@Musze_wygrac_zycie: Ja swojego starego uważam za minimum przeciętnie inteligentnego - umie sobie wymienić sam amortyzatory w aucie czy zmontować samemu meble, ale jednak ma te pięćdziesiąt kilka lat na karku i mentalność jest jaka jest, TVP i kościół to dla niego świętość najwyższa. Inne myślenie niż jakby się urodził 30 lat później niż jak ja. Więc odnośnie kupna auta chociażby bym go posłuchał, ale odnośnie związków czy diety nie ma
  • Odpowiedz
Tak z matką jak i z ojcem trzeba się pożegnać. Nie ma innej zdrowej opcji.

Trzeba się mentalnie rozstać i usiąść w końcu na swojej własnej dupie.
Oj zaraz zaraz będę siadała….

Wyczuwano to już ponad 3 tys lat temu, kiedy spisywano protoopowieść, nasączony symbolami szkielet pojęciowy poźniej nazwany genesis.
InphireZone - Tak z matką jak i z ojcem trzeba się pożegnać. Nie ma innej zdrowej opc...

źródło: tatul2

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dziś mój ojciec trafił do szpitala, jego stan jest ciężki do tego stopnia że cewnik nie zapłełnia się i mocz nie leci, więc bardzo prawdopodobne że nerki już nie pracują, tak więc coś podejrzewam że świąt w tym roku u mnie nie będzie
mieszane mam uczucia co do jego potenjalnej śmierci, teraz gdy mam już 33 lata i on jest stary to chyba ma w------e na wszystko ale nie było tak.
Pamiętam
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grudzień w FilmBox+ | Ojciec oraz Benedetta nadchodzą!

Platforma FilmBox+ zaprezentowała listę filmów i seriali, które zostały zaplanowane na grudzień. Wśród tytułów wartych uwagi znalazły się m.in. "Ojciec" oraz "Benedetta".

https://upflix.pl/aktualnosci/grudzien-w-filmbox-ojciec-oraz-benedetta-nadchodza-2023-12-02?utm_source=wykop.pl

#
upflixpl - Grudzień w FilmBox+ | Ojciec oraz Benedetta nadchodzą!

Platforma FilmBo...

źródło: nsfh8lidiyrsyfmoypndzb9i8jt

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#rodzice #rodzina #relacjemiedzyludzkie #ojciec #wykop30plus #wykopplus30club

Drogie Mirki, jaką ja mam przyjąć strategię w relacjach z ojcem. Ja, chłop ponad 30 lat. W dzieciństwie ojciec mnie w dużej mierze traktował jak podwładnego albo niewolnika. On ze mną nie rozmawiał i nie interesowało go moje zdanie. On tylko wydawał polecenia. Mówił mi co mam robić aż do 19.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach