Macie, Mordeczki, playlisty od Sławosza ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zajebiście, że typ podzielił się swoją playlistą, którą sobie z pewnością zrzucił w offline do słuchania na ISS ( ͡
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Waradin: Ale tak samo można powiedzieć o języku obcym i polskim po co mają to pisać? Uczyć się tych lektur plus czasów z języka angielskiego. Napisanie matmy na 30 procent weryfikuje studentów czy w ogóle nadają się do studiowania. No bo pomyśl logicznie, właśnie logicznie: skoro maturzysta,, który uczył się 11-12 lat tej matematyki i nie jest w stanie napisać jej na 30 % gdzie zadania się powtarzają co roku,
  • Odpowiedz
@tomwick55: Kiedyś doszłam do wniosku, że nauczyciele nie sprawdzają klasówek. Tylko niektóre. Często napisałam b.dużo albo niemal wcale i dostawałam taką samą ocenę. :D
  • Odpowiedz
Pytam poważnie - co Polsce przyniesie ta misja Sławosza. Bo słyszę ciągle, że każda złotówka zainwestowana, przyniesie ileś tam zwrotu. Ale czy ktokolwiek to weryfikuje, czy to takie dobre hasło dziennikarskie? Bo jak patrzę na tę listę eksperymentów, to trochę nie rozumiem, jak ma na tym skorzystać polska gospodarka.

Ale się nie znam, wiec chętnie przeczytam kogoś, kto ma wiedzę.

#kosmos #nauka #iss
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytam poważnie - co Polsce przyniesie ta misja Sławosza.


@BenAli: IMO:
Jak zaczęli latać w kosmos, to ludzie nieinteresujący się nauką też się o to pytali, bo tez nie wiedzieli, na co idą pieniądze.

Dzięki lotom w kosmos używasz: GPS, aparatu cyfrowego, okulary odporne na zarysowania, elektronarzędzia na akumulator, czujnik dymu, internet satelitarny, żarówki LED, rzepy, bluetooth, baterie litowo-jonowe, odzież termoaktywna, ABS, JPEG. I wiele innych technologi, które są używane do innych
Arkass - >Pytam poważnie - co Polsce przyniesie ta misja Sławosza. 

@BenAli: IMO:
Ja...
  • Odpowiedz
Sławosz Uznański-Wiśniewski jest już na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Drugi Polak w Kosmosie i Misja AX-4. Polska ma kolejnego bohatera kosmosu! Sławosz Uznański-Wiśniewski właśnie dołączył do załogi Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Misja AX-4 zakończyła się sukcesem – kapsuła Dragon dokowała do ISS. #polska #swiat #nauka #kosmos #nasa #spacex https://digitalnexus.pl/swiat/slawosz-uznanski-wisniewski-jest-juz-na-miedzynarodowej-stacji-kosmicznej-drugi-polak-w-kosmosie-i-misja-ax-4/
digital-nexus - Sławosz Uznański-Wiśniewski jest już na Międzynarodowej Stacji Kosmic...

źródło: sławosz kosmos dokowanie iss (1)

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@digital-nexus: ale on jeszcze nie jest na stacji tylko dolaczyl sie kaspułą, nie bylo jeszcze otwarcia włazu i wejscia do srodka a to roznica bo kluczowy moment to rozchermetyzowanie kapsuly i dopiero mozna bd powiedziec ze wszystko jest ok
  • Odpowiedz