Wpis z mikrobloga

Powinny chyba być testy na ojcostwo...
Typ wepchnął gówniaki po mocno strome prawie pionowej ścianie skalne kilka metrów w górę. Bez zabezpieczeń itp.
Córka mu zeszła poddają się bo ma więcej oleju w głowie niż on a syn został z "ojcem".
A na dole klaskał do tego uszami madka.

Co tacy mają w głowie? Przecież w dół było z 5 lub więcej metrów twardego skalnego podłoża.

Więcej fotek czyli screenów w komentarzach.

Sytuacja z dziś ze Szczawnicy.

P. S. A zarzucał mi niektórzy, że tylko źle zachowania #ukraina wrzucam tu. Więc macie tu przykład dużego dzbana ze zdjęć.

#gory #tatry #szczawnica #ojciec #madka #rodzicielstwo #wspinaczka
dzidek_nowak - Powinny chyba być testy na ojcostwo...
Typ wepchnął gówniaki po mocno ...

źródło: temp_file8972966478975531752

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Teraz to co kiedyś było ledwie igraszką jest odbierane jak igranie z bombą atomową. Za dzieciaka moją ulubioną zabawą było skakanie z balkonu na trawę i tak w kółko... z balkonu z którego dziś bym się 3 razy zastanowił czy skakać. A co mi się stało? nic Najzupełniej w świecie nic, a skoczyłem chyba z tysiąc razy.. Tylko nie wiem czy balkon jest wyżej czy ja się skurczyłem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: nie tak dawno była podobna akcja na Słowacji ... na Czerwonej Ławce ( ͡° ͜ʖ ͡°) ... i też było skomlenie matek w komentarzach, że co ten typ sobie myślał, choć akurat tam jakaś lonża dziecku by się przydała ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz