Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Fajerwerki z Lidla czy Biedry są coś warte, czy rakietka zrobi tylko bzzziuuuu i zniknie w niebycie? Chodzi mi o te "na kijku" a nie "katiusze" (czy jak to się nazywa ^^) Nie pamiętam kiedy ostatni raz kupowaliśmy petardy, no ale 2020 zasłużył na pożegnanie.
#lidl #biedronka #fajerwerki
#lidl #biedronka #fajerwerki
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
499
Łosoś norweski. Najbardziej toksyczna żywność na świecie?

Jedni twierdzą, że łosoś norweski to najbardziej toksyczna żywność na świecie. Inni jednak dodają, że aby sobie zaszkodzić trzeba byłoby jeść dziennie pół kilograma łososiowych ogonów.
z- 189
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mam pilarke tarczową parkside PHKS 1350c2, kupiłem ją dosyć dawno na jakiejś przecenie w #lidl i pamiętam że od początku nie cięła prosto i zamiast ją oddać do sklepu to ja rzuciłem w kąt... Teraz chciałbym coś z tym zrobić. Obejrzałem ją właśnie i krzywe cięcie jest przez to że stopa jest bardzo luźno i rusza się na boki na tym nicie z zawleczką przez co stopa nie jest nigdy
źródło: comment_1609059736qxDZ3hPBRERDYgbbeFUBcs.jpg
Pobierz@Karol4722: tym czerwonym regulujesz kąt, jak masz luz na nicie to rozwierć daj śrubkę czy nitonakretke
- 0
@Mawid_Dotyka no jest duży luz na tym nicie właśnie i jaki bym kąt nie ustawił to i tak stopa chodzi lewo prawo i nigdy nie będzie to dokładne. Ten nit jest z zawleczką, zaraz spróbuję go na coś podmienić
1019
Wezwanie do zapłaty - parking pod supermarketem, analiza prawna.

Krótka historia o tym, czy warto przejmować się takimi wezwaniami i... dlaczego nie do końca.
z- 259
- #
- #
- #
- 1
@rawilson: ale że co? jak rządzący wydają źle to korporacje już mają prawo nas okradać ?
@sailor_73: czy złożyłeś już zawiadomienie do prokuratury o tym, że na okradają (chociaż tutaj chyba bardziej sprawa dla us bądź izby celno-skarbowej)? Nawet konstytucja biznesu mówi że jeśli coś nie jest zabronione to jest dozwolone. Kolejna rzecz - abstrahujac od tego gdzie te molochy placa podatki pamiętaj, że dają one zatrudnienie, współpracują z innymi firmami (podwykonawcy).
Mnie jako konsumenta przy wyborze usługi bardziej interesuje stosunek jakości do ceny niz to,
Mnie jako konsumenta przy wyborze usługi bardziej interesuje stosunek jakości do ceny niz to,
- 95
"Jestem na zakupach w Lidlu.
W kolejce do kasy stało za mną starsze małżeństwo. Na taśmie mieli torbę mandarynek, najtańszy chleb, paczkę parówek i kilka czekolad.
Starsza Pani dosyć nerwowo przeszukiwała portfel po cichu konsultując z mężem swoje wydatki...
Przy zapłacie za swoje zakupy poprosiłem kasjera (jego mina bezcenna!) aby doliczył do mojego rachunku zakupy starszych ludzi...
Pani trzymając 50zl w ręku nie bardzo wiedziała jak się zachować mówiąc tylko "dziękuję ale nie bardzo rozumiem
W kolejce do kasy stało za mną starsze małżeństwo. Na taśmie mieli torbę mandarynek, najtańszy chleb, paczkę parówek i kilka czekolad.
Starsza Pani dosyć nerwowo przeszukiwała portfel po cichu konsultując z mężem swoje wydatki...
Przy zapłacie za swoje zakupy poprosiłem kasjera (jego mina bezcenna!) aby doliczył do mojego rachunku zakupy starszych ludzi...
Pani trzymając 50zl w ręku nie bardzo wiedziała jak się zachować mówiąc tylko "dziękuję ale nie bardzo rozumiem
O kurde patrzcie na to, mój brat był w Lidlu i takie coś zobaczył. Przecież to jawna dyskryminacja, ktoś spotkał się z podobnymi praktykami? Czy to pora by kręcić Małysza? #lidl #dyskryminacja #c---------------a #koronawirus
źródło: comment_1608729501c76J3xnwRVGHeQJdWaZgnH.jpg
Pobierz- 285
- 255
@fan_comy: Już samo wytyczenie godzin jest dyskryminacją, ale w Polsce nie ma przecież równości. PiS zaorał w 5 lat kraj tolerancyjny i równy dla każdego.
Kupiłem hulajkę w #lidl no i się popsuła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oddałem na gwarancje i już prawie deugi miesiąc czekam. Obecny status jest taki, że czekają na części. Czy prawo ich obliguje do naprawy w określonym czasie czy tak mogę czekać i czekać bez końca?
#prawo #prawokonsumenckie #gwarancja
Oddałem na gwarancje i już prawie deugi miesiąc czekam. Obecny status jest taki, że czekają na części. Czy prawo ich obliguje do naprawy w określonym czasie czy tak mogę czekać i czekać bez końca?
#prawo #prawokonsumenckie #gwarancja
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Damian_prosze_cie: niestety wszędzie mięso jest nastrzykiwane wodą, bo to czysty zysk - klient płaci za wodę w cenie mięsa. Może w jakimś firmowym sklepie przy lokalnej masarni, gdzie obrót jest na tyle mały, że im się nie opłaca bawić. Ale jeśli pytasz o ogólnopolskie sklepy i masową produkcję, to zapomnij.
- 1
@bydlaku470: nie no patelnia gorąca jak napalone mamuśki w Twojej okolicy
- 2
@Kowal13: Akurat w tym roku póki co ryby w marketach są niemal za darmo, a i tak nie brakuje.
- 0
Czy ktoś z Was miał problem z realizacją zamówienia online w #lidl ?
#rolnictwo #dobrazmiana #koronawirus https://www.wykop.pl/link/5860157/moje-gospodarstwo-przechodzi-kryzys-1000-ton-ziemniakow-pojedzie-do-lasu/
polecam obejrzeć i wykopać, lubicie czy nie jockerów, ale tu nie on tłumaczy, a tłumaczy duży gospodarz jak jest ruchany przez zagraniczne sieci marketów i korporacje... tak dla odmiany gdzie zawsze wszyscy jęczą, że rolnicy to dziadostwo bo mają po pare hektarów i chcą dopłaty... gość wyjaśnia jak to wszystko wygląda
#jedzenie #ziemniaki #ue #lidl
polecam obejrzeć i wykopać, lubicie czy nie jockerów, ale tu nie on tłumaczy, a tłumaczy duży gospodarz jak jest ruchany przez zagraniczne sieci marketów i korporacje... tak dla odmiany gdzie zawsze wszyscy jęczą, że rolnicy to dziadostwo bo mają po pare hektarów i chcą dopłaty... gość wyjaśnia jak to wszystko wygląda
#jedzenie #ziemniaki #ue #lidl
- 1
@PodlaskiRolnik no ale to nie jego gospodarstwo tylko jakis znajomy czy cos
@siodemkaxx: Świetny filmik, gość mówi jak najbardziej do rzeczy.
A już tam jęczy w komentarzach jakiś ułom, żeby brał na żuka i sprzedawał po osiedlach. I taka jest z grubsza wiedza narodu w temacie.
Kolejne rządy w najlepszym przypadku olewka sprawy, albo d-----------e śruby jak teraz z ubojem czy norkami
piękne perspektywy, nie ma co
A już tam jęczy w komentarzach jakiś ułom, żeby brał na żuka i sprzedawał po osiedlach. I taka jest z grubsza wiedza narodu w temacie.
Kolejne rządy w najlepszym przypadku olewka sprawy, albo d-----------e śruby jak teraz z ubojem czy norkami
piękne perspektywy, nie ma co
- 0
Siemka,
mam ambitny plan popracować trochę przy drewnie / płytach wiórowych ( #remontujzwykopem #remont - kilka szaf, być może nawet kuchnia),
więc stoję przed zakupem #elektronarzedzia a dokładnie #wiertarka / #wkretarka,
aktualna to najtańsza z marketu i jest ok do skręcania IKEA ale obawiam się, że wiercenie w drewnie i pustakach może ją przerosnąć.
mam ambitny plan popracować trochę przy drewnie / płytach wiórowych ( #remontujzwykopem #remont - kilka szaf, być może nawet kuchnia),
więc stoję przed zakupem #elektronarzedzia a dokładnie #wiertarka / #wkretarka,
aktualna to najtańsza z marketu i jest ok do skręcania IKEA ale obawiam się, że wiercenie w drewnie i pustakach może ją przerosnąć.
konto usunięte via Android
- 1
@kowad w budżecie w okolicach 500zł DeWalty są spoko
@kowad: idź w Ryobi one+ możesz z tego skompletować cały system na aku do stolarki. Tylko formatki będziesz musiał zamawiać gotowe
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...























Komentarz usunięty przez moderatora