dostałem taką kartę parkingową do #lidl żeby nie musieć drukować biletów. jakiś geniusz wymyślił, że liczby rosną od prawej do lewej, zamiast jak w każdym zegarku świata, zgodnie ze wskazówkami zegara (xD). która godzina jest wskazana na zdjęciu wg was?
powodzenia - dostałem taką kartę parkingową do #lidl żeby nie musieć drukować biletów...

źródło: image_picker_318DCE01-BCAA-4D30-9767-41C27FC45715-26450-0000343813F2485A

Pobierz

która godzina?

  • 18:15 12.2% (5)
  • 17:45 87.8% (36)

Oddanych głosów: 41

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szczyt absurdu... Wyremontowali Lidla i uwaga: wstawili ten zwrotomat do puszek W ŚRODKU sklepu XDDDD, pośrodku alejki... 0 oznaczenia oczywiście, że tam się znajduje. W efekcie człowiek (nie jeden....) wchodzi ze śmierdzącym worami, przechodzi przez pół sklepu (albo cały, jak nie wie gdzie on jest) i ustawia się w snierdzącą kolejkę pośród alejki.... Wózki nie lepiej wyglądają po trzymania tam tych śmieci ¯\(ツ)/¯ lokalne żule powoli zagneżdżają się tam xD

A no
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K---a nie chodzę już do lidla/auchan bo k---y przy kasach samoobsługowych płacąc kartą próbują mi wciskać:

"CZY CHCE PAN DAĆ NA X X X" 5 zł CZY WIECEJ?!?

Oczywiście jak tego nie kliknę to paragonu nie dostanę, widziałem że ludzie z automatu klikali tak obok na kasach XD.

Pies
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lidl (w Irlandii, ale pewnie cała Europa) wrzuca nowe światełko na więsze (20V) baterie. Takie do warsztatu. I KUR..... oczywiście MUSI mieć tryb migania. Ja się pytam czy ich tam powaliło do reszty? Kto tego (poza dziećmi) użył celowo chociaż raz? To chyba jakiś promil użytkowników. Wyjątkowo wkurzające. I oczywiście brak trybu moonlight (maksymalnie długo świeci z bardzo słabą mocą, tyle, że by sobie łba nie rozwalić - albo hmmm
bialy100k - #lidl (w Irlandii, ale pewnie cała Europa) wrzuca nowe światełko na więsz...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpongeBobertKanciastoRenki: Zawsze trzeba oceniać intencje i kontekst. Jak ktoś ma miejsce do zaparkowania i woli na chama parkować na chodniku, blokując go, stwarzajac zagrożenie itp. To jest chamem i należy z nim jechać.

A co innego jak realnie nie ma gdzie zaparkować i ktoś na uboczu, gdzieś nielegalnie zaparkuje, ale tak żeby nikomu nie przeszkadzać i nie stwarzać zagrożenia xD. W tym drugim wypadku mam calkowity luz.
  • Odpowiedz
SZANOWNI KLIENCI ZBLIŻA SIĘ GODZINA ZAMKNIĘCIA SKLEPU PROSIMY O KIEROWANIE SIĘ DO KAS. SZANOWNI KLIENCI ZBLIŻA SIĘ GODZINA ZAMKNIĘCIA SKLEPU PROSIMY O KIEROWANIE SIĘ DO KAS. SZANOWNI KLIENCI ZBLIŻA SIĘ GODZINA ZAMKNIĘCIA SKLEPU PROSIMY O KIEROWANIE SIĘ DO KAS. #lidl #gownowpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yeahido: Nope. Te duże i pofałdowane mają znacznie grubszą skórkę niż mniejsze i gładkie. W praktyce wychodzi na to, że po prostu płacimy więcej za tyle samo miąższu.
  • Odpowiedz
jak zrobią cashback?

@_paracetamol: jakieś kombinacyjne metody, w tym niepotwierdzenie płatności - z tego co zaobserwowałem, to część tej sztuki, to zrobienie jak największego zamieszania i szybkie wyjście z zakupami, zanim kasjer się zorientuje / płatność dotrze.
  • Odpowiedz
#lidl vs #dino

Lidl otrzymał od międzynarodowych instytucji rozwoju (EBOiR, IFC) blisko miliard dolarów pożyczek na warunkach niedostępnych dla prywatnych firm, co pozwoliło mu błyskawicznie zalać rynek i wykupić najlepsze miejskie lokalizacje bez oglądania się na bieżące zyski.

Dino w tym samym czasie musiało budować pozycję od zera, płacąc pełne, rynkowe odsetki w polskich bankach i ryzykując własnym kapitałem.
O jakiej "konkurencji rynkowej" mówimy?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak bardzo mi szkoda
że w tym kraju nie ma żadnej sieci handlowej premium
i zostawiliśmy zostawieni na pastwę #dino #biedronka #lidl #kaufland #auchan #carrefour

Bardzo sie wtedy nie miło zaskoczyłem jak zamiast Almy w galerii handlowej zobaczyłem Biedronke ( ͡° ʖ̯
Lukardio - Tak bardzo mi szkoda
że w tym kraju nie ma żadnej sieci handlowej premium
...

źródło: Bez tytułu

Pobierz

Czy żałujesz że w Polsce nie ostała się żadna sięc handlowa premium?

  • tak 25.5% (53)
  • jeszcze jak 8.7% (18)
  • raczej tak 4.3% (9)
  • wszystko mi jedno 22.6% (47)
  • raczej nie 6.7% (14)
  • nie 15.9% (33)
  • zdecydowanie nie 16.3% (34)

Oddanych głosów: 208

Lukardio - Tak bardzo mi szkoda
że w tym kraju nie ma żadnej sieci handlowej premium
...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach