Ech mirki piszę bo muszę się tym z kimś podzielić. Niby mała głupotka, ale od czego jest mirko.
Widzieliście A Plague Tale: Requiem? Ja przyznam szczerze, o pierwszej części zaledwie słyszałem, ale druga to mnie pochłonęła w całości. Czuję się tak wewnętrznie zniszczony, jak chyba jeszcze nigdy wcześniej. Nie wiem, czy to kwestia perspektywy (sam już mam dzieci, starsza córka jest mniej więcej


























No ja
Kto założył mu konto na Gmail, zapisał hasło na kartce i wytłumaczył do czego to służy?
No ja
Kto pokazał jak się pisze w wordzie, co to excel power point, notatnik?
No ja
-anon weź przyjedź do nas bo jakiś błąd w konkuterze wyskakuje
-ale co tam jest napisane jak wyskakuje
-nie wiem
-paliwopo8zł.jpg
-"dostępna jest nowa wersja sterownika nvidia", po starcie kompa, z prawej na
Następnie nie uruchamiała go przez pół roku.