-pizzy-teesa-supreme-blizniak-g3-ferrari-d10006-296835
a tutaj starsza wrzutka: https://www.pepper.pl/promocje/urzadzenie-do-pizzy-teesa-supreme-blizniak-g3-ferrari-d10006-296835
- 0
Kurde zrobilem sobie te proporcje na kalkulatorze klubu milosnikow pizzy i tam jest 0,32g drozdzy, jak ja mam to odmierzyc z waga z dokladnoscia do 1g? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kmp #pizza #gotujzwykopem
#kmp #pizza #gotujzwykopem
- 5
@mateuszkownik: 1 gram dzielisz na 3 i masz 0.33g
@Piottix: czyli o 0,01 grama za dużo, śmiem wątpić czy pizza wyjdzie taka jak powinna
konto usunięte via iOS
- 352
Jak uzywacie tego wloskiego widelca? Tak jak na obrazku, czy jakos inaczej? #kiciochpyta #pytanie #pizza
źródło: comment_1599992515lf5M3koEkdnAfeEWXqdpXN.jpg
Pobierz- 388
@karygodnykartofel: to stołek, siedzę na nim
- 238
Czy moze bardziej jak szczypce?
źródło: comment_1599992767CmAMFehMuK0gmfTBFTvAcx.jpg
PobierzNajlepszy przepis na ciasto na pizzę?
#pizza
#pizza
- 0
ciezko z tym bo nie mam jak odmierzyc przykladowe "0,32g" drozdzy ;v
- 2
@YEPs: wspomóż fundację dokarmiania mireczka
konto usunięte via Android
- 2
Komentarz usunięty przez autora
Przymierzam się do kupna pieca do #pizza. Rozważam #g3ferrari or #optima electra.
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-kuchni/piece-do-pizzy/piec-do-pizzy-g3ferrari-g10006-czerwony?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjw4_H6BRALEiwAvgfzq-IyDFAUdN5UzlEZmk3fI2LlQla_GlmGUiY96EcOLCCI83kiTc5y2RoC0LsQAvD_BwE
https://jakumammy.pl/piece-do-pizzy/10-domowy-piec-do-pizzy-optima-electra-pizza-express-napoli.html?gclid=CjwKCAjw4_H6BRALEiwAvgfzq0XOIBAFK9McG0kdn_OVLJwRl49RzN2rViIG5bRZw5nuS_jbv8Yw5BoCfPcQAvD_BwE
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-kuchni/piece-do-pizzy/piec-do-pizzy-g3ferrari-g10006-czerwony?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjw4_H6BRALEiwAvgfzq-IyDFAUdN5UzlEZmk3fI2LlQla_GlmGUiY96EcOLCCI83kiTc5y2RoC0LsQAvD_BwE
https://jakumammy.pl/piece-do-pizzy/10-domowy-piec-do-pizzy-optima-electra-pizza-express-napoli.html?gclid=CjwKCAjw4_H6BRALEiwAvgfzq0XOIBAFK9McG0kdn_OVLJwRl49RzN2rViIG5bRZw5nuS_jbv8Yw5BoCfPcQAvD_BwE
źródło: comment_1599914689To1p3djc2Mp4OE01CbVwki.jpg
Pobierz@Felonious_Gru: Tym że ma 400 stopni zamiast 250 i pizza piecze się 5 minut a nie 15 czy 20... Efekt jak z prawdziwego pieca kamiennego, a to ma znaczenie w przypadku pizzy
- 0
@kabzior: Nie xD
Bez kasy jestem, ale za to zacząłem używać blaszek z dziurkami, które robią mega robotę jeśli nie ma się czasu nagrzewać kamienia.
Bez kasy jestem, ale za to zacząłem używać blaszek z dziurkami, które robią mega robotę jeśli nie ma się czasu nagrzewać kamienia.
Czasy som okropne. AmRest traci klientów jak #kubica czas do lidera wyścigu, wiele gastro nie przetrwało, a jak człowiek chce zamówić pizzę z sieciowki. Polskiej. #dominium to go ostają po drodze lgajac.
Człowiek zamawia se #hawajska #pizza o 21.00 i dowiaduje się, że za 45 minut będzie. Już się cieszy, że potem tylko #konzwalony i #zeropotrzeb.
Ale nie. Po 22giej
Człowiek zamawia se #hawajska #pizza o 21.00 i dowiaduje się, że za 45 minut będzie. Już się cieszy, że potem tylko #konzwalony i #zeropotrzeb.
Ale nie. Po 22giej
źródło: comment_1599913950wpjNsJAKvVhFW5uJUeLVPC.jpg
Pobierz




















180g mąki typ 00
120ml wody
1 łyżeczka drożdży
2 łyżki oliwy
3/4 łyżeczki soli
Ja na włoskich mąkach czasami robię 58% żeby nie przegiąć.