Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajerwerki z Lidla czy Biedry są coś warte, czy rakietka zrobi tylko bzzziuuuu i zniknie w niebycie? Chodzi mi o te "na kijku" a nie "katiusze" (czy jak to się nazywa ^^) Nie pamiętam kiedy ostatni raz kupowaliśmy petardy, no ale 2020 zasłużył na pożegnanie.
#lidl #biedronka #fajerwerki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pilarke tarczową parkside PHKS 1350c2, kupiłem ją dosyć dawno na jakiejś przecenie w #lidl i pamiętam że od początku nie cięła prosto i zamiast ją oddać do sklepu to ja rzuciłem w kąt... Teraz chciałbym coś z tym zrobić. Obejrzałem ją właśnie i krzywe cięcie jest przez to że stopa jest bardzo luźno i rusza się na boki na tym nicie z zawleczką przez co stopa nie jest nigdy
Karol4722 - Mam pilarke tarczową parkside PHKS 1350c2, kupiłem ją dosyć dawno na jaki...

źródło: comment_1609059736qxDZ3hPBRERDYgbbeFUBcs.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Mawid_Dotyka no jest duży luz na tym nicie właśnie i jaki bym kąt nie ustawił to i tak stopa chodzi lewo prawo i nigdy nie będzie to dokładne. Ten nit jest z zawleczką, zaraz spróbuję go na coś podmienić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sailor_73: czy złożyłeś już zawiadomienie do prokuratury o tym, że na okradają (chociaż tutaj chyba bardziej sprawa dla us bądź izby celno-skarbowej)? Nawet konstytucja biznesu mówi że jeśli coś nie jest zabronione to jest dozwolone. Kolejna rzecz - abstrahujac od tego gdzie te molochy placa podatki pamiętaj, że dają one zatrudnienie, współpracują z innymi firmami (podwykonawcy).

Mnie jako konsumenta przy wyborze usługi bardziej interesuje stosunek jakości do ceny niz to,
  • Odpowiedz
"Jestem na zakupach w Lidlu.

W kolejce do kasy stało za mną starsze małżeństwo. Na taśmie mieli torbę mandarynek, najtańszy chleb, paczkę parówek i kilka czekolad.
Starsza Pani dosyć nerwowo przeszukiwała portfel po cichu konsultując z mężem swoje wydatki...
Przy zapłacie za swoje zakupy poprosiłem kasjera (jego mina bezcenna!) aby doliczył do mojego rachunku zakupy starszych ludzi...
Pani trzymając 50zl w ręku nie bardzo wiedziała jak się zachować mówiąc tylko "dziękuję ale nie bardzo rozumiem
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fan_comy: Już samo wytyczenie godzin jest dyskryminacją, ale w Polsce nie ma przecież równości. PiS zaorał w 5 lat kraj tolerancyjny i równy dla każdego.
  • Odpowiedz
Kupiłem hulajkę w #lidl no i się popsuła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oddałem na gwarancje i już prawie deugi miesiąc czekam. Obecny status jest taki, że czekają na części. Czy prawo ich obliguje do naprawy w określonym czasie czy tak mogę czekać i czekać bez końca?
#prawo #prawokonsumenckie #gwarancja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Damian_prosze_cie: niestety wszędzie mięso jest nastrzykiwane wodą, bo to czysty zysk - klient płaci za wodę w cenie mięsa. Może w jakimś firmowym sklepie przy lokalnej masarni, gdzie obrót jest na tyle mały, że im się nie opłaca bawić. Ale jeśli pytasz o ogólnopolskie sklepy i masową produkcję, to zapomnij.
  • Odpowiedz
#rolnictwo #dobrazmiana #koronawirus https://www.wykop.pl/link/5860157/moje-gospodarstwo-przechodzi-kryzys-1000-ton-ziemniakow-pojedzie-do-lasu/
polecam obejrzeć i wykopać, lubicie czy nie jockerów, ale tu nie on tłumaczy, a tłumaczy duży gospodarz jak jest ruchany przez zagraniczne sieci marketów i korporacje... tak dla odmiany gdzie zawsze wszyscy jęczą, że rolnicy to dziadostwo bo mają po pare hektarów i chcą dopłaty... gość wyjaśnia jak to wszystko wygląda
#jedzenie #ziemniaki #ue #lidl
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siodemkaxx: Świetny filmik, gość mówi jak najbardziej do rzeczy.

A już tam jęczy w komentarzach jakiś ułom, żeby brał na żuka i sprzedawał po osiedlach. I taka jest z grubsza wiedza narodu w temacie.
Kolejne rządy w najlepszym przypadku olewka sprawy, albo d-----------e śruby jak teraz z ubojem czy norkami
piękne perspektywy, nie ma co
  • Odpowiedz
Siemka,

mam ambitny plan popracować trochę przy drewnie / płytach wiórowych ( #remontujzwykopem #remont - kilka szaf, być może nawet kuchnia),
więc stoję przed zakupem #elektronarzedzia a dokładnie #wiertarka / #wkretarka,
aktualna to najtańsza z marketu i jest ok do skręcania IKEA ale obawiam się, że wiercenie w drewnie i pustakach może ją przerosnąć.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach